Červen 2014

Fotky :-)

30. června 2014 v 19:03 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, včera byly ty závody, jela jsem tam i s foťákem s nadějí, že vyfotím nějaký povedený fotečky, ale - jak jsme tam přijeli, začalo strašně pršet, takže jsem viděla poslední dva závodníky parkuru a pak vyhlášení, pak měl být parkur LS a pak dostih ale to se odpískalo (kvůli dešti), takže fotky skoro žádný, jenom mám fotky překážek a odjíždějících aut (zajímavé :D).
Dneska jsem fotila koníky :33, fotky najdete tady (jsou tam i fotky ze závodů).
Jinak holkám (našim ČR :)) se ve Wimbledonu krásně daří! Holky jen tak dál ;)!
Dneska jsem hrála půl hodiny tenis v dešti :D, teď jdu hrát znova, počasí se umoudřilo a je hezky :).
Mějte se fajn a ahoj ;-)!

Prázdniny :3

27. června 2014 v 22:57 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, začínají prázdniny :33! Super!
Dneska se mi totálně nechtělo vstávat :DD, ale pak jsem teda vstala :D když je to naposled před prázdninama :D.
Vysvědčení je moje nejhorší :(, mám šest dvojek - Angický jazyk, Německý jazyk, Zeměpis, Matematika, Přírodopis, Fyzika. Ale mám vyznamenání. Dostala jsem pochvalu za aktivní činnost v programu GLOBE a 2 knížky (za administrativu a za Globe). Na klavíru jsem dostala jedničku.
Odpoledne jsem jela na koně, Beník už se lepší :). Jela jsem na Matesovi, snažil se :)*. Pak přijela nová kobylka (kterou tam má ustájená jedna paní, nová členka), jmenuje se Magistra a říkáme jí Megí a je krásná :3 jak se nese :D. V neděli se jedu podívat na závody - dostih a parkur (myslím :D), už se těším :). Dneska jsem hrála tenis a velice mile mě překvapilo, že všechny české tenistky postoupily :), Tomáš Berdych bohužel prohrál :/.
Teď budu většinu času trávit u koní :).
Za týden v neděli jedu na tábor s koňma, budeme spát ve stanech :3 už se moc těším, nevím, jestli tady budou přednastavený články.
Užívejte si prázdniny !!!

Statistika na bodu mrazu a konečně fotky Billyho venku

24. června 2014 v 22:23 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, v sobotu jsem byla na akci kde jsem potkala koně z té minulé stáje jak jsem tam chodila, pomohla jsem ředitelce té stáje dát tam ohradník (protože odpoledne tam budou vozit děti) a pak nás poprosila, jestli bychom jí odpoledne nepomohly. My jsme se hodně divily, protože jsme myslely, že už s náma nic společnýho nechce mít, když jsme odešly, ale ona ještě nás poprosí o pomoc! Samozřejmě to nemusela říkat 2x a hned jsme souhlasily :). Odpoledne jsem vodily, bylo to super. A pak jsme s ní jely se podívat do stáje, nebyla jsem tam 10 měsíců!! Ve stáji se to hodně změnilo, mají nové koně a je to tam nádherné (vše je vylepšené). Věděla kam chodíme do stáje. Byla v pohodě a nabídla nám, že můžeme druhý den přijet se svézt! Byla jsem moc ráda, že jsme zase kamarádky.
Druhý den jsme tam přijely, pomohly a šly jsme na procházku, pak jsme šly na jízdárnu. Bylo to super a hezky jsme si popovídaly ;), pak nám řekla, že se někdy zase můžem zastavit. Jsem ráda, že na nás není naštvaná, že jsme odešly. Už tam nikdy nebudeme chodit na kroužek atd.. ale určitě se tam někdy pojedeme podívat :).
V pondělí nuda ve škole -_-. Pak jsem jela na koníky tam kam jezdím. Vodila jsem Beníka na vodítku. Pak jsem vzala na vodítku Šatana, šel úplně krásně a udělal mi radost :3.
Dneska jsme si ve škole měnili učebnice, dostali jsme učebnice do osmičky (12 učebnic). Pak vyhlásili rozhlasem jména, kteří se mají jít fotit a moje jméno mezi těmi jmény bylo! Vůbec jsem nevěděla, že se bude fotit :D. Fotilo se za výkony žáků. Já jsem se fotila 3x. Za Globe Games, pak za datla :D a pak za republikové kolo v psaní na klávesnici. Ale ty fotky pak budou příští rok celý rok vystavené na nástěnce ve škole :O -_-! To bude strašný :D. Pak jsem jela na koně, vodila jsem Beníka a Beník už se lepší!! Už mi krásně podává nohy a hezky stojí!
Nedala jsem sem minulou statistiku, takže se omlouvám a dávám ji teď, díky, ale je to strašné..
Navstevnost za minuly tyden (9.6. 2014 - 15.6. 2014) je:
Pondeli: 7
Utery: 7
Streda: 2
Ctvrtek: 5
Patek: 7
Sobota: 9
Nedele: 10

Celkem: 47
Pak mi ještě přišla statistika... je taky hrozná, ale dík..
Navstevnost za minuly tyden (16.6. 2014 - 22.6. 2014) je:
Pondeli: 8
Utery: 8
Streda: 4
Ctvrtek: 7
Patek: 9
Sobota: 5
Nedele: 6

Celkem: 47
Dneska jsem konečně fotila Billyho venku, fotky ZDE! Odkaz je i nahoře v menu.

Ozývám se :)

20. června 2014 v 21:13 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, moc se omlouvám, že jsem tak dlouho nenapsala, ale prostě jsem neměla čas a když už čas byl, neměla jsem náladu. Jak jsem si všimla, dlouhé články vás moc nebaví :/ ok, zkusím to hodně zestručnit, ale stalo se toho opravdu hodně.
Ve středu jsem měla klavírní koncert, který jsem totálně dokopala :/ ale aspoň se nám povedla čtyřručka, kterou chválili :).
Ve čtvrtek jsem dostala mnoho darů a ocenění za to, že jsem 3. v republice v psaní na klávesnici a 1. ve škole, dostala jsem dort a mnoho darů. Dort je nádhernej a moc hezkej :3, tady fotka i se mnou :)
Dneska jsem byla na koních, Beník je nemocnej :(, včera za ním byl veterinář, dal mu injekci a říkal, že je asi přežranej. Asi má i zchvácení kopyt :(. Ve středu jsem tam byla (už byl špatnej), nemohl chodit a stál ve výběhu na jednom místě, já jsem za ním šla a on radostně kýval hlavou :3. Nožičky si musel zvedat (aby si ty nohy odpočinuly). Pak když jsem odcházela a on i přeš tu velkou bolest za mnou pomalu šel :') bylo to dojemné! Já Beníka miluju :3*! Dneska jsem u něj byla, už trošku chodil, ale pomalu. Snad to bude všechno dobrý.
Každý den hraji tenis o sousedovu zeď :D on to ví, už jsem tam dost rozšlapala trávník :D :/. Takže tady přidávám fotku jak hraji. Vymyslela jsem i "pokřik". Zeď, nejlepší přítel tenisty.
Zítra nafotím Billyho a dám fotky na rajče ranče.
To je asi vše, mějte se hezky. Ahoj!

Mnoho novinek!!

15. června 2014 v 21:51 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, strašně moc se omlouvám, že píšu až teď, ale vůbec jsem neměla náladu jít na počítač, a když už jsem tam byla, neměla jsem zas náladu napsat :(. Nenapsala jsem už 10 dní :O! To je strašný, ale teď vám to vynahradím, nebojte ;). Budou prázdniny, takže budu mít více času :). Psaly se písemky, takže jsem se hodně učila. Zítra píšeme poslední písemku před prázdninama (konečně :3) a pak už se budem jenom dívat na filmy apod. Velice mě potěšilo, když jsem zjistila, že na vysvědčení budu mít vyznamenání! Hrozilo mi totiž, že budu mít sedm 2 a to už bych neměla vyznamenání, ale z češtiny mi p. učitelka dá prý jedničku, takže budu mít šest 2 a to ještě vyznamenání mít budu :33. Napsala jsem článek o novém přírustku (Billy), tady článek. Je tam jenom 1 komentář, ale u profilku jich je sedm, takže moc děkuji :3. Billy je moc hodný, zvykl si suprově :). Co nejdříve ho vyfotím venku.
6. 6. jsme byli na školním výletě. Jeli jsme vlakem do Hodic, tam jsme vystoupili a uviděli jsme krásný malý domeček a vedle něho zahrada s miniaturními vlakovými kuriozitami, např. kolejnice atd.. bylo to nádherné. Šli jsme kolem toho domečku a tam stál pán a já s Haníkem jsme pozdravily (samozřejmě). On nás zastavil a řekl, že po dlouhé době ho někdo pozdravil a že si máme jít pro odměnu (:DD). Šli jsme do domečku, bylo to tam krásné :3 a dal nám pohlednice, na ně razítka a nějaký letáček, bylo to super. Bylo to vlastně takové muzeum. Na konci článku dám fotku z netu. Pak jsme šli směr Roštejn, cesta do kopce, dalo se čekat, když je to hrad :DD. Tam jsme šli na prohlídku, která byla velice zajímavá :3. Potom jsme šli do (ne)dalekého (autem nedalekého, pěšky dalekého :D) města. Tam jsem se šla podívat s Haníkem do obchodu, kde mají SCH. A velice mě překvapilo, že měli novinky :33!! Žádnou novinku jsme si nekoupily, ale až tam pojedeme příště, možná si nějakého toho Schleicha koupíme. Pak jsme jeli vlakem domů. Pak jsme jeli na koně :). Vzala jsem Beníkovo sedlo ke známému a ten známý dá sedlo v sedláři se kterým se zná. To sedlo je fakt v hodně špatném stavu a sedlář říkal, že takový ještě neviděl :D :(. Ale já chci, aby to nějak zašil, aby z toho nelezla ta látka zevnitř.
Další den byly hry pro puberťáky (tak to nazvala kámoška :D), byla jsem osmá. Jednou z disciplín bylo projet člunem od jednoho konce rybníka ke druhýmu. Byl to rybník na návsi a moc čistej nebyl. S kámoškou jsme makali jak něco, aby jsme se co nejrychleji dostaly do cíle, ale asi v polovině jsme se převrátily :D a já jsem plavala a přede mnou takový nečistoty v tom rybníce :DDD.
Další den jsem jela na sestřeničiné narozeniny, bylo to super.
Každý den hraji tenis, někdy půl hodiny, někdy dvě hodiny, moc mě to baví :3.
Ve čtvrtek jsem byla na koních, jela jsem na Matesovi. Byli jsme na jízdárně, pak tam trenér postavil překážku, Mates byl moc hodnej. Překážku jsme skákali taky celkem dobře. Jenomže poslední pokus se mi nepodařil, najeli jsme dobře, ale po skoku se mi zastavil na místě a já jsem spadla na hlavu a pak na záda. V puse jsem měla trávu a ležela jsem a držela jsem se trávy, protože se mi motala hlava. Po chvilce jsem s pomocí trenéra vstala. Všechno mě bolelo. Mám ještě na čele takovou čárku.
V pátek jsem jela na koně zas, jela jsem zase na Matesovi, byl hodňoučkej, ale začala mě strašně bolet lopatka, asi od toho pádu, nevím, nemohla jsem se skoro otočit. Tak jsem to řekla trenérovi, ten si sedl na Matese a já jsem si zkoušela promasírovat tu lopatku, pomohlo to, a už je to v pohodě :).
Včera jsem byla v nedalekém městě na slavnosti, byl tam průvod a v průvodu jela kamarádka. Pak, když jsem šla, uviděla jsem tam antuku :33 a jak tam na dvou kurtech hrají čtyřhru, na jednom ženy, na druhém muži, samozřejmě jsem se nemohla vynadívat :333.
Dneska přijela návštěva.
Mám se suprově, protože jsem 3. v republice v psaní na klávesnici :3, ve čtvrtek bude vyhlášení :).
Přišla mi statistika, díky.
Navstevnost za minuly tyden (2.6. 2014 - 8.6. 2014) je:
Pondeli: 6
Utery: 18
Streda: 11
Ctvrtek: 10
Patek: 6
Sobota: 4
Nedele: 3

Celkem: 58
Tady fotka toho muzea a odkaz (fotka je z internetu) :

Billy

5. června 2014 v 22:08 | Leník |  Koně na ranči
Jméno : Billy (Billy)
Druh : Breyer Stablemates
Plemeno : American Quarter Horse
Výška : cca 5,5 cm
Barva : Plavák
Billy


Nový přírustek :3!

5. června 2014 v 21:56 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, na ranči máme další přírustek! Přijel dneska a je to Stablík :33! První Stablík na ranči :3! Je od Mazla, moc díky :)! Dala jsem mu jméno Billy :3. Více fotek Billyho ZDE!
Je krásnej :333!
Zítra jdeme na výlet se školou, asi 16 kilometrů pěšky :D.
Dneska jsem hrála tenis :33. Bylo to dobrý :)
Už tři koníci (modely) se nemají kam vejít do stáje, takže je dám na poličku :), stáj se mi už vyrábět nechce :D :/.
Beníkovo sedlo dám sedláři, takže snad to bude lepší :)
Teď jdu dělat profilek Billyho :)
Tady ještě fotka Billyho :3

Novinky

3. června 2014 v 16:49 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, moc se omlouvám, že jsem nenapsala tak dlouho, ale vůbec jsem se nedostala na PC a když už jo, neměla jsem náladu. Teď jdu ale shrnout, co se dělo :)
Středa: Normální školní den a potom zase učení, takže nic moc zajímavýho :D
Čtvrtek: Byl celkem dobrý, v informatice jsme dělali prezentaci, já dělám prezentaci o Petře Kvitové. Je to můj vzor. Ano, miluji tenis, bohužel ho ale hraji jen málo, což mě štve :(.
Pátek: S Haníkem jsme byly na koníkách. Právě přijel kovář strouhat kopýtka, takže jsme pomáhaly :). Šatánek (hříbátko) mi udělal velikou radost, protože stál celkem klidně, na to, že je to jeho první strouhání v naší stáji. Kovář říkal, že má krásně vytvarovaná kopýtka, takže super :). Pak jsem ho vzala na ruku na procházku, šli jsme až dolů k zatáčce a byl moc hodnej :3 vůbec se nelekal :). Pak jsme šli jezdit, jela jsem na Jurdovi, bylo to super, krásně šel a pěkně klusal i cválal :3.
Sobota: Jely jsme na dětský den s koníkama, já jsem rozdávala razítka (že na našem stanovišti byli) a samozřejmě jsem byla celá porazítkovaná :D taková špinavá ruka :D. Pak jsme jeli zpátky a pak zase do toho města, tam měli atrakce. Byla jsem na autíčkách :D byla tam i ta lavice, ale já bych tam nevlezla.
Neděle: Byli jsme na dětském dnu v blízké vesnici :) téma byl pravěk, takže jsme byli zabalení do kůží :D. Bylo to super :3. Bylo krásné počasí :3.
Pondělí: Byla jsem na rehabilitaci a paní doktorka mi říkala, že se lepším, takže jsem ráda :).
Dneska: Mám se tak nějak divně, nebudu psát proč... ale prostě, je to strašný :/..
Přišla mi statistika, je dobrá, díky.
Tady statistika :
Navstevnost za minuly tyden (26.5. 2014 - 1.6. 2014) je:
Pondeli: 11
Utery: 10
Streda: 9
Ctvrtek: 5
Patek: 6
Sobota: 8
Nedele: 4

Celkem: 53