Říjen 2015

Téma týdne - "10 důvodů, proč..."

25. října 2015 v 19:34 | Leník |  Téma týdne
Ahoj, ano, ano, měl být článek o Velké pardubické, ale dnes je neděle a mně se líbí téma týdne (a zítra se mění), tak jej píšu dnes ;). Příště bude určitě o VP ;). Kdybyste se nemohli dočkat - TADY fotky ;).
Téma týdne je "10 důvodů, proč..." Dlouho jsem přemýšlela, jaké sloveso tam mám dát a nakonec jsem se rozhodla pro mé milé knihy :).

"10 důvodů, proč ráda čtu."

Jak asi většina z vás ví, strašně ráda čtu, tak jsem vybrala toto téma :).

1) Dobré odreagování
2) Náhlédnout "pod pokličku" života hrdiny
3) Vždy se do toho úplně "zažeru" a nevnímám svět :D
4) Samozřejmě nové informace
5) Pohoda
6) Nové příběhy
7) Zápletka
8) Rozzuzlení
9) Napětí :D
10) A většinou to dopadne dobře ;)

A co vy, máte taky nějakých "deset důvodů" ? :) :) :)


Ještě k minulému článku o dárcích na Vánoce. Nedělám je kvůli tomu, abyste mi něco poslali nazpátek, ale kvůli tomu, že vás mám ráda a vážím si vás ;) (hlavně to neberte, že ty, kterým nepošlu dárek, že si jich nevážím! Neberte to tak!).

Mějte se skvěle!

Leník něco vyrobila!

20. října 2015 v 21:22 | Leník |  Výrobky
Lidi, slavte Smějící se, vyrobila jsem zimní deku pro SCH (Lou)!

Dala jsem se do vyrábění deky. Vepředu jsem ji sešila a na zadku udělala gumičku.
A jak to dopadlo? Podívejte se na fotky ;).
Jinak už přemýšlím o dárcích na Vánoce. Pošlu je -> Jeife, Haník, Ruffi, Betty, Miskaa13, liška, Šíša, Peepers, KonyGilli, Kami B.B.,Tykvička - když někomu nepošlu, kdo si toto čte, určitě se nezlobte, nemohu poslat každému... Budeme posílat společně s Haníkem. Prosím ty, které jsem zmínila, aby mi napsali souhlas buď do emailu : ranc-u-breyeru@seznam.cz nebo do komentáře pod tento článek, díky ;).

Mějte se skvěle! Příští článek bude o Velké pardubické.

LENÍK


Novinky

8. října 2015 v 18:36 | Leník |  Z mého života
Ahoj :)!
Dnešní článek bude spíše informační…

V neděli jedeme na Velkou pardubickou, už se mooc těším :3. Josef Váňa st. nepojede.. Komu budete fandit? Já Pepu Bartošovi :).

O víkendu jsme tady měli návštěvu z Prahy, takže jsem neměla moc času na modely, ale to se změní! - Hned příští článek bude modelový - výrobky. Dnes jsem se dívala do krabice s materiálem. Mám hodně filcu, takže budu vyrábět dečky. Myslím, že se to hodí, když už jsou sychravější dny.

Dnes jsme se byli podívat na ,,burzu" středních škol… Bylo jich tam snad 30 :O. Nejvíce z Jihočeského kraje (protože jsme odtud ;)), pak z Vysočiny a nějaké i ze Středočeského.
Já se chystám do Jihlavy na Střední školu sociální… Ale budu dojíždět, protože nechci být na intru… Vůbec se mi nechce ze základky :'(..
Kam se chystáte vy? Jestli už nejste na střední/gymplu..

Mělo se jet dneska na koně, ale bohužel prší, tak se nejelo… Zítra už snad bude hezky (musí) a na koně se pojede. Už se těším na Juru :3 :D


Jdu vás oběhnout ;). Mějte se fajn. U dalšího (snad delšího) článku AHOJ!