Září 2013

Vánoce se blíží :D !

29. září 2013 v 15:28 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, ano, Vánoce se blíží :D a tak jsem se rozhodla ( Jeife mi poradila ) , že bych vyrobila ohlávky pro Breyer Classic na Vánoce pro : Jeife, hanicka.konicek, Grace, Aša, liška . Takže kdo by měl ještě zájem, tak napiště do komentů ( ale aby toho nebylo moc jo :DDD, až tak dobrá ve vyrábění nejsem :D ) do 29. září 2013 do 20:00 hodin . Kdyby jste se chtěli na něco zeptat napiště na e-mail Ranče U Breyerů : ranc-u-breyeru@seznam.cz ! Mějte se fajn ! Ahoj !

Ranní vyjížďka :3 !

29. září 2013 v 13:21 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, dneska jsem vstávala v 6:30 , v pohodě :), ráda vstávám brzo. Nasnídala jsem se, oblekla jsem se a přijel si pro mě domů David a vyzvedli jsme ještě Vandu ( kamarádku která jezdí také na koních ) a pak jsme jeli do stáje :). Ve stáji jsme dali koníkům snídani, vyčistili jsme je, nasedlali a nauzdili jsme je a jeli jsme na vyjížďku :3. Jela jsem na Forestíčkovi, zlatíčko nejvetší :*. Krásně cválal, v nějakých chvílích mi to připadalo jako Velká pardubická :D, ale byl hodně opatrnej abych nespadlo a hodně hodnej, takže vše bylo ok :***. David jel na Lejdy a Vanda jela na Ántý. Hodněkrát jsme i cválali :), bylo to super. I jsme koníkům namočili nožičky v rybníku. Bylo to fajn :3 ! V ranním sluníčku, rosa :**** :D. Jak se máte vy ? Já se mám suprově :)! Mějte se hezky ! Ahoj !

VÝLET !

28. září 2013 v 16:47 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj :)! Dneska úplně super den! Byla jsem na vyjížďce s koníkama! Bylo to super :****!!!! Jela jsem na Forískovi :***** ( Forestovi ) je to mazlíík :**** hodnej :)))))**** . Hanča ( moje sestra ) jela na Lajdy :) ( píšu to jak se to čte, ty jména koní ) :))))) a David ( pán ke kterému chodím jezdit ) jel na Ántý :)))). Bylo to super! Forestíček byl upe v pohodě :*****, krásně klusal, krásně šel a krááááásně cválál :3! Fakt super :****! Zejtra možná jedu zase, ale nevím to jistě. Když jsme dojeli do stáje, přijeli tam Davidovy známí, tak jsme je povozili :). Pak šla Hanča na skokové soustředění a já jsem s Davidem jela mu pomoct s jabkama. Bylo to super ! Pak mě David dovezl domů. BYLO TO SUPER !

Annie a Andy a Blesk a Barny a CMko a Kylie se mají dobře.

Ahoj !

Omlouvám se !

27. září 2013 v 20:15 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, omlouvám se, že jsem moc neobíhala atd.. Neměla jsem moc čas, škola atd... Dneska škola docela dobré až na Angličtinu :/. Dneska fakt super den! Byli jsme na jablkách pro koníky :) :3. Byla jsem i na stromě :D a to se bojím někdy vejšek :D. Bylo to super! Zítra jedu na velký výlet s koníkama :3 :). Mejte se hezky ! Ahoj !

Ahooj !

25. září 2013 v 19:00 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, jak se máte?! Já se mám suprově :-). Doufám , že se Vám líbil příběh Hříbě , no nevím , co myslíte?!
Mějte se hezky !
Ahoj !

Hříbě 6. kapitola

25. září 2013 v 15:36 | Leník |  Příběhy
Ubývali měsíce a Štěstíčko už byl velký hřebec. Byl moc hodný.
Když mu byly 3 roky, začal se obsedávat. Prvně ho Jessy pouze vodila na uzdečce. Potom se sedlem bez vysících třmenů a potom se sedlem i s vysícími třmeny.
Trvalo to týdny a týdny, než si začal Štěstíčko zvykat, ale byl moc hodný.
Poté si Jessy přivedla kamarádku, aby jí podržela Štěstíčka a nalezla na něj jako pytel brambor ( uměla nalézat na koně, ale jenom se tam tak položila, aby si Štěstíčko zvykl na váhu na hřbetě ) . Štěstíčko byl prvních asi pět minut nespokojený, stále někam chtěl jít. Ale asi po deseti minutách už krásně stál. Jessy byla ráda.
Tak to zkoušela každý den.
Asi za 14 dní už zkusila na Štěstíčka nalézt a sednou si do sedla. Zase jí pomáhala kamarádka. Štěstíčko už byl klidný. Chvilku s ním šly a potom ho Jessy zkusila malinko pobíhnout, on si to zval jako výzvu ke hře a utíkal a utíkal. Jessy ho zabrzdila, zkusila to ještě jednou ho malinko pobídnout a už byl hodný. Tak to dělala několik měsíců, až si Štěstíčko zvykl na sedlo, uzdečku, třmeny, jezdce a pobízení.
Pak s ním začala Jessy chodit na procházky, někdy trochu kulhal, ale jenom trošku. Štěstíčko byl moc hodný. I přes potoky krásně chodil.
Když měly přijít Štěstíčkovi a Jessy na Štěstíčkovi první závody, byla Jessy neklidná. I když Štěstíčko byl moc hodný, stále se Jessy bála, že to nezvládnou. Měl to být parkur do 70 cm . Skákání už spolu také trénovali, ale Jessy byla stále neklidná.
Den před závody Štěstíčka vzala na procházku a zkusili si potom skoky. Bylo to dobré.
Večer Jessy všechno připravila a už jen čekala na závody.
Ráno se vzbudila velmi brzo.
Hned šla za Štěstíčkem, nachystala ho i sebe na závody a mohlo se jet. Za chvilku tam byli. Bylo tam mnoho koní. Štěstíčko byl chvilku neklidný, ale za chvilku už byl v pohodě.
Když měli jet na kolbiště, zašeptala Jessy Štěstíčkovi : ,, To zvládneme, jsi moc šikovný koníček . "
Když vjeli k první překážce, Štěstíčko nádherně skočil.
Celý parkur jel nádherně, ale u poslední překážky Jessy Štěstíčka navedla špatně na překážku a myslela si, že už to nedají. Ale Štěstíčko hned zamířil dobrý směr k překážce a nádherně překážku skočil. Jessy si řekla přece jenom jsme to dali . Měli 0 trestných bodů. Jessy byla moc šťastná. Pohladila a pochválila. Pak ho nechala vykrokovat. A potom z něj slezla a objímala ho a děkovala mu a řekla mu : ,, Ty jseš moc šikovný koníček . "

Asi za půl hodiny bylo vyhlášení . Jessy a Štěstíčko byli první !!!!!!
Jessy a Štěstíčko byli moc rádi .

Přespolní běh :)

24. září 2013 v 14:40 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, dneska byl přespolní běh :). Byla jsem docela vystresovaná, ale dala jsem to :). Říkali nám, to bude jenom kilometr to dáte. Mno, přídem tam a poběží se kilometr a 30 metrů :D. Jo těch 30 metrů je v pohodě :D. Asi vás zajímá, kolikátá jsem byla že?! BYLA JSEM 9. ! Asi z třiceti , myslím že je to docela dobré. Tesně před cílem jsem předběhla jednu holku :D. Na štafetu nevím jestli půjdu :(, přihlásila jsem se na štafetu, ale nenapsali mě tam :(. Tak nevím. Jsem spokojená s výsledkem v přespolním běhu :).

Statistiky :


Navstevnost za minuly tyden (16.9. 2013 - 22.9. 2013) je:
Pondeli: 19
Utery: 20
Streda: 11
Ctvrtek: 13
Patek: 20
Sobota: 15
Nedele: 19

Celkem: 117


Mějte se hezky ! Ahoj !

Stáj :D !

23. září 2013 v 15:14 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, ještě než jsem měla BH , SCH, Kylie, tak jsem "sbírala" ( prostě kdo mi co dal, atd... ) China koně a takový mini koníky :). Udělala jsem jim stáj, sedlo, deku atd... Bylo to super =) :). Fotky http://lenik3.rajce.idnes.cz/

Zítra je přespolák, snad to dám.

Nové !

22. září 2013 v 13:14 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahojky, tak dneska jsem zasejc běžela kilák xD. Bylo to super, mám lepší čas než včera! Jsem spokojená :-)! Zítra zase poběžím kilák :D. A v úterý přespolní běh :/, snad to bude v pohodě :)!

Moc děkuji za rady k té kruhovce :), díky! Kruhovka drží :)! V kruhovce a kolem kruhovky jsem nůžkama trošku zkrátila trávu :), díky za rady!

Dneska se možná pojedu podívat ke známým na štěňátka. Jsou moc hezký ( štěňátka ) .

Mějte se hezky !

Ahoj !


Hotová kruhovka !

21. září 2013 v 14:31 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahojky, tak už mám hotovou kruhovku :), myslím že v celku dobré :). Koukněte na fotečky http://lenik3.rajce.idnes.cz/

Mějte se hezky ! Ahoj !