Listopad 2016

Vánoční výzdoba ranče

30. listopadu 2016 v 20:50 | Leník |  Modely
Ahoj, Vánoce se rychle blíží a náš ranč už je na zimu připravený :).
Na stolku máme stromeček a aby našim čtyřnohým kamarádům nebyla zima, vytáhli jsme deky a začali dekovat.
V nejbližší době bych ještě chtěla dodělat pár dek, na některé nezbyla a někteří mají opravdu špatnou, páře se jim a rozpadá (jo, ty moje začátky :D - teď to není o nic lepší, ale mám jiný materiál než předtím a ten se tolik nepáře), tak se budu snažit, aby měli všichni aspoň trošku kvalitní (i když s mým vyráběním to rozhodně kvalitní není :D, ale snaha se cení).

Loa dělá doprovod u betléma :).
Naši vánoční výzdobu ranče si můžete prohlédnout v albu na rajčeti ZDE.
Malá ochutnávka


Včera jsem byla fotit výzdobu v našem městě na náměstí. Přikládám pár fotek. Nejsou moc povedené, za což se omlouvám :/.

Kometa :)
...s radnicí
Nový strom

Blesk dělá hodně...
Jaká se vám líbí více?

Už je u vás sníh? Tady právě SNĚŽÍÍÍÍÍ :) :3 <3!!! Snad to vydrží.

Jak si užíváte advent? My jsme měli v sobotu poslední taneční a v sobotu 3.12. budeme mít záveřečný věneček. Snad to dobře dopadne :D.
Brzy pojedeme na chalupu a tam budeme s tetou péct vánoční cukroví. Každý rok to takhle děláme, je to takový příjemný zvyk a vždy se moc těšíme

To je pro dnešní článek vše. Mějte se krásně a v pondělí jsou čerti 3:). Tak ať vás neodnesou :D.

Nový člen rodiny

23. listopadu 2016 v 20:59 | Leník |  Z mého života
Ahoj, jak jsem v jednom článku psala, umřeli strejdovi dva psi. Jeden byl už hodně starý, ale u druhého to bylo náhlé...
Pes je součástí rodiny a tak bylo jen otázkou času, kdy bude nový.

V sobotu 12.11. dopoledne jsme jeli pro štěňátko jezevčíka. Strejda už tam byl a bylo vybrané. Když jsme tam dojeli, začalo trošku sněžit.
Štěňátka byla moc pěkná :3. Hezky zbarvená a roztomilá <3.
Pro pejska jsme už měli vybrané jméno - Bojar. Toto jméno je tradice a jde po generacích.
Cesta trvala přes hodinu. Samozřejmě jsme vzali hadry, kdyby Bojárkovi nebylo dobře nebo chtěl na záchod. Cestu ale zvládal úplně v pohodě a nic se nepřihodilo.
Dali jsme si zastávku na benzínce, aby se mohl Bojárek proběhnout. Běhal za námi na zavolání a užíval si drbání :3 :*, úžasňák <3!

Když jsme přijeli domů, už měl nachystanou boudičku, do které se rychle naučil chodit :). Pro zajímavost jsme ho zvážili a vážil 2,10 kg. Tak uvidíme, jak bude přibírat :).
Nechali jsme ho, aby si po cestě odpočinul.
Rychle do auta. Sněžíííí!

Peláším, co mi nožky stačí :) :) :)
V novém domově
Tak jsem dlouhý :)
V pelíšku
Se mnou

Schovaný :)))


V novém pelíšku

V pondělí jsem se za ním šly po škole s Hančou podívat. Byl o hodně aktivnější než v sobotu :)). Hodně jsem si s ním hrála. Pak na mě na gauči ležel a usínal :). Zkoušel si hrát taky s hračkama :D. A únavou usnul na kožešině :). Přikládám pár fotek z tohoto dne :).Hraní nás unavilo oba :D


V pátek jsem byla na koních. Po nich jsem si na chvilku zdřímla, abych se mohla koukat na poslední díl seriálu Já, Mattoni. Najednou mě něco vzbudilo - lízalo mě to. Myslela jsem si, že je to náš králík (je taky černý), ale byl to Bojar :)). Strejda s tetou přišli na návštěvu a vzali s sebou Bojárka :3. Tak jsme ho mazlili, hráli si s ním, chodila jsem s ním ven. Tam hoodně blbnul :D, běhali jsme spolu, pak si našel list a začali jsme se o něj přetahovat :D. Je to s ním super :). Člověk se nenudí :). Jsem moc ráda, že ho máme. Už je to rošťák :DD, ale roztomilouš :).
Unavenej :D <3

V pondělí po škole jsem se za ním šla podívat. To už je rošťák :D! Neposedí na klíně. Furt by si s něčím hrál a lítal všude možně :D. Na židli jsem měla školní batoh a visely z něj popruhy. On to samozřejmě zmerčil a začal je usilovně tahat :D. Natočila jsem ho. TADY video.
Potom jsme šli na mini procházku přírodou. Když jsem na něj zavolala, hned za mnou přiběhl :3 a běhali jsme spolu. Pak už byl unavenej, tak si lehl a možná by usnul, ale když jsem ho potřebovala dát do předsině, abych šla do města. Tak mi furt utíkal :D. Jednou podlezl na dvoře branku (ne na ulici, ta branka rozděluje dvůr), pak zase podlezl dveře od stodoly :D :D. Je prostě malej, všude se vejde a hlavně hbitej :D. Po několika minutách se mi ho povedlo dostat do předsíně, ale byla to makačka :D.
Je to roztomilouš :3 :*. Mám ho moc ráda!
Za nějaký čas o něm zase napíšu, co je nového a jak roste ;). Pak můžete podle fotek porovnávat, o kolik je větší :).Ťapinko a Bojárku, snad se na nás z psího nebíčka díváte a je vám dobře. Moc na vás myslíme <3! Jste tu s námi :'* <3.

HESU kemp Sušice 21.-23.10.2016

15. listopadu 2016 v 21:38 | Leník |  Z mého života
Ahoj, dnešní článek je o sportovním kempu s atletkou Zuzkou Hejnovou, kterého jsem se zúčastnila 21.-23. října.

Kemp byl od pátku do neděle. Tento kemp byl můj druhý (prvního jsem se zúčastnila v únoru. Článek ZDE.) Byli jsme rozděleni do skupin: mladší, starší (já), dospělí.
Na první trénink se šlo na stadion. Na rozcvičení jsme si dali Kanadskou rozcvičku (je to fakt dřina) a běhali sprinty.
Večer se hrály seznamovací hry a dělali jsme i chvilku novináře ;-).
Bylo tam nádherné prostředí :)


V sobotu dopoledne se šlo na překážky. Moc jsem na ně těšila, protože mne baví :). Do žádného atletického oddílu nechodím (ve městě bohužel nic takového nemáme), takže nemohu měřit síly s ostatními atlety, ale moc mne to baví a chci se naučit něco nového. Překážky jsem běžela poprvé v únoru. Ani jednou jsem nespadla, takže úspěch :D. Ne, je to fakt super a těším se, až na ně znovu půjdu :).
Rozcvička na překákážkách

Moment vyňatý z videa. Můj skok přes překážku:).

Náš tým - starší děti a trenérky Dana a Janča :)

Odpolední fáze byly dvě. První byla kondiční. Za tu cca hodinu jsme uběhli 5 km. Druhá fáze byla v bázenu. Mají to tam opravdu moc pěkně udělané. Z bazénu se dá koukat na atletický ovál :).
Večer se hrály vědomostní soutěže.
S Helenkou Fuchsovou :) <3. Trenérka, dvojnásobná účastnice OH, malířka.., moc hodná paní :). Pomohla Zuzce najít nového trenéra - Falka Balzera. (Snímek z videa.)


V neděli ráno na nás čekalo velké "překvapení". Přesně v 8:35 na recepci přišli nějací dva lidé mluvící anglicky. Chtěli Zuzku. Byla to dopingová kontrola! Je to poprvé, co na kemp zavítala. (Zuzka musí několikrát denně uvádět, kde se nachází, aby věděli, kde přesně je :/..) Čas jsem napsala proto, že mohou chodit od půl deváté. Takže byli hodně přesní... Ale pryč od tohoto divného "přepadení".
Dopoledne se šlo na stadion a hrály se závěrečné soutěže. Soutěžilo se ve skoku přes švihadlo (1 min.), hod medicinbálem a skok z místa.
Odpoledne jsme šli do tělocvičny. Hráli různé hry a ukazovali si druhy odrazů.
Potom bylo vyhlášení a slavnostní zakončení kempu.
Všichni účastníci kempu :)
Pozdrav ode mě :)

Byl to ÚŽASNÝ kemp! Seznámila jsem se s novými skvělými lidmi a znovu setkala se známými. Moc děkuji, že jsem měla možnost na tuto akci jet.
Naučila jsem se mnoho nových věcí, za což moc děkuji.

Video z kempu:


Všechny fotky ZDE.

(Po)Halloweenské focení

2. listopadu 2016 v 20:35 | Leník |  Fotečky
Ahoj, v neděli byl Halloween. Tento svátek neslavím, ale jelikož jsou modely z USA a Velké Británie a tam se tento svátek slaví, tak jsem je v Halloweenském převleku vyfotila. Přesně na Halloweena jsem to nestihla, tak jsem to vyfotila včera.
Onyxe mi rodiče ještě neschovali, tak jsem toho musela využít a vyfotila jsem v Halloweenském jeho :). Dečku jsem měla od minulých let, (Je fakt divná :D, vím to. Dělala jsem ji asi před 2 rokama :D...) ale budu ji muset trošku poupravit na příští rok, nebo udělat novou, snad se k tomu dokopu :D.
Fotila jsem k večeru a pak je pár fotek ve tmě. Fotím s foťákem, se kterým se ještě sbližuji, takže fotky nejsou dokonalé.. A k šeru se mi ještě hodně rozmazávaly :(. A mají špatnou barvu :/. Za což se omlouvám. Ale doufám, že aspoň nějaká se vám bude líbit :).
TADY album.

Jinak už je tady podzim, vítr, mrazíky, spadané listí a koníci jsou v dobré náladě, protože nejsou vedra a oni mohou řádit, jak se jim zlíbí :). Tak je pomalu začnu dekovat. Zkusím vyrobit dalších pár deček, obšitých, protože hodně těch, co mám, jsou neobšité a ne moc povedené (já fakt moc dobře nevyrábím).


V pátek jsme u nás ve stáji pořádali Hubertovu jízdu. Počasí bylo pěkné a koníci na začátku nevyřádění :D. Tak jsem je musela procválat :D.
Bohužel jsme s koníkem po cvalu uklouzli a oba spadli, on na mne. Ale naštěstí jsme oba v pořádku a dojeli jsme to.

Jsou krásné fotky - 1. album ZDE. 2 album ZDE - nevím, jestli to půjde zobrazit, je to na FB. Kdyby vám to nešlo, tak se na podívejte na FB stránku našeho jezdeckého clubu - Hafling Club Mutišov a tam jsou napsány oba odkazy :-).


Tato fotka je vyjmuta ze screenu a není tolik kvalitní jako originál. Nešla mi sem přidat, protože je hodně kvalitní takže má přes 10 MB. Originál fotka TADY. Stojí za to kouknout. Je to krásně ostré a kvalitní.V sobotu jsme byly na prodloužené. Nevím, jestli to víte, ale někdo určitě z FB jo.
Se ségrou chodíme na taneční. Moc nás to baví :). Už od mala jsme tancovaly (podle StarDance), ale to jsme si kroky vymýšlely.
3.12. budeme mít Věneček.Mám dvě špatné zprávy... 6.10. strejdovu umřela fenka Ťapinka :'( (možná jste více info četli na mojem FB).. Bylo jí 18,5 let.. Byla tak úžasná <3...
O 21 dní později od dní (27.10.) umřel i její syn Bojar :'(! Bylo to tak nečekané. Byl mladý, plný života. Asi to bylo steskem. První dny ji hodně hledal, potom se dal do kupy, ale určitě to v něm stále bylo :'(...
Strašně nám oba chybíte! Byli jste nejlepší <3... Ale víme, že jste tu s námi... Máme Vás moc rádi <3 <3 <3! Nikdy na Vás nezapomeneme!
Oba se mnou... Vlevo Ťapka, vpravo Bojar
Bojar
Bojar se mnou


Příští článek bude o skvělém HESU kempu v Sušici, kterého jsem se zúčastnila 21.-23.10.