Říjen 2014

Halloween

31. října 2014 v 20:52 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, dneska je Halloween, před chvilkou jsem vyfotila pár fotek (jsou fakt hodně mizerný :/, snad vás to aspoň trošku navnadí, na tu náladu). Není to žádný fotopříběh, jenom pár foteček, je tam Annie, Andy a Kylie. Jinak Halloween vůbec neslavím, slavím to jenom proto, že Annie, Andy a Kylie jsou z USA a tam je Halloween, tak aby nebyli "ochuzeni".
Konečně pátek :)! Dívám se na Sowborďáky :D. Zítra přijedou příbuzní ze všech koutů ČR, jsou totiž Dušičky a to se vždy takhle scházíme.
Užijte si víkend. Promiňte za kratší článek.
TADY fotky

Připraveni na Halloween a další zajímavosti

29. října 2014 v 17:30 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Best song. Michale, bojuj <3!
Náš ranč už je připravený na Halloween, dneska jsem vyrobila myš, netopýra atd.. na výzdobu. V pátek nafotím nějaké strašidelné fotky.
Na rajčeti už jsou nahrány fotky, odkaz tady.
Blíží se nám Vánoce! Kdo se těší? Já budu v klidu až budu mt všechno nakoupený a zabalený :D. Na ranči samozřejmě taky slavíme Vánoce a před rokem jsem některým rančerkám posílala dárky na Vánoce. Tento rok to bude totéž, nechci aby se někdo naštval, že mu nepošlu dárek, je to z mojí dobré vůle (debilní kecy učitelek :D). A komu pošlu? Jeife, Haník, Šíša, Tykvička, KonyGilli Betty, Kami B.B. Kdyby někdo nechtěl, nebo nemohl z osobních důvodů poslat adresu (což samozřejmě respektuji), samozřejmě vás nebudu nutit, je to váš osobní údaj, ale nebojte, k ničemu jinému adresu využívat nebudu, pošlu dárky a adresu MAŽU! Je zatím říjen, takže času dost, já dám těm rančerkám včas vědět :) byla bych moc ráda, kdybyste mi pod tento článek napsaly, jestli souhlasíte, abych vám poslala dárek, ale NECHCI, aby jste mi posílali taky něco. Dělám to z radosti, ne, abych něco dostala. Adresy vyřídíme potom na e-mail (času dost, dám vám včas vědět), nepište je do komentářů, není to bezpečné (což určitě víte). A jaký bude dárek? To ještě sama nevím, musím něco vymyslet :D.
Přidávám malou ochutnávku fotek.
Windy pózuje :)

Zítra už je škola, nemáme ředitelské volno, takže já si jdu připravit učení do tašky.

Projíždím takhle blogem, nudím se, a najednou najdu článek, který jsem psala přesně před rokem, takže já vám pod každý článek budu dávat odkaz i na článek, který jsem psala před rokem (kdyby jich bylo víc, vyberu jeden). Kdyby jsem před rokem právě ten den nepsala, nepřidám odkaz. Když nějaký den nenapíšu, tak samozřejmě tady nebude ani odkaz na článek před rokem. Třeba vás to bude bavit, co jsem právě dělala před rokem, já si taky ráda počtu, teď již článek, který tady byl přesně před rokem. Článek před rokem

Téma týdne - Mlha života

28. října 2014 v 19:23 | Leník |  Téma týdne
Již dlouho jsem čekala na nějaké dobré téma týdne, o kterém bych něco mohla napsat.
Tento týden má téma "Mlha života"
Možná jsem toto téma pojela jinek, než vy, ale každý má svůj názor.
Nechci být pesimistická, ale myslím, že každý měl/bude mít jednou v životě tzv. mlhu, co si myslím, že to slovo znamená? - Samozřejmě teď nemyslím přírodní jev..
Mlha v životě je něco smutného, na co se nezapomíná.. Např. smrt - zažila jsem úmrtí mých nejbližších (babička, strýc), když jsem byla ve školce, dědečka jsem nikdy nepotkala.. Smrt patří k životu, ale je pro hodně lidí nepříjemná..
Další mla v životě je i nehoda (silniční, krádež, oheň..). I to se mi bohužel doneslo.. Silniční i krádež, obě u mých příbuzných.. A nic nechci už znovu zažít, ani oheň, ani nic..
Ti, co to nezažili si to asi neumí moc představit, ale je to opravdu strašné. Třeba v našem městě docela trpíme na záplavy, vylije se řeka a jsou z toho velké škody..
Nehoda je pro mne i virová onemocnění, teď se mluví o ebole. Nebo také válka, hrozná věc!
Dnes je 28.října 2014, vznik Československa, určitě všichni znáte sira Nicholase Wintona, zachránce 669 židovských dětí transportem do Británie. Dnes dostal v Praze od prezidenta ČR Řád Bílého lva, byla tam i ZŠ Kunžak, to je město cca 20 km od našeho, mají v názvu školy Nicholase Wintona. Nedávno jsem viděla dokument o Nicholasu Wontonovi Síla lidskosti, napsala jsem o něm článek zde . Je to muž s velkým srdcem a má můj velký obdiv!

Skvěle! 6000!

28. října 2014 v 14:10 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Moc vám děkuji, včera zde bylo přesné číslo 6 000 návštěvníků! Jsem moc ráda, pamatuji si, jak jsem to tady zakládala a neměla jsem vůbec tušení, že se to takhle rozjede :) moc děkuji!
Delší články se vám asi nelíbí :/, ano, vím, je to dlouhý, měla jsem to rozdělit do dvou dnů, ale stalo se, stalo.. ponaučím se na příště.
Dneska jsem byla fotit, takže dám na rajče fotky (dneska večer? možná.. ještě nevím, podle času). Pak hodím odkaz.
Je krásné slunečné odpoledne. Dopoledne jsme byli na výlovu a strašně foukalo, sluníčko si cestu našlo, takže to je fajn. Já jdu za chvilku hrát tenis. To vás asi nezajímá, promiňte...
Ještě jednou VELKÉ DÍKY ! Jste suproví.
Mějte se krásně..
Leník

2 v 1 : Můj názor na novinky 2015 od Schleich + mrazivé fotky a výrobky

26. října 2014 v 13:18 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Dneska tady budou vlastně 2 články v jednom :D.
Prvně vám napíšu, můj názor na novinky Schleich 2015 a pak vám přidám odkaz na fotky modelů a výrobků a něco k tomu napíšu, takže hurá na čtení!

Přepsáno

23. října 2014 v 17:48 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, určitě už jste si všimli, že mám přepsaná SR.
Teď se přihlásilo 9! - Nevadí mi to, jenom tím chci říct, že už hodně rančerek skončilo.:/ což je škoda, ale je to jejich názor, třeba na to nemají čas, nebo chuť...
Teď jsem ve škole, máme supla s nej učitelkou ve škole (měli jsme ji od 3. do 5. třídy a od té doby jsme s ní bohužel neměli ani hodinu :(, ale teď se to změnilo). Jsme na PC takže jsem vás oběhla ;)
Určitě víte, že Schleich mají novinky pro rok 2015! Moc se mi líbí, myslím, že se zlepšili :). V příštím článku vám napíšu ke každýmu nováčkovi názor.
Možná někteří víte, že Peťa již je na turnaji mistryň. V úterý nezvládla zápas proti A. Radwaňské, dneska ale vyhrála proti Šarapovové! POJĎ!
V pondělí jsem byla na tenise, na začátku to bylo fajn - taťka mě pochválil, že tak dobrý tenis jsem nikdy nehrála - bohužel pak se to trošku pokazilo, ale snažila jsem se a těším se na další trénink :). Musím dopilovat i servis a bude to fajn.
Je u nás špatné počasí, fouká, je zataženo apod. takže jsem nemohla jít fotit, až bude dobré počasí, nafotím koníky. A koníci už opravdu nutně potřebují deky, fouká a je zima. Takže se do toho co nejdříve pustím, aby nenachladli.
Tady fotka z pondělního tréninku:
PS: Omlouvím se, že jsem článek zveřejnila až teď, ale ve škole mi nešla nahrát fotka :/

Víkend ve znamení oslav

19. října 2014 v 18:52 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Dlouho jsem nenapsala, omlouvám se, ale nějak jsem nevěděla o čem psát a za druhé škola, no, kdyť to znáte...

V sobotu byla velká oslava na chalupě, teta z Kostelce měla kulatiny. Jídla bylo moc, zábava... prostě fajn, moc jsme si to užili. Přijel i její syn, kterého jsem neviděla cca 4 roky, přijel se psem, byl velice pošlušný - asi si musím vzít příklad :D. Pak jeho sestra a další.. opravdu dost lidí, které jsme dlouho neviděla, takže mi to udělalo radost.. Teta odjíždí zítra, tak ji určitě navštívím (jestli mi to dovolí čas, ale doufám, že ano). A proč jsem psala víkend? - ne jenom sobota? Protože dneska ráno jsme zase v plné polní jeli na chalupu posnídat. Tam toho zbylo! Takže jsme se měli dobře.

Od pátka do dneška jsem byla s taťkou v práci - na revizích. Upřímně, je to nejnudnější práce elektrikáře :/.. aspoň teda pro mě.. Pracovala jsem celkem asi 11 hodin.. - za ty tři dny. Ale jsem ráda, že jsem se něčemu novému přiučila - už jsem dělala revize, ale každý dům na něco nového.

Škola..., to je na delší povídání, písemky se hrnou ze všech stran. Oujé! Zítra píšeme tři, vyhcutnávají si nás, a ještě k tomu jsem si ze školy nevzala atlas - a doma mamé jenom takové, na kterých nemohu nic najít - takže se to musím doučit zítra o přestávkách Mlčící.

Na koních jsem byla po dlouhé době ve čtvrtek.. Hanča mě přemluvila, ať jedu.. (asi se pozastavíte u toho slova přemluvila, ale je to tak.. nějak se mi tam nechce, bojím se - stále mám respekt - a ani mě to nějak netěší.. do sedla se bojím, když to překonám, tak stejně se držím tzv. zuby nehty, a když nacváláme, vzpomenu si na ten pád a hned se lekám, že vyhodí..) Navrhla mi, ať se svezu, ale neměla jsem odvahu... - jsem posera, vím to...:/

Doufám, že zítra půjdu na tenis, moc se těším (ten mě teď baví víc, než koně... - asi jsem hnusná.. ale já nechci být zlá, já jsem pouze upřímná..). Petra je na Turnaji mystriň a dneska Tom vyhrál titul ve Stockholmu! Takže má též zajištěné místo na Turnaji mystrů (pro změnu :D) v Londýně.

To je ode mne asi dneska vše. Pokusím se nafotit nějaké fotky přírody a i modelů. A stále plánuji, jak dovyrobím dečky, a furt nic.. tak snad se do toho pustím co nevidět! Až začnu vyrábět, vím, že mě to chytne, takže se těším.

Leník

Velká pardubická + splněný sen

13. října 2014 v 18:23 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, včera jsem byla na Velké pardubické.
Prosím žádné hejty, u každého sportu se může někdo zranit..!
Hodně jsem si to užila, je to nezapomenutelné, ta atmosféra!
Přijeli jsme tam cca ve 12, přišli jsme právě na závěr nějakého dostihu, potom byla Malá Velká pardubická - poníci, to bylo moc fajn, jak skákali!
Bylo mnoho dostihů, dokonce mi zamával Pepa Bartoš! Ale samozřejmě se nejvíce čekalo na poslední dostih!
Mnoho lidí, prvně jsem skoro neviděla, pak mě taťka vzal na ramena. Souboj o první místo byl velice dramatický, ale vyhrála Orphee a má hettrick!! Držela jsem jí palce, zaslouží si to. Do cíle dojela i paní Růžičková, té jsem taky držela palce a p. Váňa na Tiumenovi též (abych pravdu řekla, držela jsem palce všem :D). Ale asi nejvíc jsem fandila Bartošovi.. ten bohužel spadl na Taxisu... a Zulajka se musela nechat utratit :'(((! Pepa je v nemocnici. Drž se! Moc mě to mrzí :(..
Před startem...
Určitě víte, že tam bohužel zahynuli dva koně... I tamten pád jsem viděla (Tammy´n Classy), dávali tam plachtu a vedle mě běžela slečna, která křičela, že je to její kůň :'(!
Pojďme ale k pozitivním věcem. Vyfotily jsme se s paní Růžičkovou :).
Viděla jsem mnoho zmáných lidí, i televize nás natočila, když dávali jezdci po jízdě podpisy, tak nám tam natočili.
Byl to velice vydařený den :)!Splněný sen:
Když jsme jeli z Pardubic, po cestě jsme se zastavili ve vesnici, kde bydlí moje velice oblíbená zdravotnice z tábora (když jsme jeli tam, všimla jsem si ukazatele - věděla jsem, že je to někde poblíž, už jsem doma říkala, že tam cestou zajedem). Určitě si pamatujete, jak jsem o ní psala (jestli ne, článek tady). Hledala jsem ji po celé vesnici, ptala se lidí, ono už bylo půl osmé, takže byla tma a svítily jenom lampy. Konečně jsem se od jedné rodiny dozvěděla kde mám hledat (jinak nikdo nevěděl!!), tak jsme se tam jeli podívat, ještě jsme se zeptali jednoho pána. Prvně jsme šli k jednomu domku, tam ale neměli na zvonku jmenovku, uslyšeli jsme pak psa, který štěkal naproti, šli jsme tam (věděla jsem, že mají hospodářství), osoba za brankou se zeptala, jestli někoho hledáme, a víte kdo to byl?! Ta paní zdravotnice!! Všichni jsme z toho byli dojatí, překvapení.. děti už spaly, to je jasné, když jsme se tam vyadli takhle večer (rodiče říkali, že je to trapné, ale já jsem ji prostě potřebovala vidět!). Už jsem i chtěla poslat dopis a i si vyhledat spoje autobusů! Povídali jsme si, bylo to krásné! Říkala, že jim nefunguje zvonek, takže bychom se tam ani nedostali, a že máme štěstí, že je hodně pryč a před chvilkou přišla od babičky. Viděla jak tady jezdí nějaký auto (naše) a slyšela psa jak štěká a vyšla a byli jsme to my! Pejsek nás dal dohromady. Byla to nečekaná návštěva. Bylo to velice příjemné :'))! Cestou domů jsme potkali auta s koňmi, jeli z Pardubický, zamávali jsme jim a oni na nás zablikali světlama.
Moc jsem si to užila! DĚKUJI!!Více fotek z Velké pardubické TADY!

Tenis <3

8. října 2014 v 17:16 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, ahoj, děkuji že je o zapsání SR takový zájem (už se vás zapsalo sedm). Budu ráda za další - klidně i nová - SR :) TADY zápis.
Co je u mě nového?
Mám se fajn, hraji tenis :3 v pondělí jsem byla v hale, když se soustředím, abych nedala takovou ránu, tak mi to jde. Přesně je v Paze finále Fed Cupu :3, pojedu 9. , už se moc těším :3
Musím ještě vymyslet, co si na sebe vzít :). Kdo sleduje tenis, určitě ví, že na turnajích českých tenistů/tenistek, je vždycky slyšet trumpeta.. Ano, je to tak, je to můj soused a já do Prahy pojedu s nimi! :)
Nemůžu se dočkat :3 možná mě uvidíte v televizi, ale to by byla fakt velká náhoda :D. Samozřejmě vám pak ještě všechno vyfotím, co si beru s sebou. POJĎ!
Teď jdu hrát tenis, v příštím článku vám sem dát fotku z tréninku :)

Zápis SR

2. října 2014 v 20:14 | Leník
Ahoj mám 27 SR a skoro půlka je neaktivních, takže si myslím, že je nanic abych to tady pořád měla a tak dělám nový zápis SR!
Podmínky:
Jestli chcete být mojim SR, tak musíte mít u sebe na blogu odběr novinek (je to pro mě jednodušší, hned mi to chodí na e-mail a nemusím rozklikávat každý ranč zvlášť).
Pouze 1 podmínka, myslím, že není těžké ji udělat.
Zápis do 20.10.2014
Budu ráda za každé SR :))!