Listopad 2014

Po dlouhé době u koní

30. listopadu 2014 v 11:54 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, včera jsem byla po dlouhé době u koní (cca po 2 měsících), nebylo sice nějak extra dobré počasí, ale v maringotce jsme si zatopily a bylo to OK.
Monča mě vzala bezz sedla na Beníka (s podsedlovkou), vedla mě a i jsme cválali:), Beník je ale strašně nenažranej takže měl v kroku skoro furt hlavu dole -_-, že se mu ta tráva nepřežere, nechápu, jsem si říkala, co by dělal, kdyby najednou tráva zmizela a byl kolem jenom písek, asi by se picnul :D (to asi všichni koně, ale on nejvíc, protože jeho heslo je : TRÁVA (myslím tu zelenou jak roste na zemi :D) FOREVER! :)) ale i tak je to ňuník.. <3
Pak jsme uklízeli překážky a pak jsme jeli domů vlakem, bylo to dobré:), vycházka mi stačí jen taková malá, a žádné překážky, tak se totiž hned začnu bát.. vím, jsem posera, ale mě stačí, když jsem s koněma v kontaktu a nemusím s nimi skákat překážky..
Kdo neví co se stalo, TADY článek..
Jinak vám přeji krásnou 1. adventní neděli :), dnes se u nás ve městě bude rozsvěcovat strom a rozsvítíme ho i před naším domem (máme malý ozdobený na zahradě :)), pak vám sem určitě přidám fotky:).
Mějte se krásně a zatím ahoj ;)!

Temné fotky

27. listopadu 2014 v 17:33 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné

Ahoj, moc se omlouvám, že jsem dlouho nenapsala...:(
Je toho ve škole docela dost, dneska jsme psali velkou písemku z němčiny, zítra píšeme čtvrtletku (spíše pololetku :D) z matiky..:/
A co se dělo za tu dobu co jsem nenapsala?
Chtěla jsem fotit, ale počasí je proti...:/, takže jsem fotila včera doma při záři svíčky.. fotky jsou TADY.. Snad se líbí, některý jsou bohužel ale nepovedený mno..:( Půjčila jsem si model i od Haník, díky..:)
V neděli je první adventní neděle, takže se zapálí jedna svíčka, ono se to nezdá, ale uteče to jako voda a budeme zapalovat čtvrtou! V neděli se i rozsvěcuje strom na městě, takže už bych měla dělat nějakou vánoční výzdobu i na stáj :D.
Jinak v úterý byl přesně rok, co u nás napadl první sníh, poznám to podle článku tady na blogu :D, ZDE ten článek..
Jenomže teď žádný sníh :( počasí se zbláznilo, ve zprávách říkají že někde rostou i maliny xD. Na to, že zde nemáme zatím sníh, je to docela kosa:/, na rukavice.. Co u vás? Máte sníh?
Zítra pošlu dárek k Vánocům Jeife :), ostatním což jsou Haník, Tykvička, Kami B.B, Betty, Šíša, pošlu 15. prosince (ano, stanovila jsem si přesné datum :D). Snad se vám dárky budou líbit :).
Taky se vám zdá, že se snížila návštěvnost..:/, asi je to tou školou.., tak snad se to zas zlepší ;)
Ještě malá ochutnávka ze včerejšího focení:

Zimní dess

23. listopadu 2014 v 18:43 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, dneska mi Jeife udělala dess na zimu, za což jí moc děkuji :) je krásnej <3!!
A jak to dopadlo na turnaji?
Se vzdáleným bratrancem Matějem jsem se domluvila na tento turnaj - protože to byla čtyřhra - ráno jsme se sešli ve škole (byl to školní turnaj), byli jsme první, takže jsme se mohli ještě rozpinkat. Pomalu se to začalo sházet a nakonec z toho bylo 10 týmů. Rozdělili nás do dvou skupin, první začne ping-pong (o čemž jsme vůbec nevěděli, že se bude taky hrát, věděli jsme že tam bude, ale mysleli jsme si, že se hráči rozdělí podle toho, co chtějí hrát a každý bude hrát něco, my jsme šli na badminton, bohužel jsem se ale spletli a muselo se hrát všechno!) a druhá badminton. My jsme teda šli na ping-pong, oba vytřeštění, ani jeden nehrajeme nějak extra dobrej tenis :D. Takže před prvním zápasem jsme se naučili, aby nás míček přeletěl přes síť, ale zase aby nepadl mimo stůl :D! Začal první zápas. Protihráči nám vysvětlili, že na turnajích se to hraje ve čtyřhře tak, že jeden odpinkne míček a nechá toho druhého, takže se vlastně střídají, jeden hráč se nemůže do míčku trefit třeba 3x, to nás zaskočilo, ani jeden jsme tyto pravidla neslyšeli, ale zkoušeli jsme to teda podle nich, málem jsme se zabili :D.
V ping-pongu jsme celkem hráli 4 zápasy, všechny jsme prohráli :D, ale aspoň jsme se naučili pravidla -_-, nevěsili jsme hlavu, protože jsme přeči přišli na badminton!
A začal badminton, těšili jsme se! První turnaj jsme zvládli lehce a vyhráli jsme 2:0, dávala jsem tam perdy jak něco! :D Učitelé se smáli, jak do toho dávám vše.
Druhý zápas jsme také vyhráli. Třetí jsme ale bohužel prohráli, soupeř byl furt na síti a to se nedalo.. Čtvrtý jsme taky prohráli, víme, kde se máme zlepšit.
Celkem jsme vyhráli 2 zápasy a jiný prohráli :D..
Byli jsme celkem zklamaný z toho badmintonu, ale co, svět se nehroutí.
Nevíme, kolikátý jsme se umístili, říkali totiž jen první tři. Ale dostali jsme diplom za účast a čokoládu :D.
Byl to super den, i když se nám moc nedařilo, i tak jsme si to užili.
Díky Matějovi, že šel se mnou:)
PS: Jmenovali jsme se REBELOVÉ :D
V plném nasazení :D. Ano, vzala jsem si tričko s českým znakem a podpisem od Lucky Hradecké a Andy Hlaváčkové z Fed Cupu :).
Vyhlášení - tým REBELOVÉ


Na jízdárně s Karmen

21. listopadu 2014 v 17:21 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahojky, díky že jste si vybrali dárky, ještě nějakou maličkost dořeším a bude to hotové! Pošlu na začátku prosince, ještě vám dám vědět.
Chtěla jsem jít fotit, jenže je stále sychravo, tak jsem vzala Karmen a Barnyho na jízdárnu pod dozor Lucky. Snad se vám fotky budou líbit, ale bohužel jsou doma...
Včera jsem byla po delší době na tenise, byla jsem mile překvapena, že mi to tak hezky lítá (nehci se vychlubovat!) i podání se mi celkem dařilo :), těším se na další trénink.
Zítra jdu do školy na turnaj dvojic v badmintonu, jdu se vzdáleným bratrancem, tak jsm zvědavá, jestli si neudělám ostudu :D.
Prosím, těm co nepošlu dárek, nezlobte se, není to o tom, že vás nemám ráda, ale o tom, že to stojí hodně peněz ta pošta :(
Všem vám sem pak přidám přáníčko :)
Já jedu k babičce, mějte se hezky a zítra na turnaji mi držte palce ;)
Dnešní fotky z jízdárny
Malá ochutnávka :
Karmen a Barny

Článek před rokem

(a je tu nový podpis - zimní, byl i před rokem, ale myslím, že nevadí :))

Vyberte si

18. listopadu 2014 v 18:45 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, dneska jsem vyrobila dárky pro rančerky (pro: Jeife, Haník, Tykvičku, Betty, Šíšu). Na začátku se mi vůbec nedařilo, byla jsem z toho zoufalá :/, ale pak to šlo.
Doufám, že se vám budou líbit.
Na rajče jsem přidala fotky deček, prosím, vyberte si, jakou chcete (je tam normál a ještě taková jiná (nezbyl mi totiž větší flís a chtěla jsem, aby ty dečky měli podobné barvy, snad vám to nevadí, na jedné straně je to zašité a na druhé ne, aby se to dalo z koníha "shodit")). Barvy jsou modrá a zelená. Pište mi sem do komentářů, díky ;). Prosím, žádné hádky, kdo napíše první o tu a tu dečku, tak ji prostě má.
Adresa na fotky dárků : http://lenik3.rajce.idnes.cz/Darky/
Kami B.B pošlu taky dárek, odepsala mi :)
Dárky pošlu na začátku prosince (ještě vám dám vědět) obálkou, takže nic nebudete platit.
Kdyby někdo něco nechápal, tak mi napište na e-mail : ranc-u-breyeru@seznam.cz

PS: Dneska jsem chtěla jít fotit Billyho, ale je škaredě a furt prší, takže až bude hezky, půjdu fotit ;)

Jízdárna

15. listopadu 2014 v 20:41 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, dostala jsem krabici a tak jsem si řekla, že udělám jízdárnu.

Dárky

13. listopadu 2014 v 16:31 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, Vánoce se blíží a já nevím, co vám mám vyrobit, takže budu ráda, když se vyjádříte pod článkem do ankety, nebo do komentářů. Před rokem jsem vyráběla ohlávku, co kdybych ji vyrobila i teď? Ale aby se to neopakovalo, jak chcete, ale prosím, aby to bylo něco, co já zvládnu, nejsem nějak moc extra šikovná.
Dárky pošlu Jeife, Haník, Šíša, Tykvička, Betty, Kami B.B.
Budu moc ráda, když mi pomůžete!
Jinak můžete posílat svoje adresy na můj e-mail: ranc-u-breyeru@seznam.cz
Hned po odešlení dárku budou smazány!
Už je 13. listopadu, toto utíká! Za chvilku je prosinec a ráda bych vám řekla, co budu v prosinci (začátek) dělat.
Na prosinec se těším, mám ráda zimu, vánoční atmosféru, sníh atd..
5. prosince půjdu s Haníkem a s kámoškama na čerty, jako vždy budu anděl :DNevinný. Už se těším, trasu máme sepsanou, balíčky uděláme cca den před Mikulášem a je to.
Jinak nevíte, jestli už jsou novinky 2015 od BH? Jen se chci kouknout.
Sice teď modýlky nefotím, ale vždy si nějakého vezmu do ruky, pohladím, a jsem ráda, že je mám.
V nejbližší době chci nějaké koníky vzít pod sedlo, nevím, jestli budou fotky, třeba jo.;)
Mějte se krásně a těším se na vaše názory!
Leník

Moje první blogerské krůčky

11. listopadu 2014 v 18:14 | Leník |  Téma týdne
Ahoj, zase mne zaujalo téma týdne a tak vám sem přidávám článek na téma ,,Moje první blogerské krůčky"
Hodně jsem se rozhodovala, zda si mám udělat blog. Ke sběratelství mne dovedl web Appy. Na Vánoce 2012 jsem dostala svoje první 2 Breyery. Takže na jaře roku 2013 byl můj blog na světě. Hodně jsem přemýšlela, co a jak mám psát. Někdy jsem psala i několikrát za den, ale pak mi došlo, že to asi moc lidí číst nebude, když bude zbytečně několik článků za den, a tak jsem si to "rozvrhla".
Blogování mne moc baví a děkuji všem, kteří mi pomohli se do této skupiny dostat :).

Fed Cup 2014

10. listopadu 2014 v 17:31 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, včera jsem byla v Praze na finále Fed Cupu. Vyhráli jsme 3:1!! Veliká gratulace holky!
1. zápas - Kvitová VS Kerber jsme byli hodně nahoře, ale hlavně, že je ta atmosféra. Bylo to opravdu napínavé, hrálo se asi 3 hodiny! Petra vyhrála, taže už se vědělo, kdo bude vítěz, takže hodně lidí na další zápas (čtyřhra) nečekali, a tak jsme se propašovali za strejdou a za sousedem (s trubkou) do kotle. Atmosféra ještě leší, viděla jsem všechno a tenistky jsem měla skoro na dosah. Byla jsem v první řadě, několikrát mě kamerovali a byl tam i náš plakát, ale ten jsme tam měli jenom chvilku, protože jsme neměli nic, aby jsme to připli :/. Ten zápas už byl jen pro zábavu, protože se vědělo, že Česko vyhraje, sice jsme tu čtyřhru prohrály, ale nevadí.
Poté se předávala mísa, fotilo se atd.. hodně lidí odešlo, ale my jsme čekali na podpis, přišla se podepsat Lucka Hradecká a Andrea Hlaváčková, těm jsem dala plyšáky - talismany. Andy ho prvně podepsala, protože si myslela, že ho chci podepsat, já jsem jí ale řekla, že je pro ni a že si ho může klidně podepsat :) Holky byly moc rády, s Luckou jsem si i plácla. Teta dostala podpis i od p. Sukové a p. Navrátilové.
Ještě zajímavost. Potom jsme jeli metrem a ono v prostřed jízdě prudce zastavilo, asi 5 sekund stálo, zahoukalo a pak se rozjelo, dívala jsem se, jestli tam něco není a nic tam nebylo. To opravdu nechápu, co se mohlo stát, nikdy předtím jsem to nezažila, stalo se vám to někdy?
Byl to super den a jsem ráda, že mísa je naše, potřetí za 4 roky.
Fotky na rajče dám zítra, tak se těšte :) zítra bude určitě i článek, ano téma týdne je super, takže pak tam dám na konci odkaz na fotky. Tak dobře, jednu fotku vám sem dám, ale ostatní až zítra!
Tenistka Leník :)

Zítra vyrážíme

8. listopadu 2014 v 17:54 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, již zítra ráno pojedeme do Prahy! Moc se těším, po dnešku je stav 2:0 pro Česko. Paráda holky!! Dívala jsem se v televizi a několikrát jsem tam spatřila souseda (s trubkou). Samozřejmě na vlajce je i název našeho města.
Tady již můj úbor:
Plakát. Několika hodinová práce.. Ještě sešít a je to :)
ČESKÉ HOLKY DOBRÉ JSOU MÍSU SI ZAS ODNESOU

Tady fotka z dnešního zápasu - Šafářová : Kerberová
Lucka a za ní nápis našeho města Dačice
Mějte se hezky! Já již jsem natěšená na zítřek. Ahoj!
POJĎ!
Dáte to holky, mísa bude vaše!!