Duben 2015

2 roky blogu :3!!

28. dubna 2015 v 19:52 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Dnes ve škole jsem si vzpomněla. Neměl můj blog narozeniny? Kouknu se na blog na svůj 1. článek a opravdu. 1. článek byl zveřejněn 24.dubna 2013. Takže to byly v pátek tři roky :)!! Trošku se stydím, že píši ty narozeniny až teď, když byly v pátek, ale snad to moc nevadí :X :).
Ahoj :)! Jsem moc ráda, že jsem tady již tak dlouho. Asi si řeknete. ,,Dlouho, jen 2 roky?" Hodně lidí je tady mnohem déle, ale pro mne je i toto výročí pěkné a jsem ráda, že vás znám :).
Děkuji moc za návštěvnost, pěkné komentáře, rady, názory.. Mám vás moc ráda :))!!<3
2 years ago started my blog :)

Snad tady ještě dlouho budu :), tato komunita je fajn.
Živě si pamatuji.. můj první článek - profilek Annie. Fotka (teď je tam myslím jiná :D) v chodbě, pak jsme s Hančou fotily modely (Annie a Andy - moji a Harold Hanči) u ananasu. Řekla jsem si, a proč bych si neměla založit nějakou stránku? Tak jsem to zkusila a z těch prvních asi 3 (+jeden můj) komentářů jsem byla moc ráda, že mi tam někdo chodí :)!


Thank you for support!

Díky za všechno, snad se vám můj blog líbí a nenudí vás..

Terka

24. dubna 2015 v 7:00 | Leník |  Lidé na ranči
Jméno : Terka
Věk : 15 let
Zaměstnání na ranči : Jezdí classic koně a pomáhá s nimi, je mladá, ale zato velmi šikovná a hodná :).
O ní : Je veselá, hodná, obětavá, miluje vyjížďky do přírody
Terka

I love spring

21. dubna 2015 v 21:42 | Leník |  Fotečky
I love spring! Why? Because everything blooms
(Miluji jaro! Proč? Protože vše kvete)

Téma týdne - "Jen se smějte"

18. dubna 2015 v 21:37 | Leník |  Téma týdne
Ahoj, jsem tu zas s tématem týdne.
,,Jen se smějte!" Říkávala jsem si to ve škole hodně, možná někdo víte, že jsem zažila šikanu.(už je to dobré)
Byly jsme (já a Hanča) prostě jiné (jsme i teď), nemáme kluky (ani nechceme), nemalujeme se, nemáme nějakou partu, nemáme BFF (jen prostě kámošky, proč se to hned musí označovat za BFF -.- ?) a neschází nám to. A kvůli tomu jsme se staly samozřejmě terčem posměchu (jen kdyby posměchu...)
Začalo to již na prvním stupni, kdy nás i fyzicky napadali, ale to nebylo nijak moc, až jednou, když Hanča přišla ke spolužákům, oni si něco povídali, a jeden ji vzal a bil ji o roh, měla dlouho monokl... Prý že furt dolejzá... Pak se to začalo nějak řešit, protože to bylo fakt už moc... Chvilku byl pokoj, spolužáci andílky, že jo. ,,Ahoj holky!" apod... Ale to nemělo dlouhého trvání, na druhém stupni (když odešel největší chuligán na víceletý gympl) to začalo zase. Nebylo to sice fyzické (no, i když trošku, že nás odstrkovali z našeho místa (ve třídě) apod.. ale to jsou maličkosti..), ale hlavně slovní, asi se divíte. ,,Slovní, jak ji to může tolik vadit?" Ale mě to vadilo.., jsem velice slabé povahy, prostě, všechno si totálně moc beru.. Takže jsem z toho byla docela v šoku. Samozřejmě spolužáci si k sobě brali další naše exkamarády. A když se někdo na něco zeptal, nikdo neřekl pravdu, co se tady děje. Báli se těch "nadřízených" (velitelé skupin). Bylo to docela hnusný, nadávání, že si na nás někde počkají apod.. Nebyli to žádní malí kluci, byli docela silní, takže z nich šel respekt.. Potom z toho byla i kyberšikana (to od dvou spolužaček - jedna byla v 1. a 2. třídě moje nejlepší kamarádka...), začali o nás říkat dalším děckám ze školy, jaké prý jsme atd.. (samé lži), no a pak o nás psali, jaký jsme krávy na ASKu, apod.. Samy sebe se ptaly, co si o nás myslí apod.. Nějak jsem na to přišla, lepší se ale na to nedívat no :/... Pak se to už začalo řešit více, a naštěstí toho nechali.. Ignorujeme se navzájem a myslím (doufám) že už z toho vyrostli..
Nechci se o tom moc bavit (psát), ale prostě tohle jsem si pod větou "Jen se smějte" představila.
Četla jsem u kamarádky podobný článek, je to opravdu strašné, jak zlí mohou mít děti (v jejím případě to byli děti, v našem puberťáci nevychovaní... promiňte ale co jiného na to říct?)...
(Zdroj fotky ZDE)

Zažili jste něco takového? Jestli ano a není vám něpříjemné se o to podělit, napište do komentářů (ale nemusíte). Jestli ne, jen dobře, nepřeji vám to...

Nová jezdkyně a plno fotek

17. dubna 2015 v 21:15 | Leník |  Modely
Ahoj, chtěla jsem napsat už včera, ale nějak jsem se k tomu nedostala. Je toho strašně mooc, spíše fotek. Ti, co mě mají v oblíbených už určitě zaregistrovali. Kdo ne, tady jsou -> 1. album - Fotky z fotokroužku KLIK, 2. album -> Kylie a Hektor (od Haníka jsem si půjčila Hektora, aby šel na chvilku s Kylie na procházku, jako tradi a tradi :), díky Hani, TADY fotky, 3. album nová jezdkyně Terka, KLIK.

Ano, ano, ano, včera mi přišla nová jezdkyně, CLASSIC! Moje 1. Classic jezdkyně, měla jsem tradi, ale mám Classic koníky. Na třetí pokus to vyšlo (psaly mi 2 holky, které prodávají, ale neodepisovaly, pak se ozvala Iva, s tou jsem se domluvila a ta mi ji poslala, díky moc Ive <3 :*). Jezdyni jsem pojmenovala Terka. Dostala jsem k ní šaty, kabátek, boty a kabely, díky moc :)! Ani nevíte, jak jsem šťastná, hned jsem ji vyfotila na Annie, ven jsem nešla, protože už byl večer (přijela jsem z koní, tam jsme koníkům strouhali kopyta, ptala jsem se taťky jestli nepřišel nějaký balíček a on že jo:))).
Takže se těšte na venkovní fotky Annie a Terky, hned si spolu sedly na jedničku :). A můžete se těšit ještě na jedny fotky (ještě nemám vyfocené, ale mám to v plánu, až bude hezky, včera bylo, ale neměla jsem u sebe foťák, teď je škaredě), nejsou to modelové, prozradím více až je budu mít nafocené :).

Tento týden se ještě můžete těšit na jeden článek - téma týdne.

Zítra a v neděli je Fed Cup, tak holky do toho :)))!

A na závěr 2 fotky Terky:

Co nejdříve přidám profilek o Terce :)


Ani nevím, jaký nadpis...

12. dubna 2015 v 20:11 | Leník
Ahoj, asi (určitě?) se divíte, jak to, že Leník píše?

Pozastavuji

7. dubna 2015 v 7:00 | Leník
Ahoj, přemýšlela jsem a rozhodla se pozastavit. Protože docela hodně času trávím nad články, obíháním atd.. Takže chci, abych se furt nestresovala, že jsem támhle ten článek oběhla pozdě apod... Takže teď chvilku nečekejte u svých článků mé komentáře a ani tady nějakou aktivitu. Nevím, kdy se vrátím, třeba za týden, za dva, nevím... Podle toho, jak mi to tady bude chybět.
Ale na modely určitě nezapomenu, budu fotit, "hrát" si s nima apod.
Prosím,i tak na mně prosím nezapomeňte a někdy se třeba koukněte, jestli tady není nový článek.
Neříkám, že budu úplně odpojená od PC, jen tam chci prostě trávit méně času (takže kdyby něco, napište mi na FB).
Mám vás ráda, naviděnou :-)
Leník

Lonžovací výstroj

4. dubna 2015 v 19:56 | Leník |  Výrobky
Ahoj, jak jsem slíbila, tak jsem také dodržela a dneska vyrobila (jak už víte z nadpisu) lonžovací výstroj (bič, lonžovací "ohlávka" a lonžovací "vodítko" (nevím jak se to správně nazývá))
Délka výroby : 1 hodina
Pro koho je výrobek určen : Pro Annie, lonžérka Kylie
Trošku jsem měla problém s tou ohlávkou, jak jsem udělala podhrdelník, tak mi to pak nešlo dát dolů :D :/, tak to ještě musím promyslet, ale jinak je to hotové.
1. fotka - ohlávka
2. fotka - celá výstroj
3. fotka - bič a vodítko
Loa a Honey pod sedlem

3. dubna 2015 v 22:13 | Leník |  Modely
Ahoj, včera jsem zkoušela nasadit sedlo a uzdečku Loe a Honeymu.
Loe byla uzdečka moc těsná, má velký obvod hlavy, takže jí nebudu dávát výstroj. Ale Honeymu výstroj seděla, tak se můžete těšit na fotky s výstrojí i bez výstroje.
Dneska jsem byla na koních - bylo to fajn. A tak jsem přemýšlela, co bych tak mohla zítra vyrábět, a už mě to napadlo :), a co to bude? Nechte se překvapit :D :).
Fotky zkoušení sedla (foceno doma, jen jsem to zkoušela) - ZDE a fotky Bobka (včera jsme ho fotily :)) TADY.
Omlouvám se za kratší článek, tak vám sem dám alespoň tři fotky :)
1. Vlasta dneska zíval :D
2. Bobek si machruje :D - fotila Hanča
3. To jsem nepsala, že strejdovi dal jeden pán malou ovečku, umřela jí máma, tak jsme ji krmily z lahvičky a moc jí to chutnalo :) - říkáme jí Mája

Vítězství

1. dubna 2015 v 22:18 | Leník |  Z mého života
Ahoj, díky všem, kteří mi drželi dneska palce, pomohlo to.. asi už všichni víte (podle nadpisu, nebo jste to viděli na FB), že jsem vyhrála :) :3
Vůbec jsem to nečekala, byla to moje 2. ZAV soutěž v životě (v té 1. jsem byla druhá) a byla velká konkurence - 21 dětí (možná si řeknete, že je to málo, ale mně to nepřišlo).
Psali jsme půl hodinu, od prvního cvičení (možná někdo zná výuku ZAV), ten kdo to nezná : je to taková výuka, kde píšete podle cvičení, když uděláte chybu, může vás to posunout dolů, a když bez chyby tak nahoru.
Já jsem za půl hodinu napsala 102 cvičení (někdy mě to posunulo i o 3 cvičení, když jsem to měla rychle napsané a bez chyby).
Možná pojedu na mezinárodní soutěž do Budapeště, ale to se ještě neví jistě, až to budu vědět na 100%, určitě to sem napíšu :).
Trošku kratší článek - promiňte. Budou velikonoční prázdniny, a Velikonoce, určitě udělám nějaké přáníčko a možná s Hančou uděláme nějaký fotopříběh :) nechte se překvapit. O prázdninách budu fotit - jestli bude počasí a třeba i vyrábět.
Hezké prázdniny!