Květen 2015

Výstava na Ranči U Breyerů

28. května 2015 v 8:00 | Leník |  Fotečky
Ahoj, tak teď už jsem asi (určitě :D) ve vlaku do Prahy. Tak na mě myslete ;). Toto je jediný přednastavený článek do neděle (než přijedu), pak už tu budou zase LIVE :).
Přemýšlela jsem, co bych tak mohla napsat za článek... Chytla mě fotící nálada a již delší dobu jsem si říkala, proč neuspořádat výstavu? A tak jsem včera začala fotit 1. díl (celkem budou 2). Fotk jsou ZDE. Je to kategorie Schleich, mám dost SCH, tak jsem jim udělala celý 1. díl. A kdo vyhrál? To tam uvidíte ;). Klidně napište do komentářů, kdo podle vás měl vyhrát (tady to hodnotím já + jezdkyně :D, ale nemyslete si, že nějaké modely nemám vůbec ráda, to ne! Já mám všechny moc ráda a za nic bych je nevyměnila, všechny mají svoje kouzlo a svůj život :)).
Tak si to užijte. Další díl bude snad příští týden (to budou BH).
Hodnotím 1-10 (1- nejhorší, 10 - nejlepší). Nějaké chybky prosím respektujte, nikdy jsem výstavu nepořádala, takže o tom nic moc nevím :( :D. SCH předvádí Lucka.
Nefotila jsem venku, protože se furt zatahovalo, pak vykouklo slunce a furt dokola, tak jsem to vyfotila doma.
Jinak už jsou fotky z výletu na stránkách školy, ale naštvali mě. Tu fotku se mnou a s kozou tam nedali :(...
Tak vám sem dám aspoň poslední fotku před odjezdem na Globe Games. Jak jsme připravení :). Jsem úplně nalevo, ten dement tam :D

Školní výlet

26. května 2015 v 21:32 | Leník |  Z mého života
Ahoj, chtěla jsem napsat už včera ale usnula jsem :-D, ano, je to tak. Hned po příjezdu z výletu jsem zalehla (18.00) a usnula :D. Vzbudila jsem se po desáté a to už jsem neměla síly napsat článek, snad to chápete.

Na úvod bych vám chtěla odpovědět, na ty knížky. Celkem 66 :) - za rok a 8 měsíců (ještě před týdnem jich bylo 65, ale dočetla jsem další a stále je ještě květen, takže už 66 :)). Bylo docela legrační, když jsem se schválně zeptala, p. uč. na češtinu a ona takový -> 12-18? :DDD

Ale teď již k včerejšímu výletu. Byli jsme v Českém Krumlově v Grafitovém dole. Byl tam z vás někdo? Všichni byli moc spokojení - což mě udivilo (bylo to fakt bezva) proto, že vždycky má někdo hejty :D. Jeli jsme kilometr vláčkem 3:) :DD to bylo fakt hustý! A pak kilák pěšky. Sahali jsme si na zdi, kde byl samozřejmě grafit, a pak tam bylo něco bílýho. Samozřejmě jsem si na to sáhla, a pak se té průvodkyně ptám, co to bylo, že to vypadá jako plíseň, a ona, že to plíseň fakt je :D. Potom jsme šli stezkou cca 3 kilometry a viděli jsme tam v ohradě ovečky, kozu a poníka :). Mám s kozou docela směšnou fotku, v dalším článku přidám, ještě nejsou fotky na školním webu.
Potom jsme šli do města. Těch lidí! Hned bych se tam ztratila o_O
Výlet byl super a myslím, že nasadil vysokou laťku :)

Jinak možná někteří z vás ví, že dneska byla Zlatá tretra (atletický mítink). Samozřejmě jsem fandila :). Nejvíce jsem se těšila na Páju Masláka (který skončil 2.), Zuzku Hejnovou (1. místo) a Usaina Bolta (1. místo).
Udělala jsem transparenty pro Páju a Zuzku :)

Jinak ve čtvrtek jedu do Prahy, přednastavím tady článek na čtvrtek. Příští týden vám více přiblížím Globe Games.

Mějte se tu fajn, pá!

Intersteno

23. května 2015 v 11:21 | Leník |  Z mého života
Ahoj všichni! Tento článek je takový narychlo, chtěla jsem vám jen napsat, co je za novinky - nejde ale o modelové.
Hned za úvod - děkuji k vyjádření k minulému článku :).

Traditional novinky 2015

20. května 2015 v 20:39 | Leník |  Modely
Ahoj, jak už jsem minule psala, tento článek bude o Traditional novinkách pro rok 2015 :) - nebudou tam všechny, jenom nějaké, které chci "vypíchnout". Zdroj fotek je z Appy e-shopu : breyerhorses.eu

1. Breyer AQHA 75th Anniersary Western Horse

Tento model se mi moc líbí, ale škoda, že není v pohybu :(. Trošku to kazí ten ocas, připadá mi takový přilepený, ale nechi "hejtit", tento model je pěkný :)

2. Mají stejný názvy :D, nebo se mi to zdá?

Také pěkný model, ale stojí :(, já mám spíše ráda v pohybu, a moc se mi nelíbí ta hříva a ocas, ale jinak barva a hlava velice pěkná, ale 1. model se mi zdá lepší.. :D

3. Breyer NAPEC Trooper
Hezký model, ale kde má hřívu a kštici o.O :O? Jinak se mi moc líbí

4. Breyer - Michael Jung Sam
Ten je moooc pěkný :O :3 v pohybu :33 :))), trošku štíhlý ocas, ale jinak je moc pěkný :), možná i lepší než 1. :D

5. Breyer - S.B.H Phoenix
Tento model bych si koupila hned, ale vadí mi na něm ten šedý ocas a hříva :(, jinak je dokonalý!

Tak to jsem vybrala 5 pěkných modelů :), nejvíce se mi líbí 4. a 5. a i 1. :)

Ale nevím, jestli si někaký model koupím, chci mít ve sbírce jednoho Tradíka, ale nevím, jakého, ale to nechvátá :)

A jaký se model líbí vám? Pište do komentářů.

Nový design :)

18. května 2015 v 21:33 | Leník
Ahoj, určitě jsme si všimli, že je tady nový desing/design (nevím, jak se to píše dobře :D).
A kdo mi ho udělal? Alusha98! Děkuji moc, jsi královna dessů :)!!
Je tam moje oblíbená fotka :), určitě jste ji už viděli na rajčeti.

No, tak teď se zrovna dívám po pokoji, co bych asi tak napsala (pomáhá mi to xD) a vidím na stole různé kabely od PC, lampy, tiskárny. A proč je máme na stole, když byly na zemi - zásadní chyba ? Králíček je často (když jsme doma) - už asi začínáte tušit :D - puštěný. Zavřeme tam, kde jsou peřiny - tam se mu přeci nejlépe dělá potřeba <_> grr -.- a jinak se pohybuje tak nějak slušně (do včerejška jsme si to naivně mysleli :D) po domě.
Ale včera. Zalezl si za stůl. Tak jsem se ho snažila vydolovat a najednou uvidím, že kabel od světla je rozkousaný a od tiskárny ještě více!
Jako největší dement, který se asi neučí, že se na holý kabel nemá sahat - a mám ještě taťku elektrikáře :D - to zkouším trošku ty "stříbrný káblíky" (holý proud) zahnout, a v tom ráda jak s prominutím svi*ě :D, já jsem zařvala jak něco, mamka s taťkou na mě takovej troll face, že jako by mi to neříkali ve škole na 1. stupni apod :D.. Ještě odpoledne mě to bolelo. Mmm, takže teď máme všechny kabely nahoře a králíček má po legraci - myslím, že si stejně něco najde, snad něco neškodného :D.

Toto byl spíše informační článek a ve středu se "vrhneme" na Tradi novinky :), tak se těště. Ahoj!

Jak často budu přidávat články.. + fotečky

16. května 2015 v 20:29 | Leník |  Fotečky
Ahoj! Sice bohužel po týdnu, ale vím, jak často budu psát :) - budu psát časteji (min. 3 články do týdne - ale samozřejmě se to někdy nemusí povést, tak mě prosím neukamenujte :( :D). Vyšlo to podle ankety. Samozřejmě chápu, že někdo nebude mít čas všechny články číst, takže samozřejmě chápu, že u každého článku nebude tucet komentářů ;).

Ale teď již k aktualitám, které se za ten týden seběhly :).

Asi největší radost mi udělal trenér (chodila jsem k němu hrát o letních prázdninách tenis), když mi odepsal na zprávu, jestli se mnou tyto prázdniny počítá. On napsal že ano, tréninky budou začínat asi UŽ 15. června (:3), a že mi ještě napíše. Moc se těším:), teď hraji o zeď nebo v hale s taťkou :).

Další novinky : už víme kdy pojedeme na školní výlet - 25.5. do Českého Krumlova do Grafitária - byl tam někdo z vás :)? Prý tam budeme docela dlouho v podzemí (no, trochu se toho bojím - nemám ráda podzemí - ale byla jsem i v dolech v Ostravě, tak snad to přežiju :D), to je pondělí a ve čtvrtek (do neděle) odjíždíme na Globe Games do Prahy. Chodím na kroužek Globe - zajímáme se o přírodu a vždy po roce je sjezd všech škol, které jsou do toho zapojeny. Teď to bude 20 let od založení v ČR, takže to bude v Praze a má to být velkolepé :)! Na uvítání budeme v Lucerně (fjůů), doufám, že tam uvidím Sonču, určitě ji někdo znáte z blogu (má blog o harrisovi), mám ho i v menu - odkaz ZDE. Seznámily jsme se na minulých GG (Globe Games) v Třebíči. Měla tam i Eddíka :), je to moc fajn dvojka, stejně praštěná jak já :D tak už se těším, až se s ní potkám :)

To je asi to nejdůležitější - snad jsem nic nezapomněla. Často se mi stane, že publikuji článek a potom si na něco důležitýho vzpomenu, co jsem chtěla napsat :DDD

A teď již k fotkám :). Dneska jsem byla fotit :3 je krásné počasí, tak jsem neodolala :). Vzala jsem polovinu ranče. TADY fotky.
Jsou tam i fotky králíčka :), který byl ve čtvrtek poprvé venku :3, je tam pár fotek ze čtvrtka a zbytek z dneška :).

A co vy? Fandíte našim hokejistům? Dneska to sice nedopadlo, ale zítra je porazíme :). Jarda je fakt borec!!! Ale samozřejmě i Pavelec a ostatní kluci, ale Jarda je prostě tahoun :) to bez pochyby.
My fandíme i s modelama :) :D

Příští článek bude o TH novinkách :) už přišly do E-shopu, tak se k nim vyjádřím.:)

PS. Už mám někoho, kdo mi udělá dess :), moc se těším :).


Fotky

9. května 2015 v 22:13 | Leník |  Fotečky
Ahoj, zatím je vás moc k minulému článku nevyjádřilo, tak bych byla ráda, kdybyste napsali svůj názor, TADY článek.

Jak mám pravidelně psát?

8. května 2015 v 9:57 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj, je mi až trapné, že píšu skoro po týdnu. Ale mám trošku takovej zkrat, a chci se o něj s vámi podělit..
Zaprvé velice děkuji za rady a názory k fotkám. V tomhle článku (ZDE) se mě Ruffi ptala, když jsem přidala fotky focené mobilem, jakým mobilem jsem fotila (není můj) -> HTC (nevím jestli Desire, One, nebo jak :D v tom se moc nevyznám :DD).

Ale teď již k tomu problému..
Píšu nepravidelně, hodně mě to mrzí :(.. Ale nevím, jestli chcete články nepravidelně (1-2 články za týden), ale pravidelně - často (min 3 články za týden). Byla bych moc ráda, kdybyste hlasovali pod článkem v anketě. Hodně mě mrzí, že píšu až po tak dlouhé době, ale nevím, jestli by vás to třeba nenudilo, kdyby jsem psala SKORO každý den. Konec pesimistické nálady, snad se to nějak vyřeší..

Ještě hledám někoho, kdo by mi udělal dess, já to vůbec neumím :( (stydím se za to, ale nejsem moc zručná :/), chtěla bych tam mít svoji fotku.. (ne na které budu já - to by dopadlo, by sem už nikdo nechodil, protože by blog otevřel a vypafla by na něj taková hrůza :D - ale fotku, kterou jsem fotila já, už mám i nějaké vybrané, ještě vybrat tu nejlepší - jednu). Takže bych byla opravdu moc ráda, kdybyste se mi ozvali do komentářů, předem DÍKY MOC!:)

Jinak jsme byli v neděli v Jihlavě, v ZOO, mám hodně fotek, ty jsou na rajčeti TADY, ale nemusíte si je prohlížet, jak chcete. Mám i videa, ale nejdou mi tam přidat :/, nevíte jak se tam přidávají?
Pak jsme byli v City parku, koupila jsem si knížku KATE, mám ji moc ráda :) O:), určitě víte, že se Kate a Williamovi narodilo miminko, princeznička Charlotte Elizabeth Diana, je moc hezká, co na ni říkáte :)?


Moc bych chtěla fotit modely, ale je zataženo :( a když je hezky, jsem na koních. Tak snad to někdy vyjde, že budu doma a vydám se fotit :) už mi to chybí a moc se na to těším.

Jinak chodím na koně (jak jsem již psala), včera jsem tam byla, dnes tam jedu a v neděli tam zas jedu.

Zítra jedeme na lodičky, tak snad se nepřeklopíme :D

Jinak tento víkend mám psát INTERSTENO, celostátní kolo. Je to na psaní na klávesnici :) je tam cca 10 000 "dětí" (no, dětí :D od 6. do 9. tříd), určitě nebudu mezi nejlepšími, konkurence je hoodně veliká a kolik má ta první Italka, to já nemám asi zdaleka (úhozy), ale budu se snažit podat co nejlepší výkon :). Pak vám napíšu, jak to dopadlo. Držte mi prosím palce :)!

Přeji vám pěkný sváteční den - 2. světová válka, víte, že já mám moc ráda dějiny (hlavně 20. století), čtu si knížky, dívám se na filmy a dokumenty. Snad už se to NIKDY nebude opakovat. Byla to hrůza!!

Cestou, necestou. Polem, nepolem..

2. května 2015 v 23:30 | Leník |  Fotečky
Ahoj, napsala jsem naposledy v úterý :/ - ale nějak jsem moc neměla nápady na články, ale dneska nám mamka vzala na kolo a že si mám s sebou vzít foťák, že za blízkou vesnicí je třešňová alej. A tak jsme jeli. Fotila jsem a hle, hned byl nápad na článek :).
Fotek je kolem 65 :D (?). Nějaké jsem promazala. Je to spíše o okolní přírodě, jak ji vnímám přes fotoaparát. Doufám, že se vám fotky budou líbit a budu ráda za rady, DÍKY. Na fotky se můžete kouknot TADY. Na některých je Hanča i mamka.
Přidávám sem jednu z nejlepších, aspoň podle mě.

Jinak přemýšlím o novém jarním dessu. Asi na něm bude jedna moje fotka, už mám i nějaké favority :D :)

Mějte se krásně a fanděte hokeji :D

Jarně naladěná Leník