Říjen 2013

Hodnocení modelů ( BH a SCH ) !

30. října 2013 v 13:38 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahojky, tady je už hodnocení modelů :). Těšte se. Začnu BH.

BH

+ Takže, samozřejmě plus bude převládat nad minus :). V plusu toho mám hodně -> jsou krásní, jsou velcí, jsou přenosní, jsou vzácní, jsou hezky vypracovaní.. Ještě mnoho :).

- Toho bude opravdu málo :). -> Annie a Andy nemají, když si na ně sáhnu, takovou hrubší srst, ale jsou hladcí. Ale to mi vůbec nevadí ;).

Takže u BH převládá na plné čáře plus :)!

SCH

+ Plus bude samozřejmě převládat :) takže -> jsou krásní, vypracovaní, když si na ně sáhnu, mají hrubší srst ;), jsou nádherní, jsou přenosní, jsou vzácní.. Ještě mnoho :). Mám je moc ráda ;).

- Takže -> jsou o hodně menší než BH. Ale to vůbec nevadí ;).

Takže u SCH přivládá na plné čáře plus :)!

Žádné, které mám ani BH ani SCH bych za žádnou cenu nevyměnila, u každých převládají ty nádherné věci :* :)! Jsou prostě moji mucíci :* ( Jeife ví , jak to myslím :* :) ) :)! Miluju je!

BH = + -> 99, 5 % a - -> 0, 5 %
SCH = + -> 99, 5 % a - -> 0, 5 %

Nikdy bych je za nic nevyměnila :)!!!


Náš ranč už je skoro připraven na Halloween :)!

29. října 2013 v 17:58 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj :-) , náš ranč už je skoro připraven na Halloween :), ještě pár detailů a je to ;)! Fotky ZDE ! už od rána jsem vyráběla :D. No, jo, ta moje vyráběcí nálada :)! Ale jsem docela ráda, že jsem toho tolik stihla :). Zítra učení -.- , fakt super -.- :/. Zítra určitě taky budu vyrábět :)! Zítra sem napíšu článek o hodnocení moodelů a ve čtvrtek už tady bude slibovaný HALLOWEEN :)!!! Takže se máte na co těšit ;)! Co jsem dneska udělala :D : hallowenskou deku pro Annie, výzdobu na stáje, vyřezávanou cuketu . Zase jsem chtěla něco napsat, ale zapomněla jsem to -.- , to jsem celá já :D. Máte ředitelké volno? My ne :/. Ve čtvrtek a v pátek píšem celkem 5 písemek :/, opravdu "super". Achjo :/. Jestli to chcete písemně, tak tady to máte :D -> Čtvrtek : Český jazyk, Němčina . Pátek : Český jazyk, Fyzika, Angličtina . Pátek nejvíc xD. Dneska jsem se učila, tak snad to nedopadne špatně. BH a SCH a Kylie se mají dobře, užívají si teploučko stájí :). Venku je bohužel škaredě :/. Takže jsem fotila výrobky doma. Do pátku je zápis SR . Takže shrnutí dnešního dne :D : Ráno až dopoledne : výrábění poledne až odpoledne : Koupit akrylovky a temperu , oběd, odpoledne vyrábění ( cuketa :D ) . Kupodivu jsem se asi neřízla :D . Já taková "šikula" , že si vždycky musím něco udělat -.- :D . Vánoce už se blíží a začnu pomalu vyrábět dárečky :). Ještě tady je seznam pro koho : Jeife, Aša, Liška, Hanicka.konicek, Grace, Kessy, Haník, že bych si udělala dáreček xD. Ok, tak když se mi něco nepovede :D. Jinak , půjdu s mojí sestrou Haníkem a s kamarádkou na čerty, to zas dopadne :D -.- , jsem anděl -.- , budu tahat ten košík -.- :D. Ale co, snad to bude dobrý ;). 4. prosince 2013 jedu do Vídně ( nevím, kdo vymyslel tak blbý datum -.- :D, snad nám nedaj na čerty nějakou písemku :D ) , už se těším, předvánoční Vídeň :3 byly jste už ve Vídni?! 20. prosince mám narozeniny :) jsem takovej vánoční dáreček xD, takže to mám blízko Vánoc xD. 24. prosince Vánoce. 21. února mám svátek xD. Všechno hodně pohromadě ;). Jsem moc ráda, když někomu můžu dát něco na Vánoce :). To jsem víc ráda, než když něco dostávám, protože mám radost, když vidím radostný obličej toho, kdo dárek ode mne dostane :). Už jsem to sem asi psala, nevím, k Vánocům bych si přála Tradíka :), žádného nemám, ale když Tradíka nedostanu, nevadí. Ještě sem přikládám fotku z Vánoc 2012 Annie a Andy. Haník dostala před Vánocemi v roce 2012 Breyera ( Harolda ) , tak jsem myslela, že si s ním budeme "hrát" ( ještě jsem nevěděla, že je to vzácnost ) obě. Vůbec jsem si nepřála nové koníky k Vánocům, to jsem ještě nesbírala, když jsem pod stromečkem uviděla Annie a Andyho, málem mi oči vyletěli z důlku :D. Byla jsem moc ráda :). A od té doby sbírám BH a SCH :). Tak tady už ta fotka :D.


Mějte se hezky !

Ahoj !

Hubert na Ranči U Breyerů a novinky!

28. října 2013 v 15:36 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahojky, dneska je krásný podzimní den, svítí sluníčko a tak jsem se rozhodla, že půjdu ven nafotit Hubertovu jízdu ;). Fotky ZDE + tam ještě jsou fotky z dnešního rána. Už je mi lépe a tak jsem dneska ráno šla ven fotit ;). Bylo to super :). Za chvilku přijedou sestřenice, tak se těším :). Je tady krásný počasí, svítí sluníčko, když jsem fotila , tak sluníčko zalezlo -.- . No jo no :/ :D. Dneska mi přišla statistika! Nejlepší ze všech :). Díky moc :*! Jste suprový! Moc mě to potěšilo :')! Díky moc :*! Dneska jsem se trošku učila a hrála jsem na klavír :). Už vím, co budeme já a Haník vyrábět na Halloween :). Zítra budu fotit a vyrábět. To zas dopadne -.- :D. Ale snad dobré ;). Jak se máte? Já se mám dobře. Už je mi konečně dobře, takže dobré :). Jsem přihlášená do fotosoutěže u Kami.B.B a u D&B , jsou to super fotosoutěže :). Já už asi půjdu, mějte se fajn a doufám, že vás tenhle článek aspoň trošku bavil.

Statistiky :

Navstevnost za minuly tyden (21.10. 2013 - 27.10. 2013) je:
Pondeli: 16
Utery: 20
Streda: 31
Ctvrtek: 24
Patek: 16
Sobota: 27
Nedele: 25

Celkem: 159

Mějte se hezky !

Ahoj !

Fotečky, novinky...

27. října 2013 v 17:42 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, tak co, jak se máte? Já jsem ráda, že jsem si sedla, uklízela jsem, ale jsem ráda, že už to mám za sebou :-), ne že bych byla nepořádná, to ne, ale je mi nějak špatně, včera teplota :/. Dneska se mi motá hlava :-(. Achjo.

Včera ráno jsem fotila BH a SCH. Fotky ZDE

Halloween už se blíží :D, přemýšlím s Haníkem o nějaké Halloweenské akci na ranči ;)! Asi nějaký halloweenský deky nebo nevím :D.

Děkuju moc za skvělou návštěvnost :)!

Takže se o podzimních prázdninách budu uzdravovat.

Jak se máte vy?

Vánoce už se blíží :-).

Myslím, že udělám takové hodnocení ( 1 článek ) Schleich a Breyer :).

Hezká písnička
Mějte se hezky.

Ahoj.

1000 návštěvníků!!!!!

26. října 2013 v 11:20 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
AHOOOOJ! TENTO BLOG MÁ CELKEM 1000 NÁVŠTĚVNÍKŮŮ! DĚKUJEME MOC :)! Ranč U Breyerů

Omlouvám se!

26. října 2013 v 7:02 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, omlouvám se, že včera tady nebyl článek, ale opravdu jsem toho měla hodně. Více se dozvíte dole.


Pravidla o fotosoutěži

24. října 2013 v 15:00 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, takže sem vám napíši pravidla o fotosoutěži. Fotosoutěž má název KONÍCI NA PODZIM .

Pravidla :

1) Max. 3 přihlášení koně z jednoho ranče
2) Fotky se nesmí upravovat
3) 1 jezdec/jezdkyně
4) 1 fotka = 1 kůň
5) V komentářích se nesmí nadávat!
6) Budu hodnotit já
7) Kola fotosoutěže: 1. kolo - Koník na podzim
2. kolo - Jakákoli disciplína ( trénink, drezúra, parkur, cross country... ) , prostě jak budete chtít :-).
8) Budou 2 kola
9) Když někdo vyhraje v obou kolech je samozřejmě vítězem, když v jednom kole vyhraje jeden, když v druhým kole druhej, tak se bude hodnotit v anketě do určitého datumu, kdo má vyhrát.
10) Fotky posílejte na e-mail : ranc-u-breyeru@seznam.cz od 24. října ( 2013 ) do 1. listopadu ( 2013 ) - toť fotky do 1. kola - fotky do druhého kola od 15. listopadu ( 2013 ) do 23. listopadu ( 2013 ) - fotky do 2. kola
11) Přihlášky posílejte od 24. října ( 2013 ) do 31. října ( 2013 ) na e-mail : ranc-u-breyeru@seznam.cz
12) Odměny : 1. místo - grafický diplom 2. místo - grafický diplom 3. místo grafický diplom
13) Fotosoutěž se bude konat když bude 5 nebo více účastníků
14) Tvar přihlášky : Jméno ranče :
Odkaz na ranč :
Přezdívka :
Jméno jezdce/jezdkyně :
Jméno/jména koně/koní :

To je vše :)! Doufám, že se vám bude fotosoutěž líbit !

Dnešek

23. října 2013 v 14:27 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, dneska jsem byla u paní doktorky. Udělala mi obděr krve, výsledky budou v pátek. Tak snad to bude dobrý. Zítra jdu do školy, ale ve škole nebudu zítra cvičit.
Zítra sem napíšu článek ohledně fotosoutěže ( pravidla atd.. ) !

Mějte se hezky !

Ahoj !

Zápis SR do 6.listopadu 2013

23. října 2013 v 14:05 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, tak jsem se rozhodla, že mi sem chodí lidi, které nemám v SR a někteří, které mám v SR mi sem vůbec nekomentují, ok, možná sem chodí, ale nevidím po nic zanechaný koment nebo tak... Takže jsem se rozhodla, že udělám zápis SR! Nechávám : Jeife, Grace, Aša, bobeška, Schleichovka, Haník, Kami B.B , Naty , hanicka.konicek , Lejdyyy , Rosy , Lenuška , D&B .
Takže, tyto nechávám. Komentují, myslím, že chodí na tento ranč rádi, snad...
Tak, kdo se chce zapsat. Ať se zapíše do komentářů pod tento článek do 6. listopadu 2013 !

Mějte se hezky !

Ahoj !

Pokus o pláštěnku pro Kylie

22. října 2013 v 12:03 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj :), takže jsem nemocná :(. Zítra jdu na krev :(. Tak snad z toho nic nevyleze :/. Zkoušela jsem s Jeife o pad, samozřejmě si mi nepovedl xD. Achjo, já prostě nejsem tip na vyrábění :/. Chtěla jsem vyrobit Kylie pláštěnku, aby měla něco na sebe, když bude pršet, aby nepromokla. No a Jeife mě "nádherně" vyfotila přes Skype -.- . Pak jsem stejně tu pláštěnku neudělala xD. Prosím, žádné sprosté komentáře k tomuto článku.
Dneska bohužel BH a SCH nebdu fotit :(. Za 1. je sychravo a za 2. jsem nemocná :(. Achjo :(.
No, zase tento článek o ničem že :/... Sorry.
V nejbližsí době by jsem chtěla udělat fotosoutěž :). Tak snad se někdo přihlásí, doufám.
A co mám za nemoc? Ani nevím :(. Mám teploty, je mi střídavě zima a teplo :/, bolí mě v krku :/. Ve škole mi není moc dobře :/. Takže jdu zítra na krev :/. Tak snad z toho nic špatnýho nevyleze :/.
Asi sem chcete přidat tu fotku co :D -.-?!
Ok, tady jí máte.
To jsem ale hvězda co :D?!

Ano, měla to být pláštěnka :/ -.- . Ale nic no :/..

Tak, jdeme k těm veselejším věcem :).

Teď si volám s Jeife :), už jsem se stihla i naučit a zahrát na klavír :).
Vánoce? Noo, už si něco k Vánocům přeju :D, nečekaně :D.
Chcete to vědět?! OK :DD . Tady toho krásného Breyerka :3* http://www.breyerhorses.eu/obchod/index.php?a=detail&d=357
Moc si přeju :). Ale co, když to nedostanu, tak co, nevadí, už mám BH a SCH dost ;). Ale docela bych si to přála no :).. Ale co Vánoce nadělí, nadělí xD. A nebo třeba to dostanu k narozeninám ( 20. 12. ) :), ale nevím.

Jak se máte vy?

Ahoj !