Červenec 2014

Nevěřím si...

31. července 2014 v 22:21 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Toho, čeho jsem se obávala... se bohužel vyplnilo...
Po pádu jsem již 2x jezdila. Dneska měl být trénink, trenér mi řekl, ať si dojdu pro Sendyho (je to fajn kůň, jezdím na něm), jenomže mě se zmocnil strach... strach, že spadnu... chvilku jsem stála a koukala do blba. Pak za mnou přišly kamarádky, já jsem se jim svěřila a ony říkaly, ať to trenérovi řeknu, že to určitě pochopí. Tak jsem mu to řekla. Jeli všichni koni, kromě Sendyho, který smutně ržál, když jsme odcházely (já jsem šla pěšky s trenérem, měli jsme s sebou koníka, kterého učíme sedlu a jezdci), já jsem byla tak smutná, že tam chudák zůstal sám a to jen kvůli měPlačící! Cestou jsem o tom všem přemýšlela, bojím se na koně, bojím se, že spadnu..., to budu začínat zase od začátku?! Když už jezdím 8 let?! Byla jsem z toho všeho v šoku a hlavně, proč se ten strach dostavil tak pozdě? Kdyť už jsem 2x po pádu jela! Samozřejmě mi nabízeli, jestli se nechci ani třeba svést atd.. ale já jsem odmýtala. Viděla jsem ty koně, na kterých jsem jezdila, cválala a radostně se smála a teď? Nic... Bojím se... Teď si určitě budete říkat, proč mě na koně hned po pádu neposadili zase do sedla? Ale jak?! Když jsem měla vyražený dech!! Cestou zpátky mi zase říkali, jestli se nechci svést, já jsem odmýtala, pak ale kamarádka seskočila ze sedla a posadila mě na svou kobylku. Já jsem se držela jak nemehlo!! Na jednu stranu jsem byla ráda, že sedím na koni, ale na druhou jsem se bála..
Doufám, že to bude brzy dobré... Zítra jedu na koně, tak pak vám napíšu, jak bylo.
PS: Ještě jdu zítra k zubaři, bude mi vytrhávat 2 zuby (15. srpna mi budou dávat rovnátka, tak aby se měly zuby kam posouvat).

Na koních

30. července 2014 v 18:49 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, včera jsem byla na koních. Jela jsem na Sendym, byli jsme na poklidné vyjížďce, takže fajn :)
Dneska jsem na koně jela dřív, už v 9 ráno, protože taťka dělá u našeho trenéra elektriku, a tak nás vzal s sebou (mě a Hanču) a my jsme se šly podívat za koníkama :3. Když jsme tam přišly, 3 leželi :)). Šly jsme za nimi do ohrady, byly až na kopci, takže po ránu taková malá rozcvička :). Vstali a šli se podívat kdo jde. Byli jsme u nich v ohradě cca hodinu, vyčistily jsme kopýtka, pak si zase někteří koníci lehli :)), mám fotky, takže MOŽNÁ večer přidám na rajče, ale nevím to jistě.
Domů jsme jeli vlakem v 11. Taťka přijel až teď. Mě se ve vlaku udělalo nevolno :/. Už je to trošku lepší a doufám, že to bude na 100% dobrý ;). Zítra je trénink a přijede kovář, takže bych na koních měla být.
Na CAMH je nový článek, tak jestli chcete, podívejte se :).
Já si jdu číst Koně & hříbata - dneska mi přišly :).
Chtěli byste tady nějaký fotopříběh, nebo fotky z nějaké akce (samozřejmě s modely)? Napište do komentářů :). Předem moc děkuju!
Ahoj :))!

Fotky

26. července 2014 v 17:31 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, včera jsem byla fotit modely, hrála jsem si trošku s makrem, doufám, že se vám budou fotky líbit (odkaz na konci článku).
Velice hezky jste mě potěšili s návštěvností :3! Moc děkuji :)))!!!
Navstevnost za minuly tyden (14.7. 2014 - 20.7. 2014) je:
Pondeli: 9
Utery: 12
Streda: 23
Ctvrtek: 11
Patek: 6
Sobota: 15
Nedele: 14

Celkem: 90

Dneska dopoledne jsem byla na koních, poprvé od pádu jsem jezdila. Jela jsem na hodném Sendym. Moc se snažil :).

To je vše, mějte se hezky!

Jak to se mnou vypadá?

23. července 2014 v 19:01 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, od soboty jsem nenapsala, omlouvám se, ale neměla jsem nějak náladu a čas, ale teď vám to vynahradím Mrkající.
V pondělí jsem jela s tetou na "výlet" (ona jela na převaz) a tak jsem jela s nimi :-) , vzali i Staníka, takže bylo o legraci postaráno, samozřejmě žádný kombajn nesměl projet bez jeho upozornění :-D. Nazpátek jsme jeli přes vesnici, kde bydlí moje kamarádka z tábora, bohužel nebyla doma a tak jsem jí aspoň hodila dopis do schránky :-). Našla ho tam, takže fajn ;-).
Včera jsem ráno šla za známým, aby mě namasíroval. To bylo, takový křupy :-D! Dvakrát jsem si musela lehnout, abych mu tam neomdlela (protože to křupání jde až do hlavy a mění se tlak). Řekl mi, že to mám slušně naražený :-/, do té doby jsem s tím nemohla pohnout a když jo, tak mě to táhlo a bolelo. Takže mi hodně pomohl a již s krkem hýbat můžu.
Dneska jsem byla na rehabilitaci, všechno jsem řekla, podívala se na mě a řekla, že je vidět, že něco s krkem po tom pádu mám. Ještě, že mi to včera spravil, jinak nevím co bych dělala. Ani pohnout bych s krkem nemohla :-/. Říkala, že to mám naražený (jako známý :-D). Prý to dneska moc spravovat nebude, protože je to ještě čerstvé od toho pádu a aby to nezhoršila. Prý tam mám otlaky :-/. Mám být v klidu a moc nemám dřít, aby se tělo dalo dohromady, protože když si lehnu, tak mě začne všechno bolet :-(.
Známý mi dal úkol, aby to bylo lepší, takže to plním ;-).
Mám vedle postele Lucku a Windyho a vždycky si je vezmu do ruky a dívám se na ně :-).
Možná budu fotit modely ;-).

Páteční pád

19. července 2014 v 21:42 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, jak již nadpis napovídá, včera se asi něco stalo, ano, stalo, spadla jsem.. Kdo chce vědět víc ať klikne na c. č.

Uklízené stáje, po dovolené doma a fotky!

17. července 2014 v 20:18 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, začnu tak, jak jsem to psala v nadpise :D. Takže : uklizené stáje - včera jsem se dala do úklidu stáji pro modely, takže teď tam není prach a jsou čisté :), dala mi to zabrat :D asi půl hodiny :D. Musela jsem to vyfotit :D - fotky na konci článku.
Vrátila jsem se z dovolené, ano, ano, vrátila jsem se v úterý večer. Bylo to super :33, mám fotky! Odkaz dám až na konci článku :D :P!
A to už vlastně vyplívá z toho, že mám fotky :D. Ano fotky MÁM! Jsou na rajčeti, odkaz bude kde asi? :D Na konci článku, protože teď vám chci ještě popovídat, jak se mám atd..
Včera jsem byla u koníků, Beník už je zdravej :3, takže jsem ozkoušela zpravené sedlo, je super to sedélko :). Beník se moc snažil a udělal mi velikou radost :') (už může jezdit). Velice mu to šlo :* mazlíkovi :3*.
Už vás nebudu napínat, tady fotky, prvně z uklizené stáje, pak podpisy Peti a fotku, kterou mám v pokoji a pak už odkaz na více fotek :)).
Vyfotila jsem i Billyho :)
Plakát :3
Podpis v památníku :)
Podpis na raketě :3
Mám Peti fotku v pokoji :) (to je ještě titul z roku 2011 Wimbledon)
Přišla mi statistika, je super, moc díky!
Navstevnost za minuly tyden (7.7. 2014 - 13.7. 2014) je:
Pondeli: 3
Utery: 10
Streda: 9
Ctvrtek: 15
Patek: 18
Sobota: 20
Nedele: 13

Celkem: 88
A teď už odkaz na fotky TADY!

Můj sen se splnil :3

15. července 2014 v 2:12 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, už možná někteří víte a pro ty, co neví.
V neděli jsem dopoledne ukázala taťkovi, že se bude ve Fulneku vítat Petra Kvitová (jen tak, aby o tom věděl). A on řekl, jedeme tam, to bude určitě super zážitek! Já jsem nemohla uvěřit svým uším! Konečně budu vidět můj vzor Peťu :3! Takže vlastně všechno bylo hodně narychlo, protože to začínalo v 17:00 hodin a my do Fulneku to máme cca 250 km. Když jsme tam přijeli tak hned u vstupu dávali zadarmo odznáčky, samozřejmě jsem si je vzala :3. Pak to vypuklo, moderoval Libor Bouček, zahrály 2 kapely a pak už se čekalo na Peťu. Dospělí mě pustili do 1. řady :O:). Peťa přišla s titulem, ukázala jej divákům a pak odpovídala na otázky moderátora. Pak přišla na pódium p. starostka Fulneku, s princeznou Terezkou předala květinu a pak se Petra zapsala do knihy města. Pak přišli samozřejmě rodiče, fanclub apod... Ve Fulneku prý vznikne Tenisový areál Petry Kvitové! Pak nám dala dárek, skupinu Chinaski, kterou sama pozvala. Pak šla na tiskovku. My jsme čekali přede dveřmi. Přišel tam potom ještě jeden pár a čekal s náma. Už jsme tomu pomalu přestávali věřit, že ji uvidíme, jak jde do auta, ale po 2 hodinách čekání vyšla! Dala si do auta věci, podepsala mi raketu (s tou se teď bude hrát :3), památník a plakát a vyfotila se s náma :3 (vyfotila se jenom s náma, takže jsme měli veliké štěstí) a já jsem jí pak dala dopis, který jsem napsala :) poděkovala za něj a pak odjela s maminkou. Já jsem si pak ještě chvilku povídala s jejím tatínkem, říkala jsem, že ty cca 4 hodiny stály za to, on se jen usmíval. Řekla jsem, že Petra je můj velký vzor a on řekl, že je to dobře :). Čekání se vyplatilo a my jsme pak šťastní mohli odjet do nedalekého autokempu, kde jsme strávili noc. Včera jsme odjeli do Ostravy, podívat se, kde se těžilo železo. Pak jsme se podívali po městě a teď jsme ubytovaní v ubytovně. Dneska se vracíme domů, ještě se podíváme na nějaké doly a pak hurá domů :3. Až přijedu domů, dám vám sem samozřejmě fotky. Omlouvám se za chyby (nemůžu usnout) a za překlepy (píšu z mobilu). Mějte se krásně!

Lucka

12. července 2014 v 22:17 | Leník |  Lidé na ranči
Jméno : Lucka
Věk : 30 let
Zaměstnání na ranči : Kydá hnůj a stele boxy
O ní : Je hodná, pracovitá, veselá a vždy každému vyjde vstříc.
Lucka

Statistika a nová pomocná síla na ranč!

12. července 2014 v 22:11 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj :), ještě jsem sem nedala statistiku, takže se omlouvám a dávám ji sem teď, moc děkuji :3
Navstevnost za minuly tyden (30.6. 2014 - 6.7. 2014) je:
Pondeli: 11
Utery: 11
Streda: 7
Ctvrtek: 9
Patek: 13
Sobota: 20
Nedele: 10

Celkem: 81

Dneska jsem jela pro Hanču na tábor, ona mi včera koupila SCH pomocnici - když byli na výletě. Moc díky Haní :*!
Pak jsem se tam se všema loučila :')), naštěstí mám jejich kontakty ;).
Takže máme novou pomocnici na ranči ;))). Za chvilku sem přidám profilek. Jmenuje se Lucka :). Tady už fotky.
To je všechno :) na CAMH je nový článek, takže jestli chcete, koukněte se ;)

Ukončení tábora v nemocnici

10. července 2014 v 19:10 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Asi se divíte, proč takový nadpis a proč tak brzo, vždyť mám být na táboře až do soboty. Nebojte, vysvětlím vám to. Klik na c. č.