Květen 2014

Můj největší úspěch

27. května 2014 v 16:22 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
V létě roku 2013 jsme ve stáji pořádali závody.
Disciplíny byly ; Parkur do 60 cm, parkur do 90 cm, jízda zručnosti, trail na ruce (vedení koně přes různé překážky) a drezúra. Já jsem se zúčastnila prvně parkuru do 60 cm. Všechny holky mi říkaly, ať tam nejdu, že stejně to nedám ap. Já jsem je ale neposlouchala a šla jsem do toho. Jela jsem na úžasné poničce Cilce, se kterou jsem parkur přešla čistě a holkám vytřela zrak! Pak už raději nic neříkaly a já jsem si jela za svým snem : dobře se umístit. Další disciplínu jsem jela na stejné poničce a to jízdu zručnosti, ve které jsme získaly krásné 1. místo! Na trail na ruce jsem si vzala pohodového valáška Cipíska, se kterým jsem také vše dobře zvládla. Pak už zbývalo jen vyhlášení.
V parkuru jsem obstála na 4. místě, v jízdě zručnosti, jak již jsem psala 1. místo a v trailu na ruce jsem byla 3. Pak už bylo vyhlášení celkového vítěže závodů. A byla jsem to já! Vůbec jsem to nečekala, protože jsem měla v konkurenci i ředitelku stáje. Celkem jsem dostala 4 kokardy, 2 poháry a mnoho darů. Koníci mi udělali velikou radost.
Motto onoho dne : Tolik lidí ti bude říkat : Nemůžeš!... Nemáš na to!... Nedokážeš to!... ale všechno co ty musíš udělat je otočit se a říct "Dívejte se ;)"

Konečně fotkyyy :3

21. května 2014 v 21:12 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Na začátek písnička při čtení :)
Ahoj, tak mám konečně fotky :) dneska bylo nádherné počasí, tak jsem toho využila a šla ven fotit. Pak jsem si vytáhla na terasu učení a celé odpoledne strávila na terase, takže jsem spálená :X.
Dala jsem sem nový tip písma, snad se vám líbí.
Na CAMH je nový dess, za který velice vděčím Grace a velmi jí děkuji a je tam potom ještě soutěž o fotku měsíce, takže se určitě přihlaste - jestli budete mít čas :) tady více.
Už chodím na rehabilitaci, je to super :3 prvně jdu na lehátko a na krční páteř mi dají takový teplý polštář, je to tak příjemné, jenom usnout :D tam jsem půl hodiny a další půl hodinku jsem u jedné paní na cvičení, je moc fajn a je hodná :), takže já jdu za chvilku cvičit, abych neudělala ostudu.
Zítra jdu na koníky, moc se těším, ještě nevím jakého budu mít koníka, ale jestli Beníka, tak to se určitě vyválíme ve vodě :D, takže snad bude hezké počasí.
V pátek končíme po 4. vyučovací hodině (protože jsou volby do EP) :3, takže to zas pojedu na koníky a pak už víkend!! Moc se těším, protože do nás učitelé toho hrotí strašně moc :/.
Přišla mi statistika, je dobrá, takže děkuji.
Navstevnost za minuly tyden (12.5. 2014 - 18.5. 2014) je:
Pondeli: 10
Utery: 8
Streda: 7
Ctvrtek: 8
Patek: 7
Sobota: 15
Nedele: 10

Celkem: 65

Přidávám sem pár fotek a zbytek najdete ZDE.


Vracím se + změny

17. května 2014 v 16:41 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Moc se mi po Vás stýskalo, a tak se vracím :) po počítači se mi vůbec nestýskalo, to ne, ale po Vás, rančerkách! Za tu dobu, co jsem tu nebyla jsem se měla super. Ve čtvrtek jsme byly na koních, já jsem jela poprvé na Jurdovi, bylo to super, ale byl tak nažhavenej aby se mohl proběhnout, že ze cvalu mi začal kozlíkovat, když to udělal poprvé tak jsem se udržela, ale po druhé už ne, protože to byly skoky :DD, vběhl se mnou aby toho nebylo málo do pole a tam už jsem se pustila a spadla jsem do trní -_- :D ale dobrý, nic se mi nestalo, nasedla jsem a docválala k ostatním :). Včera jsem já a Haník a Bojar (jezevčík) jely autobusem na chalupu, Bojar byl v autobuse i na chalupě zlatej :3. Dneska jsme přijely. Byly jsme tam s tetou. Za chvilku půjdu na bratrancovu oslavu. Zítra možná jedeme do City Parku do Jihlavy, snad tam budou mít modely :33. Na CAMH je článek, kam můžete psát své LS a já Vám pak udělám reklamu.
Změny : Ale stejně udělám změny. Budu psát asi jednou za týden. Bude to takové shrnutí.

Hodně se zajímám teď o historii, čtu knížky.

Jdu Vám okomentovat Vaše články ;)!

Přišla mi statistika :D tady je, díky.
Navstevnost za minuly tyden (5.5. 2014 - 11.5. 2014) je:
Pondeli: 5
Utery: 12
Streda: 13
Ctvrtek: 13
Patek: 8
Sobota: 14
Nedele: 18

Celkem: 83

Život bez počítače

11. května 2014 v 12:09 | Leník
Divný nadpis? Možná to někdo pochopí hned, někdo až po chvíli...
Někdo si neumí představit život bez počítače, ale já ano..
Prostě POZASTAVUJI!
Možná jenom pozastavuji, možná končím, nevím.. ale za žádnou cenu tento blog nechci smazat, třeba se na něj za nějakou dobu kouknu a zamyslím se, co jsem dělala... Se sbíráním nekončím, budu si sbírat pro sebe a moje koníci NEBUDU prodávat. I vyrábět budu, ale prostě už to sem asi nebudu psát, protože nechci být stále na počítači, chci číst, být venku na kole, u koní a ne zalezlá doma u počítače! Za ten rok to tady hodně vzkvetlo, je to tady živé a jsem moc ráda, že jsem mohla mít vlastní blog. Moc děkuji všem rančerkám, že jste mne držely i v těch horších chvílích a za to, že jste mi vše trpělivě vysvětlovaly. Možná se vrátím, bude mi to tady chybět - určitě. Možná je toto poslední článek... Bude se mi po Vás moc stýskat. S Vámi mi tady bylo skvěle, uměly jsme se navzájem podržet, a hlavně, MĚLI JSME STEJNÝ KONÍČEK - SBÍRÁNÍ MODELŮ. Takže neobíhám. Nevím, kdy se vrátím, jestli ještě vůbec...
Nechtěla jsem toto psát, ale rozhodla jsem se pro tento krok.., nechci být stále na počítači, proto jsem se takhle rozhodla. Je tady vedle mne Annie a dívá se co píši.., je mi skoro do breku, že to takto píši, ale prostě už nemám síly to dál tady držet.. Omlouvám se Vám... Kdyby mě chtěl někdo kontaktovat, napište mi na e-mail (možná se aspoň tam někdy kouknu) : ranc-u-breyeru@seznam.cz Doufám, že to tady bylo se mnou dobré a neunavovala jsem Vás mými články. Jste bezvadné! Bude se mi po Vás stýskat! Možná ještě někdy napíšu...
(Jo a u koní jsme nespaly, budeme tam spát možná za týden.)
Přeji Vám vše nejlepší v rančerském i v osobním životě.
BYE, BYE, BYE!
Leník

Spaní u koníků

10. května 2014 v 9:36 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, vůbec teď nemám chuť na počítač, takte píšu pouze proto, aby jste věděli, že jsem na tento blog nezapomněla!
Jak již nadpis napovídá dneska možná budu spát s kámoškama a s Haníkem u koníků :33 v maringotce! Už se totálně těším a doufám, že to vyjde. Je krásné počasí, houká vlak (jezdíme tam vlakem) takže už mám natěšenou náladu :3, jedu sice až odpoledne ale stejně už se těším :). Budu moci i jezdit, protože jsem ještě předtím nedostala odvahu, ale teď už se nebojím, a ještě k tomu jsem měla od středy do včerejška zablokovaný krk, ale už je to dobré :) takže mi nic nebrání jet na koně.
V pondělí jsem se byla podívat do blízkého města, jestli tam mají novinky od Schleich, nemají, ale viděla jsem tam super sety :3, voltiž, parkur, bryčka atd.. :3 nekoupila jsem si to, ale možná něco vyrobím, ale nevím to jistě. Koníci už se začínají připravovat na sezónu, aby byli v plné formě. Možná něco nafotím, ale nevím.
Na CAMH už jsem udělala diplomky, snad se vám (těm kteří se zúčastnili na CAMH fotobleskovky) líbí.
To je vše ahoj!

Mnoho novinek, jsem totálně zničená

6. května 2014 v 17:02 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, strašně moc se omlouvám, že jsem tak dlouho nenapsala, ale neměla jsem ani čas, ani chuť..
V pátek - Šli jsme na Den Země s odborníky na květiny a zvířata, znala jsem je, takže fajn :). Šli jsme do blízkých (ano, v autě blízkých :D) vsí, bylo to super, ušli jsme asi 10 kilometrů, a já potom byla totál vyřízená :D a to jsem pak šla ještě na klavír, no, nevadí, zvládla jsem to ;).
Sobota - Byla jsem na zahradě a zasazovala kytky :)
Neděle - Jezdila jsem na novém kole, byla jsem na zahradě
Pondělí - Byla jsem ve škole, psala jsem test ze zemáku :/. Odpoledne jsem jezdila na kole, pak přijel strejda a jeli jsme za pánem, jak s náma byl v pondělí na Dni Země. Bylo to fajn :).
Dneska - Byly závody, je to můj sen vždy na konci školního roku (miluju běhání), ale nešla jsem tam, nevybrali mě, protože mám pryč kondici :( (jak jsem byla v nemocnici). Byla jsem poprvé na rehabilitaci, mám trošku zablokovaný krk, otáčím s ním, ale asi normální lidé otočí víc. Dneska chci ještě udělat diplomy pro rančerky, které se zúčastnily fotobleskovky na CAMH (Grace má málo času, takže to udělám já). Hodně se teď zajímám o historii a pomáhám na zahradě, takže na počítač nemám ani pomyšlení, nevím, jestli dneska stihnu ty diplomy, ale snad jo, kdyby ne, tak zítra. Promiňte, ale opravdu chvátám, jen jsem se vám chtěla ozvat. Zítra píšeme hodně písemek, takže se jdu učit a pak možná půjdu na posed, ale nevím, mějte se fajn.
Ještě přišla statistika, je dobrá, děkuji.

Navstevnost za minuly tyden (28.4. 2014 - 4.5. 2014) je:
Pondeli: 12
Utery: 10
Streda: 8
Ctvrtek: 16
Patek: 12
Sobota: 14
Nedele: 10

Celkem: 82
Zdraví vás utahaná a uchvátaná Leník

Fotky, televize a nominace

1. května 2014 v 20:30 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, v úterý jsem byla u koníků a vyfotila jsem fotky :3, jednu přidám na konec tohoto článku :3, fotila jsem hlavně nového koníka Šatánka, je moc hodný. Když na něj zavolám přijde přes celou pastvinu a když jdu tak on jde se mnou, když se zastavím tak do mě začne dloubat nosem :33 a pak si chce hrát :3 je to šmudlínek :3. Fotky ZDE.
Jinak už jsem byla v televizi, kdo by chtěl vidět tak tady odkaz na internetu TADY.
Mám se fajn, dneska jsem byla u koníků, bylo strašný horko a já jsem se totál spálila -__-. I jsme koníky plavili a bylo to dobrý :). Včera jsem byla u tety a opékali jsme špekáčky :3 bylo to fajn. Zítra máme ve škole Den Země a jdeme asi 8 kilometrů a půjdou s námi nějací odborníci na živočichy, takže asi bude nějaký kvíz :D ale už se těším :3 snad bude hezké počasí.
Jinak jsem nominovaná od Grace :D, díky moc Grace :D, jsem z toho úplně "šťastná". Takže jdu vyplňovat :D.
1. Nejoblíbenější TV seriál? První republika
2. Jaký předmět ve škole tě nejvíc baví? Tělesná výchova
3. Oblíbená písnička? Let Her Go
4. Názor na náboženství? Každý věří na něco
5. Jsi pesimista, optimista nebo realista? Pesimista :(
6. Nad jakým zaměstnáním uvažuješ? Učitelka v mateřské školce
7. Nejlepší místo na dovolenou? Moře, ale já jsem nejradši u koní :3
8. Jaké zvíře tě nejvíce vystihuje? Mědvěd. Jsem taková samotářská, nemám ráda když je někde plno lidí.
9. Oblíbené jídlo? Smažený sýr
10. Poslední film, na kterém jsi byla v kině? Hobit 1

Nikoho nenominuji, protože myslím, že už všichni toho máme plné zuby :D i já :D. Takže jsem vyplnila jenom jedno, nemám totiž toto ráda.
Tady fotka Šatánka :3