Prosinec 2014

Předsevzetí splněna? A další na rok 2015

30. prosince 2014 v 11:42 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, začnu u fotek. V neděli jsem při bobování vyfotila Annie a Andyho ve sněhu, fotky jsou ZDE.
Včera jsem byla zas bobovat a šlo to hezky :D a ani jsem nespadla do té díry!! :DD
Dneska jedu s Hančou, tetou a Staníkem (sestřeničin syn) do Třeště na betlémy ;)
V neděli jsem vyklidila stáje a koníky jsem dala na poličky :), naši mi místo koček dali moje obrázky na zeď, takže to mám nové - líbí se mi to :)
Takhle to vypadá :), jsem s tím spokojena, co na to říkáte vy? Těch samolepek si nevšímejte :D uklízela jsem a našla jsem je a nevěděla jsem, kam je dát :D
To už jsem dlouho neviděla, na koberci takhle místa (kdo neví, tam byly stáje s modely)

Přišla mi statistika, nedávám jí sem, ale teď o ní píšu, protože mne moc potěšila : 124 lidí za týden!!! WOW! Moc díky :33!!

Na 99% pojedu na mojí první LS, na WLS 2015 :33!! Je v únoru, moc se těším:33 snad to vyjde :))! Jedete tam? Moc ráda bych tam viděla co nejvíc sběratelek, které znám :)

Ale teď již k nadpisu. Zítra máme Silvestr, poslední den v roce, a tak já vám sem dám předsevzetí, které jsem si dala před rokem, a ke každému napíši, jestli jsem to dodržela, a pak dám nová předsevzetí na rok 2015.

  1. Psát lépe články - nevím, co myslíte? :D Ale přijde mi, že jsem se malilinko zlepšila, ale nechci se chválit...
  2. Stále sbírat - ano, tak to se mi podařilo :3 :D a toto je předsevzetí i do dalšího roku
  3. Více a lépe vyrábět - více - něco málo výrobků přibylo, ale lépe? To myslím že ne...co myslíte vy?
  4. Stále mít tento blog - tak to se mi splnilo :DD
A shrnutí roku 2014-
21. 2. 2014 - hříbě Schleich - Sunny

5. 6. 2014 - první Breyer Stablemates - Billy

13. 7. 2014 - Schleich pomocnice - Lucka

Předsevzetí na rok 2015 -
  1. Mít Classic jezdkyni, kterou si moc přeji
  2. Jet na LS
  3. Pokročit ve vyrábění
  4. Stále sbírat
Nevím jestli zítra ještě napíšu, ale kdyby ne tak vám přeji KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2015 A HODNĚ ÚSPĚCHŮ NEJEN VE SBÍRÁNÍ!

Zasněžené fotky

28. prosince 2014 v 11:03 | Leník |  Fotečky
Ahoj, tak jsem včera byla fotit.
"Vylezla" jsem až ke třem křížům (máme tři kríže nad lesem), tam hrozně moc foukalo! Stihla jsem tam vyfotit 2 modely, ale 3. jsem fotila cestou zpátky, protože to bylo fakt o nachlazení :D.
Snad se vám budou fotky líbit :-)...
Na kanálu jsem vyfotila námrazu, líbí se vám ;-)?
V noci trochu taky nasněžilo, a teď malinko poletujou vločky, takže já jdu ven a možná si vezmu boby a půjdu bobovat :D snad to půjde..
Asi před 2 rokama jsem bobovala. Jezdím na kopečku vedle baráku, a na konci je tam díra (nějaká elektrika nebo něco, udělali to tam asi před 3 rokama). A já jsem si hezky jela, říkala jsem si, že to ubrzdím, ale co se stalo? Neubrzdila jsem to xD takže jsem do té díry spadla, já celá vytlemená :D. Ale horší na tom je, že mě právě rodiče natáčeli :DD, takže to máme hezky na videu. Ale nevím, kde to video je :D..

Rozhodla jsem se, že stáje na modely, dám do sklepa, a modely si dám na poličku.. a kdybych chtěla zpátky tu stáj, tak bude ve sklepě.. Pak vám vyfotím, jak jsem to udělala ;).

Neprodáváte prosím někdo Classic jezdkyni? Domlouvám se s jednou holkou, ale ta mi neodepisuje, tak jestli někdo máte na prodej, byla bych ráda, kdybyste se ozvali. Předem děkuji!

A jak se má Bobek (králík)? Ten už je rozdováděnej. Na Štědrý den to byla placka, která se všeho bála a nechtěla se ani pohnout a teď? Lítá to jak něco :D.

Jinak jsem dala nové písmo, jak se vám líbí?

TADY ALBUM <- fotky focené včera

Ještě jsem se "prohrabávala" ve foťáku a našla jsem tam fotky, které nebyly nikde zveřejněny, takže už jsou na rajčeti ZDE . Budu ráda, když se kouknete, ale je to na vás :), jak chcete ;).

Vánoce 2

27. prosince 2014 v 11:46 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, tak je tady další (poslední "díl") článek o vánočních dárcích.
Včera - jak už víte - jsem byla u prarodičů a strýce, a co jsem tam dostala?
U prarodičů - sponu do vlasů, roláko-svetr, kalhoty
U strýce, tety, bratrance a setřenic :D - knihu, mikinu a společně s Hančou CD Ledové království. Znáte to :)? Já už se těším, až se na to kouknu ;)

Konečně napadl sníh :), takže jdu fotit a v příštím článku (nevím, kdy přesně bude, protože si chci užívat prázdnin) vám sem dám odkaz na fotky ;).

Vánoce 2014

25. prosince 2014 v 23:10 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Já si užívám vánoční pohody na 100% :), dnes jsem byla u strejdy a tety, zítra jdu k babičce a dědovi a jedeme za druhým strýcem. Miluji vánoční atmosféru :3.
Asi vás zajímá, co jsem dostala? Zítra jdu ještě k babičce, dědovi a druhému strýci, takže tam ještě nevím, co dostanu, to sem pak připíšu v příštím článku. Co jsem dostala doma?
Chybí tam náušnice, čelenka, přívěšek, obrazy, pantofle, legíny, rolák (kromě roláku (který mám na sobě :D) a pantoflí - které jsem dostala u tety a tam jsem si je nechala, abych tam měla v čem chodit - jsou další dárky vyfoceny, budou na rajčeti (odkaz na konci článku))
A všechno napíšu: Tenisovej batoh - největší dárek :3 moc jsem si ho přála!!, knížka Dějiny udatného českého národa - taky jsem si moc přála :), legíny, 2 roláky, kalhoty, vestu (ne na koně), batoh, svíčku, čelenku na tenis :3, náučnice 2x (jedny od Hanči a jedny od sestřenice), batoh, nějaká voňavka, čelenku, přívěšek, obrazy (které jsem fotila s mým podpisem - také bude v albu ;)), pantofle.
Vše se mi moc líbí a udělalo mi to velikou radost! Děkuji!!!
Tady ještě fotka tenisového batohu. Už jsem ho dneska šla zkusit (šla jsem s taťkou hrát, máme to tradici, každý rok den po Vánocích jdeme na tenis :)). Mám Roger Federer raketu a i batoh :D.
A ještě Hanča dostala dárek, takovej pro celou rodinu a to je KRÁLÍK!! Máme králíka :33 jmenuje se Bobek :D jako jeho taťka a je krásnej :33 moc hodnej :3333

Přišel nám dárek od Šíši :3 moc děkujeme, jsou to krásné kavalety!! :3 Koníci už je zkoušeli a blejskla jsem u toho Bleska (blejskla Bleska :DD)
Koníci si na ranči užívali také Vánoce :), dárky jsme dostali od rančerek, z dárků mají obrovskou radost, díky.
Od Jeife - objednané sedlo, deku
Od Šíši - kavalety
Od Haník - ohlávku
Od Kami B.B - ohlávku
Od Tykvičky - pohled a gumičkovou čepičku a deku
Děkuji moc :)!
Vánoce na Ranči U Breyerů :)
Žádný nováček nepřišel, ale to nevadí, protože až budou v prodeji novinky 2015, tak si koupím tenhle model :3 : http://nd06.jxs.cz/975/657/344cb92aa3_99467480_o2.jpg

TADY ALBUM na rajčeti ;) s dárkama

V příštím článku napíšu, co jsem dostala od babičky, dědy a druhého strýce.
Mějte se moc hezky a užívejte vánoční atmosféru :)
PS: U nás malinko sněží :), sice se to hned rozpustí, ale sněží :)

Předvánoční zábavné odpoledne

23. prosince 2014 v 16:18 | Leník |  Fotečky
Ahoj, už je mi lépe, tak jsem vyrazila nabalené 2 mikinama fotit všechny modely ze stáje. Když je ten den před Vánoci, tak jsem vám chtěla udělat radost.
Udělala jsem takový plánek - každý kůň se představí buď pod sedlem, nebo s vodičem, a nakonec jsme mohli vidět i agility v podání Alie se svou paničkou Luckou.
Focení mi trvalo určitě přes hodinu (nojo, když foťáček potřebuje nabít :D -.-). Ale snad se vám fotky budou líbit a kouknete se na ně, byla bych opravdu moc ráda.
Zítra už jsou Vánoce!! Moc se těším na tu atmosféru :3 co vy?
Mějte se hezky a užijte si Vánoce!

I'm ill...

22. prosince 2014 v 17:52 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, podle nadpisu již všichni víte, že jsem nemocná, ano, je to tak. Byla jsem nachlazená a ještě se mi to zhoršilo, včera jsem měla 38,2 teplotu, dneska je to lepší, tak snad to do Vánoc vyležím.
Včera byla oslava narozenin, a co jsem dostala?
Kytičky, pohled s koníkem, sněhuláčka, který se dá zavěsit třeba na dveře, knížku o Nicholasi Wintonovi sepsané Barbarou Wintonovou (jeho dcerou) Není-li to nemožné, pověsti staré Prahy, kalendář, reflexní pásky, tenisové míčky, knížku Jak se zlepšit v tenise, holínky, tričko, světýlko na čtení nebo psaní...
Všechny dárky se mi moc líbí :)!
Za chvilku jsou Vánoce, snad ještě zítra stihnu napsat, a jestli ne, tak si užijte Štědrý den a ať najdete pod stromečkem to, co jste si přály!
PS. Těma dárkama se nechci vychlubovat!!!
PSS. Možná jste si všimli, že v levém sloupci mám novou ikonku. Eddův blog - Jsem čtenář . Po kliknutí se vám zobrazí blog mé kamarádky Soni, která má doma káně Harrisovo Eddieho, seznámila jsem se s ní na Globe Games 2014 v Třebíči.
Přidávám fotku Eddy (tak se káně jmenuje)

Narozeniny

20. prosince 2014 v 17:19 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, přesně před 14 ti lety jsme se s Hančou narodily :). 20.12.2000 Hanča v 11:45 a já v 11:48 :D. Zítra bude oslava,pak vám napíší, jaké to bylo ;).
Dneska jsem byla na koních. Odpoledne krásně svítilo sluníčko, když jsme začali čistit, obloha se zatáhla a hodně foukalo :/.
Jela jsem na hodném Sendym a i jsem poprvé (od pádu) sama cválala! Byl moc hodnej :3**. Před ježděním jsem vyfotila koniky, zítra přidám na rajče fotky ;).
Teď jedu na chalupu péct cukroví :).
Tady je ode mne PF :).

Téma týdne - "Samomluva"

19. prosince 2014 v 5:00 | Leník |  Téma týdne
Samomluvou netrpím, že bych si něco říkala pro sebe, to ne.
Ale když se mi nějaká písnička líbí, tak si melodii zpívám, jen tak potichu..
Nebo před písemkou, asi to znáte, říkáte si různý odpovědi, nebo si říkáte v duchu básničku.
Mluvím sama se sebou i když se bojím... v noci, ve tmě, prostě si říkám, že se nic nestane atd.. prostě se uklidňuji, asi nejsem normální :D. Nebo když jsem ve stresu před nějakým vystoupením, tak se uklidňuju..:D
V koupelně si zpívám -_- :D děláte to taky? Nejsem žádná dobrá zpěvačka, takže chudák kachličky (musí mě poslouchat) :D, když jsme měli křečka, máme ho v koupelně, tak to byl taky chudák, když jsem ho třeba omylem vzbudila ze spaní.:D
A co vy? Trpíte samomluvou?

Přišly nám dárky

17. prosince 2014 v 19:20 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, včera nám přišel dopis od Tykvičky. V něm byla gumičková deka na modely a vánoční čepička, udělalo nám to velikou radost :) moc děkujeme!!
Na Bleskovi :DD

Dneska nám přišel dopis od Kamči. V něm byla krásná ohlávka :), moc se mi líbí, děkuji. Udělalas nám moc velkou radost:).
Dneska jsem na Annie vyfotila deku od Jeife.. Sekne jí :), co myslíte?
Vyfotila jsem celý set od Jeife (uzdečku, sedlo a 2 podsedlové deky), budu tomu setu říkat Jeifoset :D sorry Jeife, snad neva :D
Na Annie jsem vyzkoušela i druhou deku od Jeife - zelenou, také jí slušela, co říkáte?
Vyfotila jsem rančerský stromeček a pod ním některé z dárečků od rančerek (nejsou všechny dárky)
Tohle byl spíš takový fotografický článek, příště určitě budu více psát :)
Já se jdu učit na zeměpis - zítra poslední písemka :)
Přidávám písničku, ano, mám ráda Michala Hrůzu...

Koncerty, fotky, dárky....

15. prosince 2014 v 19:49 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, od té doby, co tady byly pouze přednastavené články, se toho stalo hodně. Začnu hezky popořadě.
Za tu dobu jsem měla 2 klavírní koncerty - ve čtvrtek podvečerníček v ZUŠ, a dnes v domově důchodců, obě vystoupení docela ušla, tak snad jsem si neukrojila moc velkou ostudu.
Konečně jsem fotila koníky - Billyho, Fely, Lussy. Fotky jsou nic moc :/, sluníčko nesvítilo, ale tak třeba aspoň nějaké se vám líbí.. Je tam i Lusy s novou ohlávkou od Haník k Vánocům, díky Hančo ;)
Dneska jsme s Haníkem odeslali dárky Tykvičce, Kami B.B, Betty a Šíše, až vým dárky přijdou, prosím, dejte vědět, abych se nestrachovala, kde to vázne, dík.
Haník jsem dala taky dárek, a Jeife taky, takže je to všechno :) snad se vám líbí.
Dneska mi přišel balíček od Jeife, je tam sedlo, které jsem si objednala (je dokonalé, moc díky!), takže už mám celý set od Jeife pro Annie :) (uzdečku jsem dostala před rokem), pak jsem dostala ještě dečku, šablonu na deku (společně s Haník), dečky pod sedlo :), stuhu. Moc díky Jeife :) udělalo mi to velkou radost!
Fotky z venku a dárků TADY.
Teď asi budu psát častěji, protože bude (snad) méně písemek.
Přidávám fotku z venku, která se mi celkem líbí.
Od Tykvičky mi přišla pohlednice, je moc hezká, potěšila:), díky!
Tu deku na BH od Jeife vyfotím na Annie, co nevidět, jen teď má na sobě sedlo a nemůžu se vynadívat, tak potom :)
Děkuji moc, že se vyjadřujete do komentářů :)