Březen 2014

Mnoho novinek

30. března 2014 v 9:18 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, od čtvrtka, co jsem nenapsala, se toho stalo opravdu hodně. Začnu popořadě.
V pátek, jsem šla hned po vyučování (škole) na vlak a jela jsem na koníky :3, krásné počasí, co víc si přát? Postaraly jsme se o koníky, nastlaly a pak jsme jely na vyjížďku. Beník je sice vyčůranej jak mraky :D ale zvládli jsme to spolu :*. Pak jsme skákali :), to jste měli vidět ty jeho mega skoky :D. Až budu mít nějaké fotky, zatím žádné ze skoků nemám, tak je sem určo dám :). Pak jsme jely do stáje, tam jsme se o ně postaraly a vzaly jsme je na "jízdárnu" (taková celkem rovná plocha s trávou). Tam se napásli. Asi po půl hoďce jsme je dali na pastvinu. Poté jsme vše uklidily a já s Haníkem jsme šli na ves, tam kámošky a kámoši hráli fotbal :D, no co, opravdu se mi nechtělo čekat na vlak na zastávce půl hodiny. Takže jsme hráli fotbal, já 5cm od brány a nedám gól :DD, to jsem celá já :D. Pak jsme šly na zastávku a odjely vlakem domů.
V sobotu (včera) jsme byli na Popelce na ledě v Českých Budějovicích, bylo to krásné, ale byla tam zima :D, ale co se mám divit, museli udržovat led. Popelka a princ byli olympijský pár! Moc jim to slušelo.
Dneska jsem vstala o půl osmý, tedy už o půl devátý. Změnil se čas -_-. Já si asi nezvyknu, ale to si říkám vždycky a stejně si zvyknu :D. Dneska jedu na koníky :3 moc se těším, je krásné počasí :).

Fotky

27. března 2014 v 19:12 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, mám se totálně na nic, takže se tady nebudu rozepisovat. Dneska jsem fotila modely, bylo krásné počasí, tak jsem toho využila. Fotky jsou na rajčeti ranče. Odkaz v menu. Promiňte za kratší článek, ale nemám náladu.

Další "vykoupání"

24. března 2014 v 19:20 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, takže včera jsem byla na koníkách vrátit kámošce boty a ponožky, co mi půjčila v sobotu, když jsme se s Beníkem vykoupali. Dala jsem jí je, a pak jsem šla za koníkama (bylo hnusný počasí, ale mě to nevadilo k tomu, abych nepracovala, samozřejmě bych byla radši, kdyby bylo hezky, ale s tím nic nenadělám), nastlala jsem jim a pak jsem se šla podívat, jestli je ohradník všude dobře navléknutý. Nebyl, tak jsem ho tahala z rybníka :D, pak jsem do navlékla jak to mělo být a šla jse, jenomže jsem se zabořila do bahna -_-. Naštěstí jenom jednou nohou, bylo mi trapný jít zase za kámoškou a prosit jí o boty a ponožky a tak jsem si nastrkala do ponožek kapesníky, aby mi to co nejdříve uschlo. Chodila jsem s tím tam asi 3 hodiny :D -_-.

Moc děkuji Grace za krásný dess, podpisek a animované písmo, moc díky Grace! Je to úžasné :3!

Podívejte se TADY je to o LS kterou pořádá Grace a Bebe.

Přišla mi statistika, děkuju vám, že sem vůbec chodíte :) moc díky!


Navstevnost za minuly tyden (17.3. 2014 - 23.3. 2014) je:
Pondeli: 16
Utery: 18
Streda: 12
Ctvrtek: 9
Patek: 6
Sobota: 14
Nedele: 19

Celkem: 94


Design pro Leník

23. března 2014 v 13:53 | Grace
Grace konečně vyrobila jarní design pro Leník!
Doufám, že se ti alespoň trošku líbí. Měl by být podle tvých představ; animované písmo, tvé fotky a zelená barva. Jako dáreček přidávám i animovaný podpisek;)Ne třmeny ale nové otěže

22. března 2014 v 20:37 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, já jsem špatně slyšela, jsou NOVÉ OTĚŽE :)! A jsou totál super :3, na Beníka krásně padnou :). Dneska jsem už s tima novejma otěžema byla na vyjížďky, bylo to super :D. Skákali jsme :3. A taky jsem se vykoupala :DD, Beník se v příkopku s vodou vyválel :DD telátko moje, válí se kde se jen dá :D, takže boty a ponožky promočený :DD naštěstí mi kámoška půjčila ponožky a boty, takže cajk, ale nevím, jestli ty boty do zejtřka uschnou (zítra jedem na koně), protože jsem si je tam nechala a pochybuju, že by uschly :/. Pak mě ještě Beníček nabral :DD, jsem mu nandávala ohlávku a on mě nabral mno :DD, ale nic se nestalo, já vytlemená :DD. Zítra jedu zase na koně, už se nemůžu dočkat :3. Mějte se fajné, promiňte za článek, který vás asi nezajímá, ale já jsem se potřebovala vypsat a jsem totál šťastná :3!

Nové třmeny :)

21. března 2014 v 21:52 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, takže, dneska trenér koupil nové třmeny na Beníka :), takže zítra hned vyzkouším, takže doufám, že to bude super, ale to určitě :). Takže to už víte, že zítra jedu po 14 dní odmlce na koníky a nemůžu se dočkat :3!

Na ranči se nic nezměnilo, teď jsem bohužel moc neměla čas na modely, ale snad se to zlepší, a zase bude čas :). Od Schleichovky jsem dostala diplom, moc díky Schleichovko :) TADY
Můj je ten 2. od shora, což jste asi poznaly :D
Takže ještě jednou moc děkuji!

Je krásné počasí, tak doufám, že zítra bude taky hezky :).

Jinak tento článek píšu již po 3., protože vždycky kliknu na křížek -_-, no, to vás asi nezajímá, promiňte...

Na CAMH je další kolo vyřazovačky, tak bych byla ráda, kdyby jste hlasovaly, ale je to na vás ;)

Omlouvám se za kratší článek, ale nějak nemám náladu se tady vypisovat. Tady přikládám aspoň odkaz na fotku...


Fotopříběh

18. března 2014 v 20:46 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, jsem nemocná, ale zítra už jdu do školy.

Dneska jsem fotila doma fotopříběh, snad se vám fotopříběh bude líbit.

Mám super náladu! Protože jsem včera dala rekord v psaní na klávesnici a jsem z celé republiky na 2. místě!!! Hraje to asi 200 dětí. ALE NECHCI SE VYTAHOVAT!

Děkuji všem, kteří sem stále chodí, moc děkuji, jsem za to moc ráda :).

Fotopříběh je na rajčeti ranče, odkaz v menu.

Tady fotka :)


Nejhorší statistika, ale proč se divím?

17. března 2014 v 17:37 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, ano, nadpis odpovídá za vše.. Nejhorší statistika ranče je tady... Ale proč se vlastně divím? Skoro nepíšu - je mi to moc líto :(. Pokusím se to vylepšit, nebojte :). Na konci článku bude ta statistika...

Jinak, jsem nemocná :/, je mi špatně :(, ale co nadělám... Snad to bude dobré, takže si už určitě domyslíte, že si na fotopříběh ještě chvilku počkáte, vím, jsem hrozná, ale já s tím nic nenadělám. Už i vím, jaké téma fotopřéběh bude mít (snad téma nezapomenu :D -_-). Teďka vykouklo sluníčko, takže mě štve, že jsem nemocná :/, když je tak hezky, ale co, snad bude hezky i až se uzdravím.

Od Grace jsem dostala podpisek, moc děkuji :), na konci článku vám ho ukážu :).

Ještě mě jedna slečna požádala, abych zveřejnila její obchůdek, takže TADY odkaz.

To je asi vše, omlouvám se za kratší článek, místo fotky sem dneska přidávám písničku od Lenky :D : http://www.youtube.com/watch?v=Tfy5CBfjZ8s

Tady už ta statistika :

Navstevnost za minuly tyden (10.3. 2014 - 16.3. 2014) je:
Pondeli: 7
Utery: 11
Streda: 11
Ctvrtek: 5
Patek: 12
Sobota: 16
Nedele: 15

Celkem: 77


Rady

15. března 2014 v 20:26 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, moc děkuji za rady od Schleichovky, budu se snažit dávat odstavce a k článku nějakou fotku :), děkuji.

Jak říkali, že bude tento víkend hrozné počasí, nemýlili se, ano, je to strašné, prší, fouká... Brr. Ale stejně jsem nelenila a šla jsem za strejdou a tetou, pomáhat se zvířátkama, mají malé ovečky a kůzlátka, jsou krásné :3*. Teďka už jsem doma, ale nějak mi není dobře :/, tak snad to bude zas OK.

Mnoho rančerek odchází... Ano, bohužel :((, odešla Aša, Storalee a Lejdyyy, moc mě to mrzí :(, zase se to tady nějak rozpadává.. Doufám, že počet odcházejících rančerek nebude narůstat, protože každá rančerka za sebou udělala nějakou cestičku, na kterou nikdo, nikdy nezapomene... Ašo, Storalee a Lejdyyy -> holky, přeji vám, aby se vám v životě vše dařilo a napište ;), budu ráda :)!

Až bude zase hezky, tak mám naplánováno, že půjdu fotit a udělám fotopříběh, ale ještě nevím, kdy to přesně bude, kdy se zase počasí umoudří, snad brzo, protože když je takové deštivé počasí, ani já nemám zrovna dvakrát dobrou náladu...

Včera jsem na počítači našla konečně film Alinin sen, a zhlédla jsem ho po dlouhé době, jsem ráda, že jsem ho našla :)

Do dneška můžete hlasovat ve 2. kole vyřazovačky na CAMH, byla bych moc ráda, kdyby jste hlasovali, ale je to na vás. Zatím je 2. kolo nerozhodně.

To je vše, mějte se hezky!

Omlouvám se, ale bohužel mi sem nejde vložit fotka, tak aspoň odkaz ZDE!

Fotečky

11. března 2014 v 16:45 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, dneska je krásně, tak jsem se rozhodla jít fotit, některé fotečky jsou hezké, některé ne (špatné zaostření -_-), ale snad se budou líbit. Fotila jsem na místech, kde jsem ještě nikdy nebo jenom zřídka modely fotila, vzala jsem je na dvě várky :D. 1. várka byla CMka + pejsek a 2. várka byla Annie, Alie, Barny a Sunny :). Fotky jsou na rajčeti ranče (odkaz v menu).
Omlouvám se, že jsem tak dlouho nenapsala, ale určitě všichn znáte důvod - škola. Ano, ano, ano, samé zkoušení, písemky :/.
Moje první LS se neuskuteční... Ano SLS 2014 (Poděbrady) bohužel nebude :(, protože tam, kde to mělo být (hospoda) lidi nechtěli spolupracovat :(. Je to veliká škoda, ale snad se s vámi - rančerkami někdy uvidím. Moc bych si to přála.
Na CAMH je druhé kolo vyřazovačky, takže jestli chcete, můžete zahlasovat.
Chtěla bych se vás zeptat, co si myslíte o tomhle ranči? Píšu dobře články nebo ne? Byla bych moc ráda, kdyby jste napsali upřímně, jak se vám tady líbí.
Přišla mi statistika, děkuji.
Navstevnost za minuly tyden (3.3. 2014 - 9.3. 2014) je:
Pondeli: 15
Utery: 10
Streda: 15
Ctvrtek: 21
Patek: 20
Sobota: 16
Nedele: 7

Celkem: 104


Přikládám sem krásnou písničku :3