Podzimní prázdniny

30. října 2018 v 19:37 | Leník |  Z mého života
Ahojte, kdo jste měl, jak jste si užili podzimní prázdniny? Já je měla zase nabité :D. Když vím o nějakém volnu navíc, hned si tam dám co nejvíc aktivit, abych se ani chvilku nenudila :D. Pondělí bylo sice zamračené, ale naštěstí odpoledne nepršelo. Naopak dnes bylo krásně :), svítilo sluníčko. Co víc si přát.
V pondělí jsem se dopoledne učila a odpoledne šla vyvenčit s malými kamarády pejsky. Následovala návštěva u babičky a pak jsem šla za Mikuláškem (rok staré děťátko, které vozím v kočárku). Už jsem ho asi měsíc neviděla, roste jako z vody, tak jsem se na něj moc těšila :). Dala jsem mu opožděně dárek k narozeninám (plyšového méďu). Moc se mu líbil :) hned se s ním mazlil. Nejkrásnější bylo, když za mnou sám přišel <3! Navečer jsem šla hrát ještě 2 hodinky tenis. Dlouho se trápím s podáním, ve čtvrtek mi trenér řekl, co dělám za chybu a jak se jí vyvarovat, včera jsem to tedy zkusila a už mi to tam chodilo :)! Je to možná maličkost, ale pro mě to moc znamená a hrozně se těším na další tenis :))). Když jsem přišla domů, tak jsem byla úplně vyřízená :D.
Dnes dopoledne jsem se znovu učila, pak šla za babičkou a odpoledne na koně. Na koně jezdím vlakem. Cestou ze zastávky můžu jít ke stáji dvěma cestami, buď hned doleva, okolo kravína, a nebo rovně přes náves. Chtěla jsem jít tou kratší cestou okolo kravína, ale bylo tam hodně bláta, tak jsem šla přes náves. Na návsi jdu okolo kontejnerů a najednou slyším něco skákat uvnitř kontejneru. Otevřu ho a tam kotě!!!! Dovnitř jsem nedosáhla, tak jsem kotě přiměla, aby trochu vyskočilo a já ho chytla a vytáhla ven. Pak za mnou furt chodilo <3. Ještě tedy, že jsem nešla tou kratší cestou. Chudák kotě, kdyby si ho nikdo nevšiml :'(. Tak mi tahle událost dlouho vrtala hlavou. Že by tam to kotě vyskočilo? Ale to se mi nezdá. Spíš ho tam někdo dal. A bylo mi z toho hrozně špatně. Jak jsou lidé zákeřní :( :( :(. Stalo se Vám někdy něco podobného? Ale už pojďme od těch špatných věcí. Pak jsem přišla na koně, vyndala jsem si Juráška, vyčistila ho a s kamarádkou jsme koníky prohnaly. Pak jsme šly obcházet ohradník, protože jak fouká silný vítr, tak se někdy nějaké lanko utrhne. Pak jsem jela domů. Dnešní den byl tedy oproti včerejšku o hodně klidnější.
Takže to byly moje prázdniny :-). Doufám, že jste si je taky užili.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 David David | E-mail | Web | 31. října 2018 v 15:41 | Reagovat

Já slovo prázdniny neznám. :-D

Kotě - no, pravděpodobně ho tam někdo hodil. :-/

2 spravedlivysoud spravedlivysoud | Web | 31. října 2018 v 20:15 | Reagovat

Pěkný článek, děkuji.
V pondělí jsem jel sám do Žatce a v úterý jsme jeli do Chrudimi.

3 Pear Pear | E-mail | Web | 2. listopadu 2018 v 12:44 | Reagovat

Upřímně jsem si ani neuvědomila, že byly podzimní prázdniny. :D Já totiž zrovna v pondělí nastoupila do nového trimestru. :D
V pondělí bylo v Praze pěkně hnusně, lépe se to říct nedá, protože byla taková mlha, že jsme odpoledne z učebny neviděli ani budovy, co stojí hned o kousek dál. Děs. Ale v úterý bylo zase pěkně. :)
To kotě je děs, ale ještě, že jsi tam šla! Upřímně jeden čas jsme měli u domu asi deset koček, teď už jen dvě, ale všechny to byly (i když některé byly už další generace) a jsou náhodně příchozí. Jedno nám hodil někdo za plot, druhý Čertík přišel sám. Bohužel to na nich zanechalo následky, takže se strašně bojí a normálně je člověk vůbec nepohladí, jen když jim dává žrádlo. Před x lety jsem ale takhle zachránila koucourka bílo-zrzavého, kterého jsem pojmenovala Zrzek. Mňoukal chudák sám pohozený na místním hřišti, tak jsme se o něj postarali a byl to můj nejlepší kamarád a mazlík. Doteď mám spoustu fotek a dokonce na mě čekal než jsem přišla ze školy. Bohužel jednoho dne zmizel a už se nikdy neobjevil, což mě doteď moc mrzí. Takže tak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama