Srpen 2016

Shrnutí letních prázdnin

31. srpna 2016 v 19:59 | Leník |  Z mého života
Ahoj, tento článek bude malé shnutí letošních prázdnin.

Modely v Krkonoších

27. srpna 2016 v 20:37 | Leník |  Modely
Ahoj, je tady článek s fotkami modelů z dovolené v Krkonoších (článek o ní ZDE a ZDE).
Vzala jsem 3 modely. Bleska, Fely, Sunny :).
Moc pěkně se fotili. Jsou to fotky ze sjezdovky. Když jsme na horách, tak musí být sjezdovka, že jo :)? Nevadí, že bez sněhu. Aspoň jsem tam nikomu nepřekážela :D.
Chtěla jsem vzít modely i na Mumlavské vodopády, ale jelikož pršelo, tak jsem je nevzala. A stejně, je tam velký proud, takže bych se bála, že by mi uplavaly.
Fotky ZDE. Snad se vám budou líbit :).

Malá ukázka :)
Blesk
Všichni tři - Blesk, Fely, SunnyZítra jsou u nás ve stáji závody. Všechno je připraveno. Těšíme se! Pojedu 3 koníky (Juráška, Lindu, Jumba). Držte mi prosím palce :)! Díky! Potom napíšu článek :).Nábor SR ZDE!!! (Platí i pro nynější SR)

Dovolená Krkonoše - 2. díl

24. srpna 2016 v 21:05 | Leník |  Z mého života
Ahoj, vítám vás u druhého dílu o dovolené v Krkonoších. První díl ZDE.

ČTVRTEK - Ve čtvrtek jsme šli na Sněžku :). Šli jsme tu nejdelší trasu - 10 km :D. Skoro nahoře nás potkal déšť a kroupy, ale naštěstí je nahoře počasí hodně proměnlivé, takže když jsme vyšli nahoru, byly pěkné výhledy :).
Večer jsme se dívali na zápasy Lukáše Krpálka, který VYHRÁL OLYMPIÁDU :3 <3! To bylo nadšení a dojetí :3!!! Úžasný pocit slyšet tu nejhezčí píseň přes půl světa... :') <3

Krása :3 <3!

Počasí se sice zhoršilo, ale konečně vidíme Sněžku :)!!!
Škoda těch sloupů na fotce :(...


Předposlední úsek. Chodilo se po mostcích, protože dole byly mokřady. Před námi je Sněžka :)

Státní hranice probíhají po okraji cesty
Hraniční kámen, Czech Republic - Poland. Na některých kamenech bylo vidět, jak tam byla do roku konce roku 1992 vyryto CS - Czechoslovakia.
Poslední - nejhorší - úsek cesty. Z dálky mi to připomínalo Velkou čínskou zeď :D, ty lidi, šplhající nahoru :D.
JSME NAHOŘE!!! :)))
Česká strana
Polská strana


PÁTEK - Pátek jsme si dali volnější. Jeli jsme se podívat do Jilemnice do muzea a na náměstí.
Hodně památek tam měli v červeno-žluté barvě. Pěkná kombinace :), co říkáte?
Tato ulička se jmenuje Zvědavá. A víte proč? Protože každý dům je o něco víc do ulice, aby se lidi mohli koukat z okna a viděli, co se děje dole na náměstí :). To je, co? :)))

SOBOTA - V sobotu jsme jeli domů. Cestou jsme se stavili v Kolíně na náměstí a podívali jsme se do kostela.
Po sjezdovkách hodně chodily srnečky. Tahle je vyfocená chvilku před naším odjezdem domů.
Ranní mlha :)

Kolínské náměstí
Cestou ke kostelu :)

Byla to super dovolená, i když počasí bylo skoro furt sychravé. Ale lepší než abychom se pařili ve vedru na kolech :D :). Viděli jsme spoustu nových, zajímavých a pěkných věcí :)!


Doufám, že se vám shrnutí dovolené líbilo.
Příští článek bude s fotkami modelů v Krkonoších. Vzala jsem s sebou 3 modely. A které? To vám neprozradím, tajemství :). Tak snad se máte na co těšit ;).

Na závěr vám sem přidám tři fotky při výhledu z okna v chatě. Jedna z rána, druhá z odpoledne a třetí večer :).

Ráno
Odpoledne
VečerOmlouvám se, že píšu po tak dlouhé době, ale v neděli máme ve stáji závody, takže chystáme a já nemám pak čas ještě sednou k PC. Z pátka na sobotu jsme spali u koní, bylo to fajn :), večer jsme si udělali ohýnek. Už máme skoro vše připravené, už jenom doladit detaily :). Tak mi držte palce! Díky! Ahoj :)))!

Nábor SR ZDE!!! (Platí i pro nynější SR)

Dovolená Krkonoše - 1. díl

18. srpna 2016 v 0:34 | Leník |  Z mého života
Ahoj! V sobotu jsem se vrátila z dovolené v Krkonoších. Takže vám o tom sepíšu článek :). Bude rozdělen na 2 části, protože bylo opravdu hodně zážitků :)! A až dopíšu i druhý díl, budou fotky modelů <3!

NEDĚLE - V neděli večer jsme přijeli, ubyovali se a šli na večeři. Poté jsme se šli podívat po městě (Rokytnice nad Jizerou) a s Hančou jsme běhali po kopcích :D. Večerní rozcvička :).
Výhled z chaty

PONDĚLÍ - Následující den jsme se vydali do Pardubic do Olympijského parku. Bylo to super :3! Spousta sportů! Vyzkoušeli jsme si i box, bojové sporty, Hanča pádlování na vodě a mnoho dalšího. Zahrála jsem si i tenis o zeď :). Bylo to opravdu skvělé! Ve Fanzóně jsem viděla na velké obrazovce živě zápas Petry Kvitové proti Caroline Wozniacké, který Petra vyhrála, dokoukali jsme do konce :), super zážitek!
Cestou do Rokytnice jsme navštívili Hospital Kuks.
Florbal
Byla tam super trampolína, na které jsme skákaly strašně vysoko :D!
Překážkový styl :D :)
Jsme jeden tým. CZECH TEAM :)!
Bojové sporty
Fandíme :)!
Tenis o zeď :)
Na stupních s diplomy :)!!!
Kuks

Známé sochy (celkový počet - 24), které Matyáš Bernad Braun vytasal za pouhé 2 roky!
V zahradě. Byla opravdu nádherně upravená! :)


Osvětlený


ÚTERÝ - V úterý jsme jeli na kolech do Harrachova (bohužel chvílemi pršelo a bylo sychravo, ale nejsme přeci z cukru ;) :)!) a odtud na Mumlavské vodopády. Byla to paráda :)! Do vody jsem si i vlezla :D. Kdy jindy se koupat, když ne v srpnu ;)? (Bylo 14°C :D. Prvně mi prsty mrzly a byly červený, ale když jsem vylezla, bylo mi horko :DD.)
Skokanské můstky v Harrachově
Mumlavské vodopády

S Hančou :3 :) <3
:D :D :D No words needed :D

Jak jsou kameny oblé

STŘEDA - Ve středu jsme chtěli jet na pramen Labe. Jeli jsme na kole. Na chatu Dvoračky. Bylo to STRAŠNĚ do kopce! Jako střecha! A strašně dlouho!!! I teréňák s tím měl problém. Za 3,5 km převýšení 513 metrů! LOL :D. Bylo to fakt hard. Když jsme přišli k chatě Dvoračky, byli jsme úplně vyřízený :D. Byl pěkný výhled. Na pramen Labe to bylo ještě 7 km a museli bychom jít bez kol a bylo 18:30 hod. Takže jsme tam nešli, že si to necháme na příště. Abychom se teď dostali za světla do chaty. V restauraci byl čísník, který bydlel ve stejném městě, kde jsme měli chatku. A řekl nám lepší trasu. Prý jsme si vybrali tu pro auta - nejhorší :D. A potom ta cesta zpět byla super :)! Nádherný výhledy, jízda přes 40 km/h :D a žádný šlapání :D!!!
Konečně Dvoračky!!!!
Výhled

Nádherný výhled při sjezdu dolů :)!


Nábor SR ZDE!!!

Fotopříběh - výcvik Bleska a Karmen

12. srpna 2016 v 7:00 | Leník |  Modely
Ahoj, už dlouho jsem se chystala na fotky z tréninku. A STRAŠNĚ DLOUHO jsem neudělala fotopříběh, tak jsem to tak pojmula :). Prvně jsem myslela, že to budou jen fotky, ale jak jsem zaklekla k focení, řekla jsem si, že udělám fotopříběh. Lonžér je Lucka, lonžuje se Blesk s Karmen. Moc jim to šlo a vůbec se nebáli ani těžších cviků! Jo, lonžovalo se na ohlávce, ještě nejsem tak doladěná :D. Poté ji Lucka odepla a bez ohlávky pustila na kavalety. Karmen je hodně šikovná a jde jí to i bez otěží. Lucce se líbilo, jak Karmen pěkně vede Bleska a tak postavila i pár překážek. Kolmáček, křížek. Šlo jim to. Posuďte sami ;). Fotky ZDE. Doufám, že se vám líbí :). Jsou méně kvalitní, než když fotím makro :/... Líbí se vám fotky více jako fotopříběh, nebo normální fotky? Napište mi to prosím do komentáře, budu moc ráda za váš názor, abych věděla, co mám více fotit :).

Kamašky a madla jsou od blogerky Haffi a kavaletky od Šíši. Děkuji moc, holky <3!

Malá ukázka :)Přednastaveno


NÁBOR SR ZDE!!!Nábor SR

8. srpna 2016 v 7:00 | Leník
Ahoj, rozhodla jsem se o nábor SR. Protože hodně lidí, které mám v SR, už nejsou aktivní.

Kdo chce být SR (Spřátelený ranč), napiště prosím pod tento článek komentář (přezdívka, adresa).

Nábor bude do 10.9.2016!

Moc se těším na vaše komentáře :-)!

PS. Neplatí pro blogy, které mám ve složce Čtu. Ty si třídím sama, podle sebe :).

Teď jsem na dovolené (od 7.8), vrátím 13.8. Tento článek je přednastavený a bude ještě jeden ;) (přednastavený).

Hluboká nad Vltavou - 29.7.

4. srpna 2016 v 7:00 | Leník |  Z mého života
Ahoj, v pátek, 29.7. jsme jely se sousedy na Hlubokou. Byly jsme tam před rokem s rodiči, tento rok jsme jely se sousedy.

Prvně jsme šli na zámek a na výstavu. Bylo to moc zajímavé!


Potom jsme šli do adrenalinového centra. Je tam mini golf, trampolína, lanové centrum. Minulý rok jsme byli na lanovém centru a strašně jsem se bála, takže jsem tam tenhle rok jít nechtěla. Ale oni mě přemluvili -_- :D!
Bylo to o 100% lepší než minulý rok! Vůbec jsem se nebála a užila si to :).
Potom jsme ještě jeli cca 100 m dlouhou lanovkou a poté jsme šli na "houpačku". Gumou vás vytáhly cca 10 metrů nad zem a potom jsme zatáhli za provaz, tím jste se pustili a uvolnili se. Takže jste se houpali ve výsče cca 10 metrů. Nejhorší byl ten šok, když jsem zatáhla za provaz! Úplně se to pustilo :D. Bylo to super :)!


Pak jsme šli hrát minigolf. Byla to zábava a měli to tam MOC HEZKY udělané! Toto je jen kousíček, měli tam 18 jamek. Celé by se mi to nevešlo na fotku.Byl to moc vydařený výlet :)!!!


Buď sobotu (30.7.), nebo v pátek (29.7.) jsem se koukla na blog na TopList a kolik tam bylo? PŘESNĚ 12 000 návštěvníků!!! Musela jsem si to vyfotit :). Strašně mooc děkuji! (Před rokem jsem měla 9 000 :))


V neděli jedeme na dovolenou do Rokytnice nad Jizerou. Budeme jezdit po okolí na kole :). Vrátíme se 13.8. V tu dobu zde budou 2 přednastavené články :). Asi s sebou vezmu 2 modely, takže snad bude pár fotek :).


Zítra začínají OLYMPIJSKÉ HRY V RIU DE JANEIRU!!! Moc se těším, budu se koukat a držet palce našim sportovcům. Hlavně Zuzce Hejnové :*. Budeme se také dívat :)?
(Zdroj po kliknutí na fotku)
Vymyslela jsem pro ni básničku:
Zuzka skáče přes překážky a již běží do zatáčky! Nervozita v krvi stoupá, každý ale v duchu doufá.
Hop! Poslední překážka a už žádná zatáčka.
V rovince to rozbalí, soupeřky jen zírají.
Zuzka je zas nejlepší! Fanoušky tím potěší.
Na bednu teď vyskočí, slzy nám jdou do očí. Zuzka skáče do vzduchu a my pějem EJCHUCHU!

Moc se jí líbí :).

Logo LOH Rio 2016 (Zdroj FB Rio 2016)


Také píši transparenty pro české sportovce, tady fotka.

Pavel Maslák, Zuzana Hejnová, Jan Kudlička, Eliška Klučinová - prostě celé Česko!Ještě jsem vám nenapsala, že od 21. do 23. října pojedu na HESU kemp do Sušice :3. HESU -> Sportovní akademie Zuzany Hejnové. Už se nemůžu dočkat :3. Bude tam Zuzka a spoustu dalších, moc se na ně těším <3! Na HESU kempu už jsem jednou byla, tento rok v únoru. Článek o něm ZDE.