Duben 2014

Jsem zpátky

28. dubna 2014 v 18:06 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, včera jsem se vrátila z Globe Games. Bylo to tam super :3! Ale teď již popořadě.
Čtvrtek: Vyjeli jsme v 11:40 autobusem, na nádraží se mi ulomilo něco z kufru -_- :D (to jsem celá já :D), ale naštěstí to bylo celkem nepotřebné, kufr držel i bez toho. V autobuse pohoda, měli jsme i zastávku na zmrzlinu :D :3. Pak jsme vystoupili a čekali na další autobus, ten nás dovezl až do Třebíče, tam jsme vystoupili a ujala se nás nějaká paní ze školy do které jsme šli na Globe Games a říkala, kudy máme jít, samozřejmě jsme měli mapy a zvládli bychom to možná i bez ní, ale nevadí :D pak nás opustila a šla čekat na další Gloubáky. Cesta byla furt do kopce a ještě tam byly schody -_- ale zvládli jsme to a přišli jsme do školy. Tam jsme si vyzvedli všelijaké věci. Pak nás nějaký kluk provedl po škole, upřímně samý hajzly -_- :D co chodba to hajzl :D. Pak nás dovedl do třídy, tam jsme se ubytovali, byla tam už jedna škola, celkem tam měli být 2 školy, takže to bylo v poho, my a tamta škola. Pak jsme si vyrobili trička "I do Globe" a šli jsme na přednášku Ekobioenergo-biomasa, i přes náš nesouhlas (protože jsme byli utahaní z cesty) jsme šli a stálo to za to ;). Potom jsme šli na večeři a poté do Divadla Pasáž na slavnostní zahájení Globe Games, bylo to super :3, pak všechny školy které tam byly (cca 35) mělo recitovat básničku kterou si připravili. Byl tam i host Michal Žák (moderuje v ČT počasí). Rozdělili nás do družstev v kterých půjdeme na terénní hru, vrátili jsme se do školy a šli jsme spát.
Pátek: Hned po snídani jsme šli na terénní hru, šli jsme za Třebíč do přírody, tam nám dali mapky, rozdělili jsme se do těch družstev, pak řekl pár vět Michal Žák a šli jsme. Bylo to cca 8 km. Všichni jsme to zvládli, ikdyž to bylo náročné. Pak jsme šli do Aqua parku, bylo to super :3, jeli jsme nejdelším tobogánem v ČR a byl tam i bazén se slanou vodou. Večer jsme šli zasadit lípu na hřiště, každá škola si měla vybrat jednoho člověka který ji půjde zasadit, naše škola vybrala mě a tak jsem šla :). Když bylo zasazeno, šli jsme do tělocvičny, každé škole dali kus látky a měli si na ni napsat odkud jsou, co dělají (my zkoumáme řeku Moravskou Dyji) a čím to dělají (např. teploměr atd.). Pak se to sešilo a byl z toho velký transparent na sobotní slavnostní zakončení. Pak jsme šli spát.
Sobota: Dopoledne byla studentská konference, byla moc dlouhá, takže na konci už jsem se nudila :/. Pak jsem se dozvěděla, že nějaký vandal přelomil lípu, kterou jsme v pátek zasadili :'(!! Odpoledne jsme šli na slavnostní zakončení Globe Games, od školy až na námestí se kutálela zeměkoule, já jsem ji celou trasu kutálela a pak jsem už byla na konci jediná z dětí, kteří tu zeměkouli kutálí. Pak jsem se šla podívat na stánky co na náměstí byly, na krku jsem měla jmenovku a najednou za mnou slyším : ,,Lenko, mohli bychom se tě na něco zeptat?" Já jsem se otočila a za mnou stála Česká televize :O. Takže jsem mluvila do mikrofonu a natáčeli mě. Koupila jsem si tričko Globe Games. Pak jsme šli do školy a pak na hvězdárnu, bylo to super :3. Potom jsme šli do školy a spali jsme.
Neděle: Ráno jsme si zabalili všechny věci a jeli jsme na Dalešickou přehradu. Jeli jsme parníkem a bylo to super :3. Pak jsme jeli domů. Domů jsme přijeli ve 14 hodin. Doma jsem si ve tři hodiny odpoledne lehla a vzbudila jsem se v sedm :D. Pak jsem vybalila věci z kufru a šla jsem spát.
Dneska: Bylo ve škole živo, paní učitelka třídní mi řekla, že hned když přišla do školy za ní běžela spokojená p. ředitelka a říkala že ji Česká televize zahrnuje e-mailama. Budu v televizi na ČT :D ve Zprávičkách, ale ještě nevím kdy. Jsem šťastná :3!
Dneska mi přišla statistika, je nejhorší, ale mě je to jedno, jsem šťastná, takže to nějak neřeším. Díky.
Navstevnost za minuly tyden (21.4. 2014 - 27.4. 2014) je:
Pondeli: 10
Utery: 7
Streda: 14
Ctvrtek: 7
Patek: 3
Sobota: 6
Nedele: 12

Celkem: 59
Na CAMH je vyhlášení fotobleskovky. Takže se podívejte a uvidíte pořadí ;) ale nenutím vás se tam podívat. Vítězce jsem již deku poslala a došla v pořádku, takže jsem ráda :). Grace zítra udělá grafické ceny.
Jinak na rajčeti jsou fotky z Velikonoc, je to napsané i v horním boxe. Je tam i odkaz na fotky. Ano, ano, tento ranč už je tady více než rok a jsem moc ráda, že jsem tady mezi vámi a moc vám děkuji za komentáře.
Všechny jsem vás už včera stihla oběhnout, ale na psaní článku jsem neměla sílu.
Fotky z Globe Games ZDE.

Ranč slaví 1. narozeniny

24. dubna 2014 v 12:00 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Dnes je přesně rok, co jsem sem napsala svůj 1. článek :3. Moc dobře si to pamatuji, měla jsem tam 3 komentáře a byla jsem velice šťastná.
Sice mnoho rančerek za ten rok, co tu jsem odešlo, některé přišly, ale stále je tady ta super parta, která to tu vše drží pohromadě, a kdo že je ta parta? Přece VY! Vy tu držíte celý sběratelský svět a jsem za to moc šťastná, že nejsem jediná, kdo nechce, aby tato komunita upadla do úskalí a aby o ni nikdo nevěděl.
Ale teď již od začátku:
24. 12. 2012 jsem dostala své první dva Breyery (Annie a Andyho), byla jsem velice šťastná, na jaře roku 2013 jsem si udělala tento blog. Byla jsem nezkušená rančerka a měla jsem se co učit. Poznala jsem spoustu super rančerek. A ranč se začal rozrůstat :). 20.8.2013 k nám na ranč zavítala 1. Breyer Traditional jezdkyně Kylie. 15.9.2013 první dva Schleichové - Barny a Blesk. 13.12.2013 dva Schleichové - Lusy a Fely, první pejsek Schleich - Alie. 24.12.2013 Schleich koník Windy, Schleich sada (uzdečka, sedlo, deka, ohlávka) plus v Schleich sadě byla první Schleich jezdkyně Karmen. 21.2.2014 Hříbě Schleich Sunny.
Celkem je na ranči : 10 koní (z toho 2 BH, 6 SCH a 2 CM)
2 jezdkyně (1 SCH a 1 BH)
1 pes (Schleich)
Rozrůstáme se :). Jsem moc ráda, že jsem mezi vámi již rok. Je to tady super, i když poslední dobou jsem měla špatnou náladu, ale už je to v pohodě ;).

PS: Teď jsem asi někde na cestě do Třebíče :D.

Přednastaveno!


Rozloučení

22. dubna 2014 v 20:15 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, toto je skoro poslední článek před odjezdem do Třebíče. Jedeme ve čtvrtek, dneska sem napíšu vše důležité, zítra sem přidám jenom odkaz na fotky z Velikonoc a toť vše. Články od čtvrtka do neděle budou přednastavené, nevím, kolik jich přednastavým, ale ve čtvrtek určitě bude přednastavený článek, protože to slaví náš ranč 1. narozeniny :3! Ale vše bude v článku ve čtvrtek :). Ve čtvrtek, až tam přijedem, tak bude uvítání a prezentace škol, máme mít i nějaký pokřik, já jsem vymyslela : Pracujeme s jedy, a jsme dobrý z vědy, milujeme přírodu, proto jsme teď na Globu! :DD Ještě to musí odsouhlasit další členové kroužku, ale s těmi jedy si nevymýšlím, když děláme dusičňany v řece tak to jsou vlastně jedy. Na Globe Games je moc těším :3 v pátek pojedeme do Aqua parku :O :3, nikdy jsem v Aqua parku nebyla, byla jsem jen v krytých a nekrytých bazénech, takže se těším. Ale jsem nachlazená :(, takže teď beru všelijaké vitamíny, aby jsem byla fit ;). V sobotu budeme válet "zeměkouli" to je taková obří nafukovací koule a budeme ji válet po městě :) už se nemůžu dočkat :3 a pak bude rozloučení, v neděli pojedeme domů, přijedeme až večer, takže tu ode mne live článek v neděli nečekejte, to spíše až pak v pondělí. Přišla mi statistika, nic moc, ale snad to bude lepší. Díky.
Navstevnost za minuly tyden (14.4. 2014 - 20.4. 2014) je:
Pondeli: 12
Utery: 10
Streda: 16
Ctvrtek: 18
Patek: 7
Sobota: 7
Nedele: 12

Celkem: 82
Takže od čtvrtka do neděle počítejte s tím, že nebudu obíhat, ale pak vás všechny (co budou mít nové články) oběhnu ;).
Zítra ještě budeme mít ohledně Globu poradu, co a jak a nějaké dotazy jestli budoou si zodpovíme a ve čtvrtek hurá do Třebíče :3! Možná napíši Grace, jak se mám.
Mějte se krásně! Zítra přidám odkaz na fotky a pak už tady do neděle budou přednastavené články.
Ahoj!!!

Veselé Velikonoce!

20. dubna 2014 v 19:34 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, omlouvám se, že jsem tak dlouho nenapsala, v pátek a v sobotu jsem byla na koních :3 bylo to super ;). V pátek jsme měli takový velikonoční poklad, jedna paní z vesnice, nám připravila trasu po které půjdeme. Šly všechny děti z vesnice a bylo to super :3. Musely jsme plnit úkoly, některé byly opravdu celkem těžké. Pak jsme se dostali k pokladu, asi 5 minut jsme ho nemohly najít, ale pak jsme to přece jen našly ;). Pak jsme šly na náves k ohínku, který již paní rozdělala, bylo to super posezení :3. V sobotu jsem nějak ještě neměla náladu na ježdění (nemůžu měsíc cvičit, ale šla bych jen v kroku), asi si myslíte, že jsem úplně hloupá, ale prostě jsem se na to necítila, ale příště se určitě svezu. A tak jsem jela vedle nich na kole (ani kolo mě nezabije, já prostě potřebuju pohyb!). Dneska jsem barvila vajíčka, ani jedno jsem nerozbila :D to je na mě úspěch :D. Pak jsem šla ven fotit, protože už jsem dlouho nefotila. Fotky TADY. Toho šátku co mám na krku si nevšímejte, musím ho mít, abych měla krk zpevněnej a protože jsem nachlazená. Zítra jsou Velikonoce :D, určitě k nám přijde spoustu chlapů a kluků, bratranec přijde s jalovcem -_- :D to bolí jak něco! Za pár dní bude mít tento rok výročí! 1 ROK! Bude to 24. dubna, to právě ale pojedu na Globe Games do Třebíče, takže přednastavím nějaký článek. Co nejdříve napíšu, jaké byly Velikonoce :D. Ve čtvrtek jedu do Třebíče na Globe Games (chodím na kroužek Globe a to je takový celorepublikový sraz všech Gloubáků :)), už se těším, bude to od čtvrtka do neděle, ve čtvrtek tady bude určitě článek (výročí) a pak nevím, to bude asi přednastavené. I to výročí bude přednastavené, protože už ráno pojedeme do Třebíče. Na ranči již máme velikonoční výzdobu :), tady fotka
Ano rozrůstáme se :)
Přeji Vám krásné Velikonoce!

Můj sen - Anglie

16. dubna 2014 v 21:47 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Mám mnoho snů, ale mezi největší patří Anglie, velice ráda bych se tam chtěla podívat, sestřenice tam byla cca před týdnem a poslala fotky, já jsem se nemohla vynadívat :3 je to tam tak krásné. Již dlouho jsem po tom toužila, ale teď ještě více, když mi poslala ty fotky! Angličtina, učím se ji už od 3. třídy (teď jsem v 7.), takže poskládat větu umím :D, ale jak se říká, nejlepší je "hodit do vody a plav". Už se mi to stalo, když jsme jeli na Slovensko (vím, je to podobný jazyk, ale stejně), samozřejmě jsem uměla mluvit "po slovensky" :D, ale tam jsme mluvili česky, protože jsme si rozumněli. Jak tam byli ti Slováci, tak jsem se hodně přiučila, a když jsem přijela domů, mluvila jsem jenom slovensky :D.
Do té Anglie už to mám jakš takš naplánované, ví o tom i moji rodiče, a říkali, že až budu větší můžu tam jet za operku (chci pracovat v mateřské školce). Moc bych si toho vážila, paní učitelka na angličtinu tam byla za operku, takže říkala, jaké to tam je :).
Chtěla bych se podívat do Londýna, na Londýnské oko, Tower Bridge, Buckingham palác, Big Ben a mnoho dalšího :'). Také bych se chtěla podívat do Cambridge :3. Moc bych si přála vidět Kate, Wiliama a George, ale to by byla veliká náhoda. Mám je moc ráda, jsou mi velice sympatičtí :). Teď přidám pár fotek. Zdroj fotek google.cz .
Nakonec přidávám gif :3

Návštěvnost 123

14. dubna 2014 v 19:50 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, není mi dobře, takže tento článek bude jenom v krátkosti.
Přišla mi návštěvnost, je hezká :), takže moc děkuji ;)

Navstevnost za minuly tyden (7.4. 2014 - 13.4. 2014) je:
Pondeli: 19
Utery: 24
Streda: 16
Ctvrtek: 9
Patek: 11
Sobota: 16
Nedele: 11

Celkem: 106

To vyrábění na CAMH to asi vyrobím až o prázdninách, nebo až mi bude dobře, ale nebojte s Grace se domluvíme, a co nejdříve bude fotobleskovka ;)
Promiňte za kratší článek.

Změna

13. dubna 2014 v 21:07 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Takže, docela jsem nad tím vším přemýšlela a došla jsem k závěru, že tento blog nebude jenom o modelech, ale budu tady psát i co jsem zažila, přidávat fotky z různých akcí, závodů apod... Možná tady bude i něco o modelech, ale ne zrovna nejvíc článků, prostě tento blog bude spíše o tom, co jsem já zažila atd.. :) doufám, že vám to nevadí a budete sem stále chodit. Ale nechci se stavět k těm, kteří končili... to nechci.. Zítra budu (doufám :D) vyrábět odměnu za fotobleskovku, která bude na CAMH.. V nejbližší době bych chtěla zajet do blízkého města se podívat do jednoho obchůdku, kde jsem našla Schleichy :3, doufám, že ten obchod najdu :D je tam fakt dost obchodů a nejsem si jistá, jestli si pamatuju, kde to přesně je ten obchod :D ale snad to najdu. Ještě nevím, kdy tam zajedu, ale budu se snažit co nejdřív, protože se moc těším a co kdyby tam měli novinky :D?? No, to nevím, jestli zrovna tam se novinky dostaly ale neva :D, aspoň se kouknu :D. Moc děkuji všem za komenty v minulém článku, udělaly jste mi radost a přidržely jste mne, když jsem to moc potřebovala :'), jsem vám za to moc vděčná! Děkuji :')!

Donucený článek - nemusíte číst

12. dubna 2014 v 21:24 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Dnešek vyšel krásně :3 počasí krásné, ikdyž chvilkami pršelo , ale to byla jenom taková sprška na pár minut :). Bylo mnoho diváků, koníci byli taky hodní, takže super.
Tohle je zase donucený článek a už mě to fakt nebaví.. ty horní řádky jsou jen proto, aby jsem je měla zapsané..
Asi pozastavím, nevím, 1 koment v minulém článku, a to byl ten článek fakt docela dlouhý! No jo no... nevím, ještě se rozhodnu.. Až skončí ta fotobleskovka na CAMH tak už prostě na tohle **** a žádné bleskovky sem už dávat nehodlám.. stejně, jen se tak dívám na blogy rančerek, všude nápsáno pozastaveno, nebo konec.. o čem toto je? Proč se všichni najednou tak rozejdete :'(? Chápu, ani já tady nebudu věčně, ale stejně :/... plno mých oblíbených rančerek buď odešlo nebo pozastavilo..:/ Ještě před několika měsíci tady bylo mnoho rančerek, psali krásné články.. já neumím bohužel psát zábavné a zajímavé články... teď buďte (jestli tady vůbec někdo je) upřímní prosím.. nepíšu hezky, vím to.. Když se jenom kouknu, kolik vás už skončilo, je to k breku.. Sbíráte ještě vůbec? Nenutím vás, jenom mě to prostě zajímá, za několik dní to bude rok co jsem tady, krásný rok strávený mezi vámi, ale teď je to zase něco jiného - aktivní rančerky by se daly spočítat na prstech jedné ruky... Nebudu vás dále zdržovat mými blbými kecy... nemusíte si to číst...

Smíšené pocity

11. dubna 2014 v 22:07 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, no, nějak mám takové smíšené pocity.. Zítra máme na návsi ve vesnici, kam jezdím na koně takovou akci, je to první ročník , nevím, co od toho mám čekat :/... Nevíte, jak má být zítra(počasí)? Má přijet mnoho mých známých ale právě, že jsme si mysleli, že tam pojedou koně z naší stáje, ale nepojedou a pojedou tam jiní.. A oni se těšili, že jim svezu děti na "svojem" (přiděleným) koni.. No, naštěstí jsem nic moc neslibovala, protože jsem to ještě na 100% nevěděla, teď už ale vím :/.. No, ale aspoň se můžou jít podívat na koně k pastvině, svést se můžou na mém přiděleném koni kdy budou chtít, když tam budu, ráda je svezu.. Tohle zase troška mého myšlení, promiňte, ale potřebovala jsem si to zapsat... No, je to vcelku složité.. Ani jsem dneska neměla chuť psát.. Ale když jsem to slíbila, tak jsem to chtěla dodržet.. Možná chvíli pozastavím, ještě nevím, protože mě to nějak zmáhá.. Udělala jsem chybu, když jsem si řekla, že tento týden bude článek každý den.. protože pak to nedělám z radosti, ale z donucení.., když si to nenapíšu, tak prostě napíšu, jen, když je něco nového a nepíši tady takové kydy... promiňte.. Už to nikdy radši nebudu psát, protože dneska jsem se fakt hodně přemáhala, jestli napíšu, a stejně, včera z toho byly jenom 3 komenty a proto ten čas fakt nevěnuju... Na zítřek opravdu neslibuju, že napíšu, nevím! Jedu na tu akci už v poledne a ani nevím, kdy se vrátím, takže prosím, nezlobte se, kdybych nenapsala. Já když vám to tady takhle nenapíšu, tak pak mám nervy, aby jste nebyli naštvaný, že jsem nenapsala atd.. Takže se připravte radši na to, že nenapíšu, ale možná jo, nevím.
Dneska bylo odpoledne krásně, chtěla jsem jít fotit, ale nešla jsem, achjo, já jsem tak blbá :/. Tak snad někdy jindy, ale neslibuju kdy, možná fotky budou, možná ne.. Nevím jestli pozastavím, to bych vám asi napsala v blízké době.
Jinak na CAMH je konečně info ohledně fotobleskovky, myslím, že bude příští týden, ještě se domluvím s Grace. Takže bych byla ráda, kdyby jste se zapojili. Díky.

Diplom a krásná nálada :3

10. dubna 2014 v 21:14 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, mám se super, tlak je dobrý, takže jsem dneska byla ve škole :). Dostala jsem diplom a čokoládového zajíce za 1. místo v ZAV Houbaři (psaní na klávesnici - hra) ve škole a 3. místo v celé republice. Byla jsem 2., ale jak jsem byla v nemocnici, tak jsem nemohla psát a jsem 3. Nechci se vychlubovat, ale udělalo mi to obrovskou radost :'). Tady fotka :)
Dneska jsem byla na koních a je tam nový koník :3 je totál boží :3 a on za mnou přišel na jabko :3 :O*. Jmenuje se Šatan :).
To je vše, mějte se hezky!