Únor 2014

Můj první pád + fotky

26. února 2014 v 10:03 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, včera jsem byla na koních. Jeli jsme na dlouhou vyjížďku. Bylo to super. Ale poprvé v životě jsem spadla :D (jezdím 7 let). Jednou jse ve vodě sjela z koně, ale to není pád, ale včera jsem fakt spadla. Přetočilo se mi sedlo (to sedlo je fakt špatný, takže chceme koupit nové) bylo to ve cvalu, já jsem se cca 10 sekund držela, ale pak už jsem byla na zemi. Do takového krásného bahínka -.- :D. Stává se. Takže jsem konečně jezdec:D! Pak už jsem nespadla:). Bylo to moc super a mám i fotky! Jsem na Beníkovi (shetlandský poník). Totálně ho miluju :*!
Haník vzadu

Sunny

24. února 2014 v 21:13 | Leník |  Koně na ranči
Jméno : Sunny (Sany)
Druh : Schleich
Plemeno : Achal-teke
Výška : cca 9 cm
Barva : Isabela
Sunny


Krásný den, tak proč jej nevyužít?

24. února 2014 v 21:08 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, promiňte, včera jsem byla na koníkách, ale nestíhala jsem fotit ani živé koníky, ani modely. Tak jsem dneska byla fotit a samozřejmě jsem vyfotila i Sunny. Ještě dneska ji udělám profilek. Zítra jedu na koně a určitě něco vyfotím, tak sem pak dám fotky:).
Jak již nadpis napovídá, je opravdu krásné počasí, odpoledne svítilo sluníčko, bylo příjemně teplo, takže jsem samozřejmě šla fotit. Jinak si furt čtu:D a už mi z toho fakt hrabe-_-. Přišla mi statistika, jedná velká hrůza..., ale určitě u všech z vás se snížila, což mi je líto...
Tady statistika:
Navstevnost za minuly tyden (17.2. 2014 - 23.2. 2014) je:
Pondeli: 10
Utery: 7
Streda: 13
Ctvrtek: 7
Patek: 18
Sobota: 22
Nedele: 16

Celkem: 93

Promiňte, nějak nemám dneska náladu se vypisovat. Takže přidávám pár fotek, všechny fotky tady!
Sunny
S Haníkem jsme dělaly stíny. Je tam. I love model horses

Nový přírustek a novinky

22. února 2014 v 19:25 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, včera jsem měla oslavu svátku, dostala jsem knížky, oblečení, sladkosti... a dostala jsem i Schleicha :OOO!!! Už jsem jí dala jméno, je to Sunny. Je totálně krásná :3. Co nejdříve vyfotím :).
Dneska jsme s Haníkem byli ve stáji (kde budeme jezdit). Je to tam super! Super parta holek :3, o prázkách tam určitě budem spát! Zítra jedem zase:). Nemá to tam chybu. A proč jsme vlastně šly do jiné stáje? Protože tam, jak jsme byly, už jsme nebyly více než měsíc:( a ten pán tam asi vůbec nejezdil:(.
Dneska jsem jela na shetlanském poníkovi Benovi :3, je to mazel, ale je vyčůranej jak mraky :D , když se cválá, tak běží jako o závod :D. Ale miluju ho :*! Zítra určitě nafotím a dám sem fotky:). Takže se mám totálně suprově! Máme prázdniny, takže další plus, můžem bejt u koníků od rána do večera. Jak já se těším :33.

Svátek + prázdniny

21. února 2014 v 17:52 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, dneska mám svátek, takže bude oslava - sejdou se příbuzný (to mám na tom nejraději, že se všichni sejdeme:)). Chtěla bych popřát Grace a Lenušce všechno nejlepší k svátku :)!!
Příští týden nám začínají prázdniny, super:-)!
Promiňte za kratší článek.

Mnoho novinek

19. února 2014 v 18:57 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, omlouvám se, že jsem tak dlouho nenapsala, ale bylo toho opravdu hodně. Začnu poppořádku, co se všechno stalo.
V pondělí : Klasická škola, určitě to znáte. Odpoledne jsem pak šla na kontrolu. No, tedy, upřímně, nepotěšili mě... Budu nosit na dosmrti brýle, protože jsem slepá jak patrona:/, takže už ne jenom na telku, do kina, do školy, ale teď stále. K očnímu jedeme až v květnu, takže si zatím můžu užívat takové pohody:D.
Včera : Zase škola, učení -.- atd.. Pak jsme se jeli podívat na koníky do nedaleké vesnice, že bychom tak začaly chodit (tam ta stáj, do které zatím chodíme, nebyly jsme tam více jak měsíc:( , mrzí mě to), bylo to tam super. Už jsem tam párkrát byla na závodech atd... A v létě tam dokonce můžeme spát!!! V sobotu tam asi pojedeme, takže vám řeknu zážitky a doufám, že něco nafotím:).
Dneska : No, samozřejmě jsme psali písemky, ale snad to bude dobré. Mám se suprově, zítra je ve škole takový poklidnější den. Odpoledne jsem šla do knihovny. Půjčila jsem si 9 knížek a už mi z toho hrabe :D -.-. Přístí týden máme prázdniny, takže se zažeru do čtení :D. Dneska jsem zase psala na klávesnici (do školy - Administrativa) a když jsem se podívala na výsledky, nevěřila jsem svým očím. Z celé republiky jsem 9. !!!! WOW, to jsem vůbec nečekala :O!
Samozřejmě se dívám na olympiádu, dneska opravdu skvělé Martina Sáblíková 1. místo a biatlon smíšená štafeta 2. místo, opravdu krása! Za chvilku se jdu dívat na hokej :D. Od Grace jsme všichni dostali krásný diplomek. Moc díky Grace.
Přišla mi statistika. Moc děkuji!
Navstevnost za minuly tyden (10.2. 2014 - 16.2. 2014) je:
Pondeli: 22
Utery: 23
Streda: 17
Ctvrtek: 11
Patek: 14
Sobota: 13
Nedele: 13

Celkem: 113

Masopust na Ranči U Breyerů

16. února 2014 v 12:53 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, dneska byl masopust na našem ranči! Jsou samozřejmě fotky :). Karmen jela na Bleskovi jako Červená Karkulka a Kylie jela na Annie jako vlk :D, bylo spousta zábavy. Jezdili v okolí ranče a samozřejmě je dvě holky pohostily.
Dalo mi celkem velkou práci to všechno vyrobit xD, ale zvládla jsem to. Odkaz na fotky TADY!
Ještě tam jsou fotky ze včerejška jak jsem byla u zvířátek, bylo to super. Mají i malé jehňátka :3 jsou úplně krásní :) také jsou na fotkách. Teď už pár fotek :).
PS: Už se musím, připravovat, protože za chvilku jedu pomáhat známé na akci:).
Fotka ze včerejška, já a Bojar
Fotka z dneška, Karmen, Blesk, Kylie a Annie

Tak to je vše :)!

Jsem zde:)

14. února 2014 v 21:55 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, celkem dlouho jsem nenapsala, ale ani nebylo moc o čem psát...
Středa- opravdu nálada strašná..., radši ani nepsat...
Čtvrtek- o nic lepší..
Dnešek- No, celkem v pohodě. Konečně PÁTEK! Už jsem si potřebovala fakt oddechnout od školy a všech těch písemek... Teď je tady bratranec, takže zase sranda :) aspoň trochu odreagování:).

Na CAMH jsem napsala nový článek, možná si někteří všimli, nevím...
Zítra jdu za strýcem pomáhat, už se těším moc, budeme asi vykat zvířátkům, ale nevím. Pak doufám se pojedu ještě podívat na koníky, ale netuším:/...
V neděli budu pomáhat známé s akcí, takže to bude určitě taky dobrý :), no, ale samozřejmě se vejde čas i na učení.. V pondělí píši z Češtiny, zavynila jsem si to sama, moc mě to mrzí, paní učitelku na češtinu mám ráda, je moc hodná. Ale snad to dobře dopadne.

Ještě budu o víkendu fotit do fotokroužku, takže určitě vyfotím koníky :), těšte se na fotky.
Chtěla bych udělat bleskovku, aby jste se o mě trošku něco dozvěděli, ale to bude asi příští týden a bude to o diplomy! Takže kdo chce, ať klidně pak tipuje do komentářů u bleskovky, ale teď prosím nepiště :,,Přihlašuji se do bleskovky." to prosím ne, prostě až bleskovka bude, tak kdo bude chtít, napíše, kdo ne, nenapíše;).

Fotky + novinky

11. února 2014 v 18:06 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, dneska přišly dárky (2 CMka dělané Garven) od Garven, moc díky Garven, s Haníkem jsme si koně rozdělily, já mám Hefaistose :), opravdu se ti oba moc povedli. Doufám, že ti SMS ode mě přišla.
Dneska jsem chtěla jít fotit, ale když jsem přišla domů, koukla jsem z okna, že půjdu fotit, ale obloha byla zatažená :(, takže jsem nefotila venku, ale doma. Snad se vám fotky budou alespoň trošku líbit.
Mám prosbu, prosím, prosím, uděláte reklamu na CAMH? Byla bych opravdu moc ráda! Ale samozřejmě vás nenutím.
Dneska jsem ve stájích (pro modely) uklidila vánoční výzdobu, už bylo na čase :D.
Jedete někdo na SLS Poděbrady ? Chtěla bych totiž MOŽNÁ něco vyrobit, možná si teda přivezu obchůdek, ale vyráběla bych jenom ohlávky. Měli byste zájem?
A teď již sem dám fotky :
Všichni
Hefaistos
Všechny fotky ZDE.

CAMH se znovu rozjíždí

10. února 2014 v 16:38 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, jak určitě někteří víte, na CAMH touhle dobou již moc lidí nechodilo, andminky neměly čas na psaní článků... Hodně mě to mrzelo, moc ráda jsem tam chodila, ale když jsem tam uviděla článek od Grace, už jsem nemohla dál... Možná jste si četli můj komentář, hodně mě to mrzelo a tak jsem se rozhodla, že se to pokusím nějak postavit na nohy. Byla bych moc ráda, kdyby tam někdo chodil a nechtěla bych , aby se tam někdo hádal. Budu tam pořádat různé soutěže. Adminky, které tam zatím psaly, samozřejmě budu ráda, když tam také napíší, ale nechci je k tomu nunit. Více ZDE. Předem moc děkuji!
Přišla mi statistika, je super, takže moc děkuji :).
Navstevnost za minuly tyden (3.2. 2014 - 9.2. 2014) je:
Pondeli: 14
Utery: 12
Streda: 19
Ctvrtek: 25
Patek: 22
Sobota: 17
Nedele: 24

Celkem: 133