Listopad 2015

Fed Cup 2015 - Česká republika VS Rusko

25. listopadu 2015 v 20:42 | Leník |  Z mého života
Ahoj, konečně je tady slíbený článek o finále Fed Cupu :).
Finále se konalo 14.-15.11.2015, my jsme jeli v neděli.

Shrnutí

19. listopadu 2015 v 21:55 | Leník |  Moje hlody :D ! Aneb všechno možné
Ahoj!
Tento článek bude pouze informativní, příští bude o FED CUPU na kterém jsem v neděli byla, takže si myslím, že se máte na co těšit. Abych vás trošku naladila, TADY jsou fotky z neděle, focené foťákem, možná tam ještě přidám focené mobilem, zatím nevím....

Teď již k tomu, proč článek píšu. Dlouho jsem přemýšlela, jaké udělat dárky, až mě napadlo vyrobit deku a na ní nějaké vánoční motivy (asi nalepené, nebo namalované? ještě nevím....), co vy na to? Prosím, napište mi svůj názor do komentářů. Dárky budu posílat - Jeife, Haník (posílat :DD), Ruffi, Betty, Miskaa13, liška, Šíša, Peepers, KonyGilli, Tykvička, Kami B.B. Kterým nepošlu, nesmutněte, moc si vás všech vážím, ale nemohu poslat všem...
Deka bude pro SCH, kdyby někdo neměl SCH, tak mi napište, nějak to vyřešíme :).
Jinak mi prosím můžete posílat vaše adresy na můj mail : ranc-u-breyeru@seznam.cz , samozřejmě vaše adresy po odeslání mažu, nebudu je využívat na nic jiného, nejsem debil!

Všem, kterým pošlu já, pošle dárky i Hanča (budeme posílat spolu). Na výběru jsme se domlouvaly společně :), takže ne, že já bych napsala rančerky a neukázala jí to, ale domlouvaly jsme se, jestli s tím obě souhlasíme ;). Budeme to logicky posílat v jedné obálce.

Mějte se krásně a pěkný zbytek týdne. - Zítra už je pátek!! Jupí :D :D :)

Fotky z 2.11.2015 a novinky

13. listopadu 2015 v 21:08 | Leník |  Fotečky
Ahoj!!! :)
V minulém článku jsem vám slíbila fotky a tak také plním :). Bylo odpoledne a byla námraza :O. Najdete tam i nějaká ta makra :). TADY fotky.

Malá ukázka :):


Jinak zítra začíná finále Fed Cupu!! Česko vs Rusko.. Já jedu v neděli, moc se těším :). Udělala jsem transparent a strýc, který tam jede už dnes, to tam vyvěsí :). Tak snad bude v televizi vidět :). Jede ta parta, jak tam ten pán troubí :), to je náš skoro soused.


Jinak v sobotu jsme byli na Hubertu v nedalekých Jiraticích, bylo to skvělé, Hanča o tom určitě napíše ;).

Mějte se krásně!

AHOJ!

125. Velká pardubická

3. listopadu 2015 v 20:10 | Leník |  Z mého života
Ahoj, tak je tady konečně slíbený článek o Velké pardubické :). Konala se 11.10.2015.

Nebudu všechny dostihy komentovat, jen některé, plus k nim přidám fotku a jméno vítěže a u některých něco málo k tomu :). Celkem bylo 8 dostihů.
Jinak jsme se tam potkali s Ruffi, bylo to fajn :), jsem moc ráda, že jsem tě potkala ;).