Červenec 2016

Téma týdne - "Bloguju, protože"

31. července 2016 v 7:00 | Leník |  Téma týdne
Ahoj, po delší době píši článek na téma týdne. Toto téma se mi líbilo, tak na něm napíšu ;). A shodou náhod zrovna tohle téma vymyslela moje kamarádka Sonča! Super nápad, Soni :)!

Svůj první blog (tento), jsem založila 24.4.2013. Pamatuji si na svůj první článek! Hodně dlouho jsme s Hančou chodily na Appy web. Četly si články, dívaly se na modely, psaly ve zprávách. Bylo to tam hodně dobrý, bohužel to pak upadlo v zapomnění..:/

Koukala jsem na různé blogy, jak tam lidi píšou o modelech, fotí je, vymýšlí příběhy apod. Tak jsem se rozhodla, že si taky založím blog. A tak nějak se to rozjelo.

Blogování mě moc baví :). Je to takový můj deníček. Asi někteří víte, že moc ráda píšu, takže tady se můžu rozepsat, co se za poslední dny dělo, apod...

Omlouvám se, že poslední dobou je tento blog spíše o mém životě, než o modelech. Stydím se za to, snažím se to napravit...

A proč blogujete vy :)?

PS. Na TOMTO blogu byla soutěž, kde se mělo podle sebe odpovídat na otázky. Soutěž jsem vyhrála, děkuji moc za hezký diplomek :).


V úterý jsem byla fotit přírodu, makro apod. Fotky jsou ZDE. Nejvíce se mi líbí tyto fotky :).


Fotky a novinky

26. července 2016 v 20:47 | Leník |  Fotečky
Ahoj, byla jsem fotit. Snad se vám budou fotky líbit :-). Fotky ZDE.


Od středy do čtvrtka jsme byli na mini dovolené v Praze.
Ve středu jsme se podívali do ZOO, viděli jsme malé slůně Maxíka, malé surikaty, mládě gorily, malého hrocha, tygry s masem a mé oblíbené žirafy :3. Bylo to super. Všechna zvířátka se nám pěkně předvedla ;). Večer jsme šli na Křižíkovu fontánu, kde bylo Labutí jezero! Bylo to nádherné :3 :3 :3!Ve čtvrtek jsme šli na Václavské náměstí a potom na Staromák a Karlův most. To je naše trasa vždy, když jsme v Praze :). Cestou domů jsme se jeli podívat na Orlík. Cestou domů z Orlíku začalo strašně pršet, byly hromy, blesky. Byl takový liják, že jsme museli zastavit, protože v tom jet, bylo nebezpečné. Měli jsme vypnuté rádio a ani jsme se v autě neslyšely!!! Bylo to ještě víc, než když stříkáte hadicí do skla. Taťka říkal, že v takovém dešti snad ještě nikdy nejel. A to jezdí hodně. A u nás v tu dobu nepršelo :D! Pršelo, až když jsme přijížděli, ale za chvílu to skončilo.


Na druhou dovolenou, větší, jedeme od 7. do 13. srpna. Nevím, jestli tady budou články. To ještě promyslím. Jedeme do Rokytnice nad Jizerou. Cestujeme rádi po Česku. U moře jsme byly s Hančou jednou, v roce 2009 a měli jsme tam nejhorší počasí za 50 let (říkal domovník), takže nás to tak nějak odradilo a nechceme riskovat, aby zase počasí nevyšlo, a přeci jen, je to dálka. Takže rádi objevujeme české krásy :).


Jinak chodím na tenisové tréninky :3, moc mě to baví. Na další jdu v pátek :). Trenér říkal, že bych mohla reprezentovat naše město :). Ale to musí být ještě hodně tréninku, makat, makat, makat :). Baví mě to ;).

Na konci prázdnin uspořádá naše stáj jezdecké závody (27.8.). Těším se :), je to taková legrace, jen pro zábavu. Posedět se známými lidmi, se kterými se moc často nevidíme. Prostě pohoda :), je to super. Pořádá se to každý rok :).


Co máte ještě v plánu na prázdniny vy?
Mějte se krásně a ať vám prázdniny pomalu utíkají :)!

Tábor očima instruktorky

22. července 2016 v 23:12 | Leník |  Z mého života
Ahoj, určitě víte, že jsem byla od 3. do 9. 7. na táboře. Byly zde v ty dny přednastavené články. Na tomto táboře jsem byla poprvé v roce 2014 (jako tábornice). Minulý rok jsme se tam jely se sestrou podívat na jeden den. Vedoucí nám řekl, jestli bychom nechtěly jet za rok jako instruktorky. Souhlasily jsme. Takže tento rok jsme jely jako instruktorky u koní.

Hodně vedoucích jsme znaly z minula a s těmi ostatními jsme se seznámily ;).

V neděli se nejezdilo. Hrály se spíše seznamovací hry apod.
V pondělí dopoledne se jelo k rybníku. Odpoledne se hrály hry v lese a potom se trénovalo na louce. Někdo šel na lonž a na madla a někdo do sedla s vodičem, kteří chodili dokolečka a instruktor ve středu předcvičoval cviky, jako např. trhání jablíček apod. V pondělí jsem předcvičovala já. Večer byl táborák.
V úterý se šlo s druhým oddílem k rybníku. Odpoledne se znovu trénovalo.
Ve středu byl výlet na nedaleký hrad Roštejn. Já jsem nešla, bylo o jednoho koně méně (jel na oblastní mistrovství s kamarádkou a získali 1. a 2. místo! Borci :*!). Mezitím jsem pomáhala v táboře s přípravou oběda. Odpoledne byl znovu trénink a různé zábavné hry. Např. hledali v lese papírky s názvy ingrediencí, např. mléko, mouka, sůl apod. A my jsme dělaly v obchůdku a za papírky jsme jim dávaly dané ingredience. Bylo to super :D, zábava! Snad příští rok budeme zase v obchodě :D :). V noci ukradly vlajku :O :D! Našla se potom na marodce (ukradly ji starší instruktorky :D a přitom rozbily stožár :'D).
Ve čtvrtek se šlo s druhým oddílem na Roštejn. To už se vrátil koník a šla jsem také. Při čekání na děti jsem našla čtyřlístek :). Odpoledne byl poslední trénink. Dětem to na všech trénincích moc šlo a všechny cviky udělaly bez problémů :)! (I na procházkách.) Večer byl karneval, aneb vem si na sebe co najdeš :D. Téma bylo Trosečníci. Děti měly opravdu vymakané kostýmy.
V pátek jel celý tábor na výlet do nedaleké Telče. Večer bylo loučení, koncert a diskotéka.
V sobotu se odjíždělo, takže znovu loučení :(...

Byl to SKVĚLÝ týden plný zábavy a legrace! Poznala jsem mnoho nových skvělých lidí a potkala s těmi, které jsem znala. Potkala jsem se po roce s Luckou (zdravotnice) - kdo čte můj blog delší dobu, psala jsem o ní ZDE a ZDE. Je to úžasná osoba, mám ji MOC ráda. Jsem s ní v kontaktu a doufám, že se uvidíme, až pojedeme z Velké pardubické :*!


Moc se těším na příští rok :3!!!

Toto jsou moje fotky, omlouvám se za kvalitu, je to focené mobilem. Až budou fotky na webu, určitě dám odkaz ;).

Pastvina a koníci


Barunka, moc hodná kobylka, o kterou jsem se starala :*"Makro" přes celtu :DBarunky pohledemVýhled :3BarunkaJá s Barunkou <3
Příští článek bude s fotkami modelů a o novinkách, které se udály :).

Vyhodnocení bleskovky

18. července 2016 v 22:25 | Leník |  Modely
Ahoj, dnešní článek bude o vyhodnocení bleskovky.
I když jsem soutěž prodloužila, přihlásil se pouze jeden soutěžící. Byla to Šíša, děkuju moc! Všechny odpovědi byly správné, do puntíku, nezapomněla jsi ani na CM :). Děkuji moc za účast! Udělalo mi to velkou radost.

Nezlobím se na vás, v pohodě, jsou prázdniny, chápu ;).

Zasloužený diplom pro Šíšu :)!Příští článek bude s fokami a pak o táboře :)! Tahle fotka se ti líbila, tak snad ti udělá radost na diplomku :).

Poslední den na základní škole

14. července 2016 v 17:46 | Leník |  Z mého života
Ahoj, tento článek bude o 30. červnu 2016. Mém posledním dni na základní škole...

Strašně rychle to uteklo! Pamatuji si, jako by to bylo včera, když jsme šli 3. září 2007 do 1. třídy. Fotily se s aktovkami před domem a pak před budovou školy! A teď konec základky?

Hodně lidí se na to těšilo, já ne. Chtěla bych ještě zůstat na základce. Přátelé a kamarádi, dobří učitelé... Ale čas jde dál a musíme se rozloučit.
PS. Na střední školu půjdu na gympl, který je ve stejný budově jako ZŠ. Takže jsem moc ráda, že nepůjdu "tak daleko od základky :)". Stejná jídelna, šatna... Pouze jiné třídy, a to ještě možná jedna bude na základce, ale to se ještě neví. Takže jsem moc ráda, že budu ve stejně budově a budu potkávat kantory apod :)...


Ukončení školní docházky je vždy velkolepé. Rozloučení je v aule školy. Jsou tam všichni učitelé z 1. i 2. stupně. Osmáci nám tam zpívají písničky.

Samozřejmě jsme přemýšleli, co dáme naší paní třídní učitelce. Pak jsme počítali kolik květin (spočítat ostatní učitelé apod..). Jakou prezentaci (může být prezentaci, ale nemusí) atd...

A co jsme nakonec dali? Pro paní třídní učitelku: Čokoládový dort s nápisem DĚKUJEME - myslím, že se fakt povedl, společnou fotku v učebně v přírodě, ve které často učí, na tabuli jsme nakreslili srdíčko, v něm naše podpisy a k tomu MÁME VÁS RÁDI!, a dali jsme jí 21 (tolik, kolik nás je ve třídě) růží.


Pro ostatní pedagogy vždy po jedné gerbeře a pro další dvě paní třídní učitelky, které nám měly na prvním stupni kytičku růží :).

Udělali jsme prezentaci z fotek od 1. do 9. třídy. Bylo to fakt super, hodně jsme se pobavili :). Ale jednu fotku tam dávat nemuseli - na které jsem já...:D Ani jsem o tom nevěděla, hlupáci :D.

Samozřejmě nechyběly slzy. Brečela jsem jak želva...

Krásných 9 let uplynulo jako voda a musíme se rozloučit :(. I přes občasné neshody jsme byli dobrá parta. Bude se mi moc stýskat :'(... Nechci končit...!
Brzy na shledanou! :)


Vysvědčení dopadlo myslím že dobře. Mám vyznamenání a dvě pochvaly.


Jak jste si užili poslední školní den vy?


Budu ráda, když se zapojíte do bleskovky ZDE.

Bleskovka se prodlužuje

11. července 2016 v 20:28 | Leník |  Modely
Ahoj, bohužel se nikdo nezúčastnil bleskovky :( - nebo mi aspoň nepřišly emaily. Ale email mi v pohodě funguje, takže si když tak zkontrolujte adresu, až to budete posílat. Odpovědi posílejte na mail: ranc-u-breyeru@seznam.cz
Takže se bleskovka PRODLUŽUJE do soboty 16.7.2016 do 12:00 hodin. Doufám, že se někdo přihlásí.

Otázky a vše potřebné je v TOMTO článku.


Samozřejmě ještě do soboty článek napíšu, a ten bude o posledním školním dni na základní škole.
Jinak už jsem se vrátila z tábora, bylo to SKVĚLÉ :3. Článek o tom také napíšu :). Bude článek s diplomy, o modelech - fotky. No prostě, doufám, že se máte na co těšit :).

Snad se někdo do bleskovky zapojí, prosím...

Bleskovka

8. července 2016 v 7:00 | Leník |  Modely
Ahoj, je tu po dlouhé době slibovaná bleskovka :). Kdo nezná pravidla, vysvětlím. Napíšu sem otázky, vy na ně zkusíte sprrávně odpovědět. Odpovědi mi posílejte na email: ranc-u-breyeru@seznam.cz do 11.7.2016 do 12:00 hod.

1. otázka - Kolik máme na ranči koní?
2. otázka - Kolik máme na ranči modelů? (lidi, koně...)
3. otázka - Kdy byl ranč založen? (přesné datum)
4. otázka - Nejnovější kůň na ranči?
5. otázka - První model na ranči? (nápověda: byly dva v jednom balíku)

To je všechno, přeji vám hodně štěstí, ať vyhraje ten nejlepší ;)! Budou diplomy.T-Mobile Olympijský běh a vyhlášení Dačického datla

4. července 2016 v 7:00 | Leník |  Z mého života
Ahoj, toto je přednastavený článek. Teď jsem na koňském táboře a dělám instruktorku.

Ve středu, 22.6.2016, byl Olympijský den. Celé Česko běželo Olympijský běh. Naše škola se také zúčastnila, za což jsem moc ráda :3. Každý zúčastněný dostal náramek s mottem nejlepšího Československého atleta, Emila Zátopka ,,Nemůžeš? Přidej!" a pamětní list s podpisem paní Dany Zátopkové.

Zúčastnila se celá škola, první i druhý stupeň. Bylo to dobrovolné. Já jsem samozřejmě neváhala a zapsala se. Sport mne moc baví. Hlavní je se zúčastnit :).

Bylo to formou závodu. 1. stupeň běžel 1 km. My - 2. stupeň - jsme běželi 1,5 km. Běželo se krajinou, takže to bylo rozhodně lepší (aspoň pro mě), protože aspoň vidíte, kdy bude cíl a běžíte krajinou. Ne jen pořád dokola na stadionu :D. Doběhla jsem z holek na 4. místě.
Byla to moc fajn akce a jsem moc ráda, že jsem se jí zúčastnila. Dostala jsem náramek a pamětní list :).Budu mooc držet palce našim sportovcům na LOH v Riu :)!!!Ve čtvrtek, 23.6.2016, bylo slavnostní vyhlášení Dačického datla (každoroční soutěž žáků dačických škol v psaní na klávesnici). Bylo to opravdu hodně náročné. Několik hodin před ukončením jsem si ale udělala rekord a zvítězila jsem (i první v ZŠ v ČR). Nejvyšší odměnou mi nebyl nejvyšší stupínek, ale to, že jsem mohla reprezentovat naše město, školu, rodinu... (a na celosvětových soutěžích i zemi) A že mi věřili. Já jim to (doufám) vracela.
Nejlepší pocit je, když z mého úspěchu mají radost ostatní.
Byla to bohužel moje poslední soutěž v psaní na klávesnici :(.
Děkuji MOC všem, kteří mne v psaní podporovali!

Dostala jsem dort ve tvaru počítačové myši (byl moc dobrej :3). V koláži vidíte i můj diplom (zelený) za celosvětovou soutěž v tomto roce.To je ode mě všechno :). Mějte se pěkně! Užívejte si prázdnin! Příští článek bude na 90% bleskovka :). Už dlouho nebyla, tak to trošku oživím :).