Červen 2015

Začátek letních prázdnin

27. června 2015 v 22:08 | Leník |  Z mého života
Ahoj , jak už asi většina z vás ví, pondělí a úterý máme ředitelské volno. NECHCI se s tím chlubit, jen prostě bude pár vět o vysvědčení, proto, že jsme ho dostali již v pátek.

Mám vyznamenání, stejně dvojek jako v pololetí (5) jen ne ze stejných předmetů - ze třech předmětů jsem se ani nezlepšila ani nezhoršila (od pololetí) a další 2 jsem některé zlepšila, některé zhoršila. Ale jinak mám samé jedničky. Od minulého roku (2. pol.) jsem se zlepšila o jednu dvojku.
Mám nejméně omluvených hodin za pololetí ve třídě - 13 :D. Kolik máte vy?

Dostala jsem pochvalu za psaní ZAV, činnost v programu GLOBE. Za ZAV jsem dostala poukázku na knížku - určitě využiju :), a za GLOBE čokoládu a ještě jednu čokoládu za okresní kolo v literární soutěži.

A dostala jsem k vysvědčení ještě diplom za INTERSTENO :)

Včera jsem byla na tenisu :)) :3. Prý mi forhand a beckhand jde jako ze stoje (že to hraji bezchybně). Možná pojedu na nějaký malý turnájek - ale není to o tom vyhrát, ale spíše abych věděla, jaká to je atmosféra. Ale budu samozřejmě pilně trénovat - moc mě to baví :)

Děkuji za rady k plemeni. Nakonec jsem si ještě vzpomněla, když jsem si četla vaše komentáře, že u prodeje bylo napsané i plemeno. Jsem to ale hlava děravá -.-. A je to Buckskin Morgan. Ale moc děkuji za rady!

Dneska jsem někde byla, ale o tom vám napíšu až příště, protože zítra je ještě pokračování :)

Samozřejmě brzy tady bude Dely profilek a nějaké nové fotky :).

No a brzy čekejte i výstavu BH !! :) Měla bych to stihnou příští týden - snad.

Užívejte prázdniny a slunečných dní!!:)))

Přijela k nám Delaware

23. června 2015 v 21:50 | Leník |  Modely
Ahoj, vím, že jsem psala nedávno, ale prostě musím vám to sem napsat - ano, je to ta novinka :)

Včera mi přišel nový model od Twaily - moc díky
Je krásná, jsem z ní nadšená! Posuďte sami ;). Vždy když kolem ní projdu, pohladím ji, já vím, jsem jak malá, ale jsem nehorázně šťastná :').
Hned dneska jsem jí šla vyfotit :3 - chtěla jsem už včera, ale bylo zataženo...:/
Pod sedlo ji moc dávat nebudeme, líbí se mi více bez postrojů, ale postroje určitě někdy zkusím ;). Ale 90% fotek bude bez výstroje - jen takové upozernění :)

TADY jsou fotky :), některé jsou povedené, jiné méně. Fotka přidaná k článku je jednou z těch povedených - aspoň podle mě, le nechci se chválit -> samochvála smrdí :) :D

A co vám? Líbí se :)? Mně moc :3 jsem za ni neskutečně ráda. Co nejdříve udělám profilek. A mohu se zeptat, nevíte co je to za plemeno? Za radu bych byla moc ráda. Předem děkuji!

Novinky

21. června 2015 v 20:07 | Leník |  Z mého života
Ahoj :), chtěla jsem napsat již dříve, ale nebylo moc komentů - za což na vás nejsem naštvaná, chápu vás, taky teď moc nejsem na PC jsem spíše venku, je pěkné počasí, tak proč jej nevyužít :)..

A jak tedy dopadl ten Dačický datel?
Byla jsem první :), dostala jsem diplom a poukázku. Nechci se chlubit....!

Zítra poslední školní týden :)! Už se nebudeme učit, budeme uklízet školu a v úterý měnit učebnice. Už se taky nebudete učit, ne?

Jinak v pátek byl můj (v tomto roce) první trénink s trenérem :) - tenis. Někteří možná víte, že jsem k němu chodila i minulé prázdniny. Ale přes šk. rok neměl čas, protože studuje vysokou v Praze, takže jen přes prázdniny :) a už v pátek byl můj první trénink. Moc jsem se těšila. Sice chvilkama poprchávalo, ale pak se to zas vybralo :). Šlo mi to, i podání, u kterého se vždycky dlouho mořím... V pátek jdu zase ;) už se těším.

Jinak samozřejmě chodím na koně :). Dneska jsem tam byla, jela jsem na Sendym, Jurda ještě odpočívá. Bylo to dobrý, Sendík je už docela starý (asi 20), když byl mladý tak s ním majitelka hodně skákala a teď má artrózu zadních nohou :(, nemůže skákat překážky, jen kavaletky. Dneska jsem s ním klusala, pak jsem chtěla nacválat a on si vykopnul :D, no, jo, taky si chce zablbnout :D. Ale udržela jsem se :).
Potom si ještě kamarádka vzala Šatíka (miminko jak já mu říkám xD, je i na fotkách v minulém článku) a já jsem ji vedla. Chtěla jsem, aby chodil dokolečna, ale on chodil furt za mnou :D. Já se zastavím, on také. Je moc hodnej :3 :).

PS. A co ta novinka, jak jsem se zmínila v předchozím článku? No, napíšu vám ji - URČITĚ - v příštím článku, čekám až přijde (to už vám trošku napovědělo, ale víc neřeknu :P).

Na koních

16. června 2015 v 19:20 | Leník |  Z mého života
Ahoj!

V sobotu byl na koních trénink. Jurášek má zase špatná kopyta (trpí na to :/), tak jsem na něm nejezdila, ale hlavně, ať je zdravý, brouček :*

Máme se rádi :)
Jednou se na fotce tvářím DOCELA dobře, ale Jurda přežvykuje :D

Po tréninku mi trenéř řekl, ať vezmu Šatíka (miminko :3, učí se pod sedlem) a že půjdeme zkusit brod.
Byl moc šikovnej, nikdy jsem na něm nejela, ale je strašně hodnej :). Vždycky si vybere někoho, za kým půjde (v pátek na něm jela kámoška a furt chodil za Hančou :D) a v sobotu si vybral trenéra a když on zastavil, tak Šatík taky, já jsem jen seděla :). K vodě šel daleko, asi půl metru před ní se zastavil, budeme to zkoušet dál, myslím, že na začátek je to dobrý výsledek :).

On je tak sladkej :3

Jinak v ZAV Houbaři jsem 1.:), dala jsem to, jsem moc ráda, je to můj rekord. Dačický datel je ukončený, a ještě vyhlášení.. ale to nevím, kdy bude. Že by ve čtvrtek? Soutěže u nás ve škole se skoro vždycky vyhlašují ve čtvrtek :D :)


Dneska byl ve škole poslední písemkový den.. Uff... Tento týden ještě nějak dosedíme s hlavami v učebnicích :D a příští týden si budeme rozdávat učebnice do 9. třídy. To už bude takový pohodový týden. A v pátek nám dají vysvědčení :), pondělí a úterý budeme mít ředitelské volno. (Nemyslete si, že máme nějak často. Jsem v osmé a od 1. třídy jsme ho měli pouze 2x. (tohle bude to druhý)) Jak to máte vy?

Jinak mám pro vás překvapení, ale to až v dalším článku ;)
Oběhnu vás asi zítra.. ;)

V neděli jsme byli na kolech okolo Třeboně (jsou tam rovinky, žádný kopec), ujeli jsme asi 36 km :) bylo to dobré ;).

Nakonec přidávám makro a oblohu po bouřce (obě fotky ze soboty).


Loa a Billy - Ranní fotky

13. června 2015 v 11:32 | Leník |  Fotečky
Ahoj! Vítám vás u dalšího článku ;)

Ještěrka :D

10. června 2015 v 21:11 | Leník |  Fotečky
Ahoj! :)
Právě poslouchám písničky a hraji ZAV Houbaře, a aby jste viděli, jaká že je to hra, tak jsem vám to přes PC "vyfotila"
Sbírám hříbky (jedu k nim po písmenech) a = je sbírám (znak si můžete vybrat podle libosti). Je na to minuta, co nejrychleji všechny posbírat, když přes 3 sekundy žádné písmenko "neťuknete", hra se ukončí, nebo když vezmete mochomůrku, to také. Když uděláte chybu (např. jiné písmenko), tak se vám tam ukáže plus jeden hříbek. Doufám, že to docela chápete :D kdyby ne, klidně se zeptejte ;)
V této hře jsem pěkně umístěná v celé ČR (byla jsem i 1., teď jsem 3.)

V pondělí se uzavírá na naší škole Dačický datel (soutěž v Houbaři). Ne, opravdu si to nenechávám na poslední chvíli :D, ale prostě píšu. Vím, že ze základek budu první, ale i tak si chci zlepšit výsledek :). Pak vám napíšu, jak to dopadlo :-D


Uff, ještě 2 týdny!! 29. a 30. máme naštěstí ředitelské volno (2. v mém životě a to jsem v osmé, naše škola skoro vůbec nedává), je to kvůli rekonstrukci. Taky se tak nemůžete dočkat prázdnin? Ale docela mě štve, že už půjdu do 9. :/.

19. bude můj první tenisový trénink s trenérem v tomto roce, hodně se těším :).

V pátek a v sobotu jedeme na koně.

Budu samozřejmě fotit modely ;), teď moc nestíhám, píšou se písemky, ale už to budeme mít za sebou ;)

No a co ten nadpis? :D
Jsem moc ráda, že se vám minulá fotka pampelišky líbila :) a tak jsem vyfotila ještěrku:


Podívejte se na ty nohy :D má je jako náš králíček :D :3

Červnové focení

6. června 2015 v 12:46 | Leník |  Fotečky
Ahoj, promiňte, že píši až teď, ale nějak nebyly nápady.
Ale teď již jsou :)
Počasí je úplně letní, a tak jsem se s radostí vydala fotit. Dnes jsem vstala a oknem ke mě zavál vánek posečené trávy - krása. Fotky jsou TADY.
Nejhezčí vám sem přidám :)
Jaký je váš názor?

Plavíme

2. června 2015 v 21:58 | Leník |  Z mého života
Ahoj! Tak jsem zpátky doma.
Trošku mě mrzí, že u té výstavy je jen 5 komentů, strávila jsem nad tím docela dlouhou dobu... Ale chápu, že je konec školního roku, píšou se písemky apod..;) Tak vám držím palce, ať vám to vyjde co nejlépe :-). Děkuji těm, kteří komentář zanechali.

Na Globe Games to bylo dobré, ale doma je doma a postel je postel :D (spali jsme na karimatkach, ale jsem docela zvyklá, hodnekrat jsem spala na zemi). V sobotu byla terénní hra (byli jsme v týmech po šesti, z každé školy 2 a celkem byly samozřejmě v týmu 3 školy), chodili jsme podle mapy a buzoly. I tak jsme se několikrát ztratili :D. Ale asi největší zážitek byl ten, když jsme přecházeli po větvích přes potok (samozřejmě tato trasa v mapě označená nebyla :D), byla jsem strašně ráda, že jsem tam nespadla. Do cíle jsme měli přijít ve 14 hodin. My jsme tam přišli cca o deset minut později, ale nebyli jsme poslední. Jak jsme se v cíli dozvěděli, nebyli jsme jedini, kdo přecházel potok, někdo tam bohužel i spadl :(.
Potkala jsem tam Sonču (ta, co má Eddieho :)). Jsem moc ráda, že jsme se s ní zase videla :).
Pro ty kteří neví, co je to ten Globe - kroužek o pedologii, hydrologii.. prostě o přírodě. A Globe Games je setkání všech škol v ČR, kteří jsou so tohoto projektu zapojeni. Byli tam i někteří ze zahraničí.
Nechtěla jsem se o GG (Glome Games) dlouze rozepisovat, ale skutek utek :( :D, tak se omlouvám.


Ale teď již k nadpisu!
Dneska jsem byla na koních. Protože je u nás pěkné počasí, šli jsme plavit do nedalekého rybníka. Měla jsem Juráška :). Ve vodě se mu moc líbilo, předtím jsme ještě cvalali, takže to byla pro něj odměna. Byl moc hodnej!:*

Za týden budou v našem městě atletické závodům (dneska je měl 1.stupeň a druhý je bude mít za týden). Nejraději beham 200 a 400, ale to tam bohužel není :/. Tak jsem chtěla jít na 60tku, ale do časového limitu jsem se bohužel nevešla, což mě docela dost mrzí :(.
Někteří na ty závody mohou jít, ale nechtějí. Já na ty závody jít nemohu, ale chci.:/ No jo, ale s tím nic neudělám.

Zítra vás doufám oběhnu. Za případné překlepy se omlouvám, tento článek píší na mobilu.

PS. Píšu to podruhé, ten první se mi neuložil :(( x_x grr!